Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 33 з 139    Сторінки: ПершаПопередні2829303132333435363738НаступнаОстання
Quote
Наталья К
Quote
Ira_Sirena
Quote
Наталья К
Quote
Ira_Sirena
по коду в накладній це або слабоалкоголка, або Міцні напої з плодово-ягідної сировини. Де в меді плоди і ягоди...

(Атлантіс) Жан-Жак
Коньяк (Жан-Жак) Классик 0,25 67 2208201200
Коньяк (Жан-Жак) Резерв 0,25 67 2208201200
Коньяк (Жан-Жак) Франс 0,25 67 2208201200
Настоянка (Жан-Жак) Медова 0,25 67 2208201200
Коньяк (Жан-Жак) Классик 0,375 67 2208201200
Коньяк (Жан-Жак) Резерв 0,375 0,375 67 2208201200
Коньяк (Жан-Жак) Франс 0,375 0,375 67 2208201200
Коньяк (Жан-Жак) VO 0,5 Gold 0,5 12 67 2208201200
Коньяк (Жан-Жак) VS 0,5 Gold 0,5 12 67 2208201200
Коньяк (Жан-Жак) VSOP 0,5 Gold 0,5 67 2208201200
Коньяк (Жан-Жак) VSOP 0,5 Gold тубус 67 2208201200
Коньяк (Жан-Жак) VSOP червоний тубус 67 2208201200
Коньяк (Жан-Жак) Классик 0,5 0,5 12 67 2208201200
Коньяк (Жан-Жак) Резерв 0,5 0,5 12 67 2208201200
Коньяк (Жан-Жак) Триумф 0,5 0,5 4 67 2208201200
Коньяк (Жан-Жак) Франс 0,5 0,5 12 67 2208201200
Настоянка (Жан-Жак) Медова 0,5 0,5 67 2208201200
Настоянка (Жан-Жак) Медова 0,5 АКЦІЯ 67 2208201200

то, виходить, в них вона, як Коньяк йде?

)))))))))))
третьи сутки сижу над этой хренью. Пойдет эта настоянка в 29 Настоянки и черт с ней. Думаю, это будет не единственная моя ошибка.
Мій постачальник оприділив Настоянку Жан-жак медовий 59 кодом.
Але у мене інша проблема - різні постачальники на одну і ту ж продукцію дають різні коди. А по всій Україні - чорт ногу зломить...
Quote
Vitohka
Мій постачальник оприділив Настоянку Жан-жак медовий 59 кодом.
Але у мене інша проблема - різні постачальники на одну і ту ж продукцію дають різні коди. А по всій Україні - чорт ногу зломить...

таке шось...
я би думала, що це настоянка, чи напої алкогольні, чи напої медові чи хай вже коньяк. А вони тулять горбатого до стіни... Хто в ліс, хто по дрова. Що їм дадуть ці звіти? Всі ж пишуть навмання. Хіба що з"явиться привід для перевірки під час мораторію.


Quote
Kceny
Лицензия на сигареты есть, но движений нету, нужно ли сдавать пустой отчет?.


