Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Коригування до податкової накладної - допоможіть і перевірте

Відправлено користувачем natacomin3364 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Перший раз роблю коригування до податкової накладної. Чи все правильно записую.
В березні виписано 2 податкових накладних - 1 по факту виконаних робіт, 2 по факту оплати з різницею в 2 тижні.
Коригую податкову накладну яка була виписано на оплату (2 подія).
Мені не зовсім зрозуміло як потрібно реєструвати таке коригування. Я створила коригування і зареєструвала його чи потрібно ще підпис покупця. Тоді яким чином мені отримати його
Сума 4800, в т.ч ПДВ 800


Підлягає реєстрації в ЄРПН постачальником (продавцем) х
...
І Сума коригування податкового зобов'язання та податкового кредиту (-) (+), у тому числі: = -800
ІІ сума коригування податкового зобов'язання та податкового кредиту за основною ставкою (-) (+) = -800
ІV Усього підлягають коригуванню обсяги постачання без урахування податку на додану вартість, що оподатковуються за основною ставкою (-) (+) (код ставки 20) = -4000

1 "№ з/п рядка податкової накладної, що коригується" = 1
2 "Причина коригування" = ПОМИЛКОВО ВИПИСАНА
3 Номенклатура товарів/послуг, ... = ТАК ЯК В ПОДАТКОВІЙ НАКЛАДНІ
5 умовне позначення = ПОСЛУГА
8 Коригування кількості ціна постачання товарів/ послуг = 4000,00
10 Коригування вартості КІЛЬКІСТЬ ПОСТАЧАННЯ ТОВАРІВ/ПОСЛУГ =1,00
11КОД СТАВКИ = 20
13 ОБСЯГИ ПОСТАЧАННЯ ... = 4000,00

Дяже дякую тим хто відповість
РК на минус регистрирует покупатель,Вы делаете РК,подписываете,не забудьте поставить в шапке вверху галочку,что регистрирует покупатель и отправляете контрагенту,он подписывает и регистрирует
Чтобы не плодить темы - спрошу здесь. Вопрос старый, но всегда актуален... выписали нн покупателю, и в его ИНН вначале стоит 0 ( получается 034789..) мы этот 0 не увидели, зарегистрировали без него. отправили покупателю, он отклонил такую налоговую. Теперь я не знаю, что делать!!! помогите, пожалуйста!!!!


Она зарегистрирована и отклонить он ее не может (это просто примочки ПО), это во первых, а во вторых если бы эта налоговая была с неверным ИНН он бы ваш контрагент попросту не получил бы. Так что как то не понятно confused smiley
вы правы! я истеричка! покупателю такая нн увеличила рег. сумму. поэтому вопрос снят как некорректный. И это действительно примочки ПО
Підскажіть, як зробити коригування, якщо в ПН вказано ПДВ на 0,01 грн. меньше ніж в акті?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029499999999993