Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Срок действия договора аренды помещения

Відправлено користувачем ОЛО 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте! Договор ар. под офис заключили на год, что бы не заверять нотариально, за год ни разу не платили сумму аренды. Нашла информацию, что можно прямо в договоре прописывать пункт типа:
"керуючись ст. 259 Цивільного кодексу України, Сторони дійшли згоди про збільшення строку позовної давності за всіма зобов’язаннями (щодо сплати основного боргу та пені), що виникли на підставі цього договору, до 10 років"

Скажите, приемлем ли такой пункт к договору аренды?
Договір оренди приміщення, нотаріально не завіряється, якщо він складений до 3 років.
А на рахунок ст. ЦКУ - то пеня нараховується коли є первинний документ , який підтверджує госп. операцію і коли немає відповідної оплати, тоді в Договорі прописується сума пені, термін погашення боргу та інші умови.
Якщо Ви заключите новий Договір оренди, то борг всеодно залишиться за Вами.

Думаю слід звернути увагу на такий пункт в Договорі як термін дії в умовах коли сторони не виконали своїх зобов"язань, якщо даний у вас є в наявності.
Спасибо за ответ, но я немного другое имела ввиду, меня беспокоит то, что срок договора закончился, повисла кредиторская задолженность. Я бы хотела растянуть срок исковой давности из - за кредиторки. Согласно ст. 259 ГК это возможно, но вот приемлемо ли это именно к договору аренды? т.к. договор аренды на большой срок необходимо нотариально заверять.


щоб розтягнути строк позовної давності вистачить навіть підписати акт звірки з вашим контрагентом, що у вас є борг і це плюсує вам ще три роки smiling smiley

Договір не закінчується, поки не виконані всі обов"язки Сторонами договору, завжди є такий пункт в договорах.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000401