нада пустой
Девочки, помогите, кто еще тут есть в это время. Сижу и тупо реву. Трое суток убила на этот гребаный отчет, сделала в Медке, собиралась отправить и тут меня что-то дернуло еще раз просмотреть накладные. Продавцы помечают те, которые ввели в кассовый аппарат. А там куча непомеченных... Это п...ц... За март, февраль. Боюсь глубже смотреть... То цена менялась, то им что-то мешали и ввели не все. Куда мне теперь это деть? Фактически товар куплен до апреля, хоть и не оприходован. Добавить это все к остаткам на начало апреля, оно будет в остатке на начало мая и в мае возьмем в приход?
за грудень минулого року, мабуть, теж не введені. Куди їх...
Дівчата не знаю наскільки це правда, але мені подзвонила знайома з податкової каже,щоб дуже не хвилювались за цей звіт і ці штрафи
, бо в них ходять розмови ,що цей звіт її слова "чисто формальний". То що в мене і моєї сімї цей звіт забрав всі свята- це не знаю в скільки оцінити. А ще забула ,що по їх (податкової)статистиці на 17,00 здали звіт тільки 10%
Не плачте подайте звіт з реальними залишками. А далі, якщо його не відмінять, я думаю повинні дати можливість подання уточнених без накладання штрафу.Я думаю,що багато з нас помилились як би не намагались зробити правильно, тому що нормальних розяснень не було. Правда якщо їх мета з нас зібрати по 34000,00(для мене це сума непідьомна),то помилки вони найдуть у всіх звітах впевненна.
Quote
2013svetap
Дівчата не знаю наскільки це правда, але мені подзвонила знайома з податкової каже,щоб дуже не хвилювались за цей звіт і ці штрафи
, бо в них ходять розмови ,що цей звіт її слова "чисто формальний". То що в мене і моєї сімї цей звіт забрав всі свята- це не знаю в скільки оцінити. А ще забула ,що по їх (податкової)статистиці на 17,00 здали звіт тільки 10%
Да, все праздники перегадили........
Мало того - всю ж другую работу побоку......сижу и разгребаю.....а уже и ПДВ накатывает....angry smiley
Сдала, лишь бы сдать. Поставщики трубку не берут. Возможности свериться нет. Надежда, что те, кто сдал, смогут исправить ошибки без штрафов. Не сдача - 100% штраф. Надежда, что отменят или не смогут сверить.
Думаю поставщики будут добиваться отмены, ведь кроме налоговой и мы их теперь дергаем с этим маразмом.
Слава Богу сдалась через Арт=Звит+, без проблем,чего и вам желаю! Сразу на душе легче стало!Пока о штрафах не думаю. Отаке у нас полегшення! Чтоб их черт забрал !
Сиділа ночами, а в кінці здала, як попало) біс із тими звітами і з тими, хто їх вигадав. Надіюсь, що нікого з нас не оштрафують, бо тільки цим можна наповнити казну на 10 років вперед)

Усім гарного настрою)
Quote
2013svetap
Дівчата не знаю наскільки це правда, але мені подзвонила знайома з податкової каже,щоб дуже не хвилювались за цей звіт і ці штрафи
, бо в них ходять розмови ,що цей звіт її слова "чисто формальний". То що в мене і моєї сімї цей звіт забрав всі свята- це не знаю в скільки оцінити. А ще забула ,що по їх (податкової)статистиці на 17,00 здали звіт тільки 10%
не фига себе для них формальный, я наверное посидела за 4 дня
Сидела с отчетом со среды. Сегодня спать вообще не ложилась и что-то получилось. Не знаю, правильно или нет пусть сами считают.
Может кто знает? Есть ли уже возможность продлить срок действия алкогольной лицензии через Интернет. Спасибо.
Доброго дня усім smiling smiley Якщо він добрий... сьогодні в податковій сказали, що усі хто не подав вчасно звіт і усі хто в звіті не відобразив суми по рядкам 33, 40, 59
тобто:
по коду 33 «Вина виноградные» должно равняться или превышать суммарное значение показателей по кодам 34 - 39;
по коду 40 «Виноматериалы» должно равняться или превышать суммарное значение показателей по кодам 41 - 46;
по коду 59 «Ликеро-водочные изделия» должно равняться или превышать суммарное значение показателей по кодам 60 - 63.
усім вказаним підприємцям вже пишуть квитанції на штраф...
Quote
Vladeks
Доброго дня усім smiling smiley Якщо він добрий... сьогодні в податковій сказали, що усі хто не подав вчасно звіт і усі хто в звіті не відобразив суми по рядкам 33, 40, 59
тобто:
по коду 33 «Вина виноградные» должно равняться или превышать суммарное значение показателей по кодам 34 - 39;
по коду 40 «Виноматериалы» должно равняться или превышать суммарное значение показателей по кодам 41 - 46;
по коду 59 «Ликеро-водочные изделия» должно равняться или превышать суммарное значение показателей по кодам 60 - 63.
усім вказаним підприємцям вже пишуть квитанції на штраф...
А Вы думали, в податковой всех бухгалтеров похвалят? Хотя бы за то, что просидели все майские праздники как проклятые с этими дебильными звитами ?smiling smiley
Пусть ещё посмотрят, не задваивается ли у них инфа из наших отчётов. Неужели, уже всё свели и увидели?
И да, когда будут писать квитанции, пусть не забудут сослаться на документ, предписывающий формировать этот дебильный звит именно так, как им пАльнуло в ....опу. smiling smiley
Крім вибачте нецензурного слова нічого краще в їх адресу не можу сказати. Всі оскаржуєм в судах, бо це вже реально задовбало.
Quote
nikon
Quote
Vladeks
Доброго дня усім smiling smiley Якщо він добрий... сьогодні в податковій сказали, що усі хто не подав вчасно звіт і усі хто в звіті не відобразив суми по рядкам 33, 40, 59
тобто:
по коду 33 «Вина виноградные» должно равняться или превышать суммарное значение показателей по кодам 34 - 39;
по коду 40 «Виноматериалы» должно равняться или превышать суммарное значение показателей по кодам 41 - 46;
по коду 59 «Ликеро-водочные изделия» должно равняться или превышать суммарное значение показателей по кодам 60 - 63.
усім вказаним підприємцям вже пишуть квитанції на штраф...
А Вы думали, в податковой всех бухгалтеров похвалят? Хотя бы за то, что просидели все майские праздники как проклятые с этими дебильными звитами ?smiling smiley
Пусть ещё посмотрят, не задваивается ли у них инфа из наших отчётов. Неужели, уже всё свели и увидели?
И да, когда будут писать квитанции, пусть не забудут сослаться на документ, предписывающий формировать этот дебильный звит именно так, как им пАльнуло в ....опу. smiling smiley
Я, если честно, ничего не думал... я сделал вовремя отчет, вовремя его сдал, правильно посчитал все далы и штуки, в это же время постарался помочь всем, кто обращался, а в конце концов 17к вытяни и отдай....
Вот теперь я думаю, чем это все кончится... если сейчас реально начнут требовать 17к заплатить...
первые мысли сходятся к одной фразе: "450 всем известных существ получают зп как 1100 врачей (для примера). 1100 врачей стараются лечить людей, а 450 все тех же существ портят жизнь миллионам... "

