Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Договір про визнання ел.док. допоможіть

Відправлено користувачем 2013svetap 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Квитанція №1
Підприємство: назва є
Документ: F1391004 Договір про визнання електронних документів 0211- -------F1391004100000000111020160211.XML
За період: Жовтень,2016 р.
Документ доставлено до Державної фіскальної служби України 04.10.2016 в 15:48:30
Документу призначено реєстраційний номер: 9182713031
ДОКУМЕНТ ЗБЕРЕЖЕНО НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РІВНІ.
Через певний час подбайте про прийом квитанції №2 щодо результатів перевірки та прийняття/неприйняття Вашого документа.
Протокол прийому:
Інформація - діючий Договір присутній: від 05.10.2014 № 1, файл '02112742912641F1391002100000000111020140211.XML'
Порушено вимоги статті 13 Закону України "Про електронний цифровий підпис": сертифікат прострочено за даними АЦСК - сертифікат директора: ЄДРПОУ: '', ДРФО: '', № '000a42920005b4b900000004b161864a115af87c', видавець: 'UA-30404750-01' 'ЦСК "MASTERKEY" ТОВ "АРТ-МАСТЕР"', найменування: '.',
дата завершення: '02.10.2016', поточна дата: '04.10.2016'
Діючий договір розірвано, новий договір приймається до розгляду.
Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.2.9.26


Вчора відправила договір прийшла кв.№1 з таким текстом ,кв№2 немає Скільки чекати кв.№2 .Дозвонитись в ДПА куди відправила договір не можу(або зайнято, або не беруть трубку).Не можу зрозумінити по тексту з першої кв.,чи варто чекати другої ,якщо пише порушено ст.13 іт.д.
Діючий договір розірвано, новий договір приймається до розгляду.

ждите 5 рабдней
Дякую! Тепер буду хвилюватись з другого приводу, щоб підписали скоріше. В мене звіт 1РТ,1РА 07.10.Сама винна, що не зробила раніше. .


Quote
2013svetap
Квитанція №1
Підприємство: назва є
Документ: F1391004 Договір про визнання електронних документів 0211- -------F1391004100000000111020160211.XML
За період: Жовтень,2016 р.
Документ доставлено до Державної фіскальної служби України 04.10.2016 в 15:48:30
Документу призначено реєстраційний номер: 9182713031
ДОКУМЕНТ ЗБЕРЕЖЕНО НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РІВНІ.
Через певний час подбайте про прийом квитанції №2 щодо результатів перевірки та прийняття/неприйняття Вашого документа.
Протокол прийому:
Інформація - діючий Договір присутній: від 05.10.2014 № 1, файл '02112742912641F1391002100000000111020140211.XML'
Порушено вимоги статті 13 Закону України "Про електронний цифровий підпис": сертифікат прострочено за даними АЦСК - сертифікат директора: ЄДРПОУ: '', ДРФО: '', № '000a42920005b4b900000004b161864a115af87c', видавець: 'UA-30404750-01' 'ЦСК "MASTERKEY" ТОВ "АРТ-МАСТЕР"', найменування: '.',
дата завершення: '02.10.2016', поточна дата: '04.10.2016'

Діючий договір розірвано, новий договір приймається до розгляду.
Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.2.9.26


Вчора відправила договір прийшла кв.№1 з таким текстом ,кв№2 немає Скільки чекати кв.№2 .Дозвонитись в ДПА куди відправила договір не можу(або зайнято, або не беруть трубку).Не можу зрозумінити по тексту з першої кв.,чи варто чекати другої ,якщо пише порушено ст.13 іт.д.

А ви часом не старими сертифікатами підписували новий договір confused smiley
Я б зателефонувала в податкову і пересвідчилась, шо всьо Ок...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, все нормально, это стандартная квитанция 1.
То они пишут причину, почему разрывается старый договор,
Ну тоді ладно - це ж навєрно нова форма квіташок...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Маю чотири номери телефону місцевої ДПА, а дозвонитись ніяк. Сьогодні поїду.
Перепровірила ключі та сертифікати, якими підписувала нові.
Quote
Blick
То они пишут причину, почему разрывается старый договор,
Всё правильно, податковая получила новый Договор и сообщает, что разорван старый Договор по причине просрочки старых сертификатов.
Теперь надо ждать ...
Поїхала в податкову щодо договору ( здача звітів 1ра,1рт до 7,10).так що часу в мене 5-ть днів не має .Але слухати мене не захотіли мої звіти мої проблеми , а договір підпишуть на протязі пяти днів ,чи на пятий не уточнили.Причому навіть не сказали чи все вірно в договорі.Відповідь - чекайти другої квит., якщо щось не вірно там буде вказано виправите і відправити ще раз.І ще на протязі 5-ти днів чекайте 2 кв.Правда не було керівника , якщо завтра не прийде кв.№2 поїду на прийом "проситись" в керівника. ДПА. Отака в нас
"співпраця " бізнесу і ДПА.
Кв.№2 прийшли після візити в ДПА .Якщо в когось "горять" звіти, а на договір немає кв.№2 краще не чекати, а сходити в податкову. Правда мені прийшлось йти до начальника,але підписали договір на протязі 10хв.Поки приїхала на роботу кв.№2 вже була.
В мене трохи інше питання, але теж стосується Договору.
На носі закінчення терміну дії сертифікатів ЕЦП, посадова особа не змінюється.
Я так розумію, якщо до закінчення цього строку отри мати нові сертифікати, то потрібно подати лише повідомлення в податкову; якщо ж після - перезаключати договір з ними.
Ситуація в тому, що після розірвання договору навесні, з нами була підписана додаткова угода.
І от, як на Вашу думку, краще поступити: подати повідомлення і залишитись на дод.угоді чи все ж таки дотягнути до закінчення строку дії сертифікатів і надіслати новий договір?
Решать Вам , я выбрала новый договор, хотя можно было и повидомлення отправить .Мотивируют тем , что повидомлення быстрее подписывают .
Вот только для повидомлення нужно, чтоб одновременно действовали и старые, и новые ключи, поэтому новые ключи нужно активировать заранее и несколько дней использования ключей теряются. Я так накололась, теперь к концу действия текущих ключей не успею НДС сдать.
добрый день, вчера отправила новый договор, получила квитанцию №2, принят, все ок. Сегодня отправила 1-ДФ, подписанный новыми ключами (их оформляли в ДФС), пришла квитанция о не принятом отчете, причина: отсутствуют сертификаты в базе...... я не поняла чего-то, если дог. с новыми сертификатами и ключами подписан, то почему тогда отчет не принят? Куда звонить, если есть номера тел., поделитесь (Дарницкий р-н).
Quote
Blick
Вот только для повидомлення нужно, чтоб одновременно действовали и старые, и новые ключи, поэтому новые ключи нужно активировать заранее и несколько дней использования ключей теряются. Я так накололась, теперь к концу действия текущих ключей не успею НДС сдать.

У меня подходили к концу ключи бесплатные от налоговой. Мне в налоговой предложили отозвать старые ключи и получить сразу новые Медковские. Проработайте это вариант.
Я правда так не делал так,т.к.старые закончились 20 числа и все отчеты сдал до двадцатого.А новые ключи получил за три дня.И договор подписали за 10 минут в налоговой лично при мне.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040300000000004