Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Помогите пожалуйста с проводками

Відправлено користувачем svetlana-zp66 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1. вилучений капітал списано з балансу
2. рішенням засновників зменшено статутний капітал
3. постачальнику повернуто неякісні матеріали 4000 грн
4. Списано вартість комп'ютера за рахунок нарахованого раніше зносу
5. списано матеріали на пошиття костюмів
6. нараховано знос по виробничому обладнанню
7. засновнику підприємства повернуто основні засоби, як внесок до статутного капіталу

• отримано основні засоби від постачальника 126000 грн у т.ч. ПДВ. Транспортні витрати 4800 грн у т.ч. ПДВ
• з поточного рахунку по чеку № 1286540 від 20.05.2011р отримано на господарські потреби 48956 грн
• видано підзвіт: керівнику фірми Сегайло О.Т. 45000 грн та водію Залеському Т.Т. 3986 грн
• 5% нерозподілоного прибутку спрамовано у резервний фонд - ? грн
• зв готівку продано товарів на 12600 грн у т.ч. ПДВ
Контрольная работаsmiling smiley 10 баксов winking smiley
за 7 сделаю spinning smiley sticking its tongue out


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)


аххаха)) забыли что сами студентами когда-то были?))
Quote
Татьяна В.
аххаха)) забыли что сами студентами когда-то были?))
прекрасно помним... я тогдапри интернет и не знала ничего.. в библиотеку ходила, книжки брала, руками контрошки и курсовые писала. Диплом, правда, на компе уже набирала...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
а я диплом ручками писала )))


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
вот дружно все и помогли девочке с проводками spinning smiley sticking its tongue out
Quote
Lin@
вот дружно все и помогли девочке с проводками spinning smiley sticking its tongue out
А как Вы думаете, если бы девочка САМА хоть что-то попыталась сделать, и обратилась за помощью, типа ну вот всё что умела - написала, дальше не знаю/не умею..... помогите....- ответ Форума был бы другим ?
Quote
nikon
Quote
Lin@
вот дружно все и помогли девочке с проводками spinning smiley sticking its tongue out
А как Вы думаете, если бы девочка САМА хоть что-то попыталась сделать, и обратилась за помощью, типа ну вот всё что умела - написала, дальше не знаю/не умею..... помогите....- ответ Форума был бы другим ?
100000% был бы другим
Quote
Oxi
Quote
nikon
Quote
Lin@
вот дружно все и помогли девочке с проводками spinning smiley sticking its tongue out
А как Вы думаете, если бы девочка САМА хоть что-то попыталась сделать, и обратилась за помощью, типа ну вот всё что умела - написала, дальше не знаю/не умею..... помогите....- ответ Форума был бы другим ?
100000% был бы другим
Вот и я так же думаю !smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000341