вся печалька в том, что сначала все будут платить штрафы, а уже после этого обращаться в суд.. а пока будет идти суд, они ещё несколько квитанций на 17к выпишут....
как-то так...
Quote
Vladeks
Quote
nikon
Quote
Vladeks
Доброго дня усім smiling smiley Якщо він добрий... сьогодні в податковій сказали, що усі хто не подав вчасно звіт і усі хто в звіті не відобразив суми по рядкам 33, 40, 59
тобто:
по коду 33 «Вина виноградные» должно равняться или превышать суммарное значение показателей по кодам 34 - 39;
по коду 40 «Виноматериалы» должно равняться или превышать суммарное значение показателей по кодам 41 - 46;
по коду 59 «Ликеро-водочные изделия» должно равняться или превышать суммарное значение показателей по кодам 60 - 63.
усім вказаним підприємцям вже пишуть квитанції на штраф...
А Вы думали, в податковой всех бухгалтеров похвалят? Хотя бы за то, что просидели все майские праздники как проклятые с этими дебильными звитами ?smiling smiley
Пусть ещё посмотрят, не задваивается ли у них инфа из наших отчётов. Неужели, уже всё свели и увидели?
И да, когда будут писать квитанции, пусть не забудут сослаться на документ, предписывающий формировать этот дебильный звит именно так, как им пАльнуло в ....опу. smiling smiley
Я, если честно, ничего не думал... я сделал вовремя отчет, вовремя его сдал, правильно посчитал все далы и штуки, в это же время постарался помочь всем, кто обращался, а в конце концов 17к вытяни и отдай....
Вот теперь я думаю, чем это все кончится... если сейчас реально начнут требовать 17к заплатить...
первые мысли сходятся к одной фразе: "450 всем известных существ получают зп как 1100 врачей (для примера). 1100 врачей стараются лечить людей, а 450 все тех же существ портят жизнь миллионам... "

вся печалька в том, что сначала все будут платить штрафы, а уже после этого обращаться в суд.. а пока будет идти суд, они ещё несколько квитанций на 17к выпишут....
как-то так...



