Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

внутрішній сумісник

Відправлено користувачем galtschonok 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
На підприємстві рахуються 2 особи одна з них декретчиця. На період відпустки декретчиці її обовязки виконує інший працівник як внітрішній сумісник. В розрахунковій відомості потрібно ділити суми нарахувань по основній посаді і сумісництву чи можна однією сумою і в звітах можна однією сумою загальною?
Он у Вас принят по совместительству или по приказу в порядке совмещения должностей (профессий)?

Если по совместительству, то в табеле я отражала двумя строками, начисление з/пл тоже двумя строками, а в ведомости выплаты - одной строкой.

По тем работникам, у которых вторая должность в порядке совмещения должностей (профессий) - везде одной строкой.

В 1ДФ, думаю, даже при большом желании двумя строками указать нельзя одного и того же человека с одинаковым кодом дохода (101).
По сумісництву. а в звіті по ЄСВ теж можна однією строкою?


Я отражала одной. Трудовая же его все равно у вас?
так, трудова є, дуже дякую що поділились досвідом.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046600000000002