Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Корректировка налоговой накладной

Відправлено користувачем ducati 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всем добрый день! Нужна подсказка. Налоговую в январе и мае выписали как не плательщику НДС, сейчас выясняется, что это был плательщик- правельные действия. Кто сталкивался поделитесь пожалуйста.
Потрібно виписати Дод 2 до ПН на неплатника, датою виявлення помилки, і разом з тим виписати нову податкову накладну датою виникнення зобов"язань. Але у Вас дати уже дуже прострочені, та буде штраф, якщо операції були з ПДВ, тому можна спробувати схитрити і виписати Дод 2 до ПН та вказати уже ІПН покупця, а табличну частину не заповнювати, АЛЕ це не зовсім правильно.
Quote
tatashka
Потрібно виписати Дод 2 до ПН на неплатника, датою виявлення помилки, і разом з тим виписати нову податкову накладну датою виникнення зобов"язань. Але у Вас дати уже дуже прострочені, та буде штраф, якщо операції були з ПДВ, тому можна спробувати схитрити і виписати Дод 2 до ПН та вказати уже ІПН покупця, а табличну частину не заповнювати, АЛЕ це не зовсім правильно.
а в дод 5 как схитришь?
для покупателя "попандос"
тут только РК и правильная НН, уточненка, штраф за прострочку регистрации


А если выписали корректировку в июле на неплательщика и на плательщика выписали налоговые, в налоговый кредит я могу себе взять в декларацию за июль или нет?
в декларацию за июль берете НН с датой января, но с регистрацией июля
у Вас нет основания брать НН с датой июля
Ну так, це нюанс. Можна поступити іншим чином, виписати один Дод 2 на неплатника з номенклатурою по мінусу, і ще один Дод 2 з правильним ІПН покупця і номенклатурою "+". АЛе, зважаючи, що був наказ про те, що при виявленній помилці при скадання пн, податківці можуть вимагати виправити її в 10 денний термін, це все ж ризиково)
А взагалі, це покупець вимагає накладну чи Ви просто виявили помилку?
Ви покупець? Тобто, вияснили, що постачальник виписав пн на Вас як на неплатника? Тоді вимагайте реєстрації від постачальника виписки правильної пн)
Не хочет штрафы платить
Что значит "не хочет"? Таких "надежных" покупателей надо всегда самим проверять до регистрации н/н. Не все вовремя просыпаются со своими св-вами НДС. Выход только один - выписка корректировки на неплательщика, а потом выписка н/н датой возникновения обязательств + штраф (когда налоговики пришлют акт).
Quote
ducati
Не хочет штрафы платить

Вы имеете право включить его в дод.8. В этом случае оба виноваты. Поставщик не проверил вас на предмет НДС-ности и может попасть на штраф, а вы не сообщили, что являетесь плательщиком НДС и можете потерять НК.
Добрый день, могу ли я выписать налоговую накладную с опозданием?
сегодня 29 число а мне надо выписать налоговую от 10 числа. Как мне быть с нумерацией. После 10 числа у меня уже есть выписанные и зарегистрированные налоговые.
Quote
love_ams
Добрый день, могу ли я выписать налоговую накладную с опозданием?
сегодня 29 число а мне надо выписать налоговую от 10 числа. Как мне быть с нумерацией. После 10 числа у меня уже есть выписанные и зарегистрированные налоговые.
можете. та кому та нумерация нужна... в смысле, не страшно

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000294