100%% А Вам Велике дякую теж користувалась Вашими таблицями.
Quote
2013svetap
Quote
Vladeks
Quote
nikon
Quote
Vladeks
Доброго дня усім smiling smiley Якщо він добрий... сьогодні в податковій сказали, що усі хто не подав вчасно звіт і усі хто в звіті не відобразив суми по рядкам 33, 40, 59
тобто:
по коду 33 «Вина виноградные» должно равняться или превышать суммарное значение показателей по кодам 34 - 39;
по коду 40 «Виноматериалы» должно равняться или превышать суммарное значение показателей по кодам 41 - 46;
по коду 59 «Ликеро-водочные изделия» должно равняться или превышать суммарное значение показателей по кодам 60 - 63.
усім вказаним підприємцям вже пишуть квитанції на штраф...
А Вы думали, в податковой всех бухгалтеров похвалят? Хотя бы за то, что просидели все майские праздники как проклятые с этими дебильными звитами ?smiling smiley
Пусть ещё посмотрят, не задваивается ли у них инфа из наших отчётов. Неужели, уже всё свели и увидели?
И да, когда будут писать квитанции, пусть не забудут сослаться на документ, предписывающий формировать этот дебильный звит именно так, как им пАльнуло в ....опу. smiling smiley
Я, если честно, ничего не думал... я сделал вовремя отчет, вовремя его сдал, правильно посчитал все далы и штуки, в это же время постарался помочь всем, кто обращался, а в конце концов 17к вытяни и отдай....
Вот теперь я думаю, чем это все кончится... если сейчас реально начнут требовать 17к заплатить...
первые мысли сходятся к одной фразе: "450 всем известных существ получают зп как 1100 врачей (для примера). 1100 врачей стараются лечить людей, а 450 все тех же существ портят жизнь миллионам... "

вся печалька в том, что сначала все будут платить штрафы, а уже после этого обращаться в суд.. а пока будет идти суд, они ещё несколько квитанций на 17к выпишут....
как-то так...



100%% А Вам Велике дякую теж користувалась Вашими таблицями.

Присоединяюсь. Таблицы очень помогли. Большое Вам спасибо!!!
Хотела у Вас попросить, если у Вас есть, табличку с минимальными ценами на алкоголь на сегодня. Моя эл.почта metiz_t@i.ua
Выложили на другом форуме:
Есть новости [stina.org.ua]
Quote
metiz_t
Выложили на другом форуме:
Есть новости [stina.org.ua]
Есть надежда, что завтра могут отменить этот отчет.
Невже здоровий глузд переможе. Їм же йдуть фіскальні звіти щоденно, для чого нас заставили купити модеми або ж нові рро .Тепер хай самі пишуть програми данні від нас мають і зводять по різним видам вин, якщо до кращого не можуть додуматись.В мене чотири магазини в смт , я сама і бухгалтер і директор і менеджер і т.д. і т.п.а ще тепер товарознавець, І повірте мені в мене працює до 30 чоловік кожен місяць голова йде обертом, щоб виплатити заробітну плату та заплатити податки .Люди на даний час зубожілі і дуже бідні виторг на межі 2008року , а ціни ну кожен з нас знає. В мене немає можливості найняти бухгалтера і сама з такими вибираннями я довго не протягну ні фізично ні морально. І таких як я по регіонам багато.В мене вихід тільки один відмова від алкоголю та тютюну.Продажі в мене сумарно не великі, але я пробиваю все і лєнтою рро за день можна обмотатись, так що вибирати є що. Вибачте за такий спіч.
Що мінімальна ціна на горілку змінювалася?
доброго всім вечора!
сиджу і думаю чи добре обєднала 33 код:
у мене є постачальники показують вино під 33 кодом
в результаті вийшло:
33-0,001275
34-0,00581
35-0,000645
36-0,02108
37-0,005880
У звіті показала:
33 -0,03469
34-0,00581
35-0,000645
36-0,02108
37-0,005880, Добре чи ні сама не розумію???
аналогічно і з 59 (є багато продукції іменно 59 коду), в цей код обєднала 59+загальну суму кодів(60, 61, 62, 63)????
Quote
katinka777111
Що мінімальна ціна на горілку змінювалася?

Не знаю. Но в майских накладных цена на спиртное поднялась. Поэтому и спрашиваю. Не могу нигде найти информацию.
Минимальные цены не изменились
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 33 з 139    Сторінки: ПершаПопередні2829303132333435363738НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046400000000002