Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Як виписати 2 розрахунки коригування на 1 податкову? Податкову виписали на передоплату. З того часу через скачок курсу 2 рази змінювалася ціна. Перший РК вже зареєстрований. Зараз потрібно виписати другий РК. - перший РК просто не беремо до уваги?
ИМХО- была НН на 100 тыс, выписали коррект 1+ 20 тыс, итого товар стал 120, теперь понимаете что товар стоит 130, корект 2 на + 10 тыс от цены НН (а не коррект 1)- я думаю так
вторую РК віписіваете с учетом первой, конечно же

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


НН имеет данные учитывающие все правки через РК. Сколько бы их не было. Но я так понимаю, вопрос задает жертва мнения, что подписал ДС - делай корректировку. Есть и такие любители добавить себе работы.
У вас вообще - какое основание выписывать РК? Поставка была, следующая оплата - что? Потому что подписание допсоглашения на изменение цены не влечет за собой необходимости составлять корректировку на дату такого ДС.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Quote
Kuzya
Потому что подписание допсоглашения на изменение цены не влечет за собой необходимости составлять корректировку на дату такого ДС.
отчего же. меняют цены по предоплате. общая сумма не поменяется, в кол-во и цена - меняется.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
Kuzya
Потому что подписание допсоглашения на изменение цены не влечет за собой необходимости составлять корректировку на дату такого ДС.
отчего же. меняют цены по предоплате. общая сумма не поменяется, в кол-во и цена - меняется.

Ляля-оля, даже не буду начинать дисскуссию, так как буквально на днях были бои с моим в том числе участием на сайте Бухгалтер 911 именно по поводу отсутствия необходимости составлять РК по ДС. Интересно - почитайте. Там даже письмо ГФС процитировано свежее по данной ситуации.
Коротко: п. 192 который описывает порядок корректировки говорит четко и ясно: подлежит корректировке НН если изменение цены /кол-ва произошло ПОСЛЕ поставки товара. ПОСЛЕ. ПОСЛЕ!!!

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Чтобы закрыть тему, если вопрос автора вызван именно РК по дополнительным соглашениям. Читаем, запоминаем и не выдумываем себе лишней работы:

Якщо після внесення змін до договору в частині збільшення ціни за одиницю продукції при незмінному обсязі такої продукції покупець не здійснював доплату за товар (як різницю між попередньо здійсненою передоплатою та новою ціною договору), постачальник на дату постачання першої партії продукції повинен скласти розрахунок коригування, в якому здійснюється два записи: зі знаком „мінус” обсяг фактично поставленого товару за старою ціною та зі знаком „плюс” обсяг фактично поставленого товару, перерахований з урахуванням нової ціни поставки.При здійсненні операцій з постачання наступних партій товарів складаються також розрахунки коригування в аналогічному порядку.Якщо після внесення змін до договору, але до дати фактичної поставки товару покупець здійснив доплату за товар в повному обсязі виходячи з нової ціни поставки одиниці продукції, то на дату доплати постачальником складається розрахунок коригування, в якому здійснюється два записи: зі знаком „мінус” весь обсяг товару, який підлягає постачанню за старою ціною, та зі знаком „плюс” аналогічний обсяг товару за новою ціною. При подальшому постачанні товару, в цьому випадку, податкові накладні та розрахунки коригування не складаються.

лист ДФС від 24.11.15 №24988/6 Консультація щодо порядку складання розрахунків коригування до ПН, складеної при отриманні попередньої оплати за товар, при наступному збільшенні ціни за цей товар.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Дуже дякую дівчата за обговорення. Поставки товару ще не було. 2 рази іде передоплата і змінюється ціна. Зрозуміла так. Друге коригування роблю на податкову змінену відповідно до першого коригування. На другу оплату виписую вже нормальну податкову із зміненими цінами. Дякую.
Quote
Sony
Дуже дякую дівчата за обговорення. Поставки товару ще не було. 2 рази іде передоплата і змінюється ціна. Зрозуміла так. Друге коригування роблю на податкову змінену відповідно до першого коригування. На другу оплату виписую вже нормальну податкову із зміненими цінами. Дякую.
т.е. была доплата, я так понимаю, после изменения цены? соответственно,
Quote
Якщо після внесення змін до договору, але до дати фактичної поставки товару покупець здійснив доплату за товар в повному обсязі виходячи з нової ціни поставки одиниці продукції, то на дату доплати постачальником складається розрахунок коригування, в якому здійснюється два записи: зі знаком „мінус” весь обсяг товару, який підлягає постачанню за старою ціною, та зі знаком „плюс” аналогічний обсяг товару за новою ціною.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
"т.е. была доплата, я так понимаю, после изменения цены? соответственно,"
так, але перша оплата і виписана на неї податкова була по старій ціні. Потім на неї було коригування по проханню покупця (зміна кількості і ціни (заг.сума не змінилася) . Зараз прийшла передоплата решта суми вже по збільшеній ціні. Я роблю коригування на першу податкову (враховуючи РК 1) - в мене зміниться кількість. І виписую другу податкову на другу оплату вже із зміненими цінами.
Quote
Якщо після внесення змін до договору, але до дати фактичної поставки товару покупець здійснив доплату за товар в повному обсязі виходячи з нової ціни поставки одиниці продукції, то на дату доплати постачальником складається розрахунок коригування, в якому здійснюється два записи: зі знаком „мінус” весь обсяг товару, який підлягає постачанню за старою ціною, та зі знаком „плюс” аналогічний обсяг товару за новою ціною.

"покупець здійснив доплату за товар" - в моєму випадку це майже половина вартості товару , а не різничка в донарахованій ціні, тому потрібні дві податкові, і першу виписану коригую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033300000000003