Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Повернення митних платежів

Відправлено користувачем Nataliya_Sh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Підкажіть, будь-ласка, на якому рахунку потрібно обліковувати заборгованість в розмірі сплаченого мита та ПДВ, які відкориговані (аркушем коригування ВМД) та підлягають поверненню від митного органу.
Тобто, на поточний рахунок має бути повернуте мито, на електронний - ПДВ, але коли це буде - невідомо. До того часу цих грошей немає ні на нашому рахунку в митному органі, ні на нашому поточному рахунку, ні на електронному...
Дякую.
Оплатили на таможню
ДТ3771 КТ311 -100 грн

Списано на таможенные платежи
ДТ6412 КТ3771 - 80грн
ДТ642 КТ3771 -20 грн

Откорректировано (строно)
ДТ6412 КТ3771 суммы со знаком "-" = -5
ДТ642 КТ3771 суммы со знаком "-" = -1

после этих проводок у вас останется дебетовый остаток по 3771 счету - это задолженность таможни перед вами.
Когда вернут на счет будет ДТ311 КТ3771 - 6 грн. И все закроется.
А вони точно таке повертають? Може якось в рахунок наступних платежів воно зарахується? У мене фірма не працює, останні платежі по митниці були ще у 2012 році, я сто листів їм написала, щоб вони залишок повернули, але досі ні отвєта ні прівєта.


на счет таможни 3711 - мне совсем не нравиться, т.к. там учитываются предоплаченные суммы (остаток на счету в таможне), и они у меня подтверждены актом сверки. А возвратных сумм там нет, они где-то там.... в бюджете... и да, ответили что вернут.
Может есть еще варианты куда их повесить?
Nataliya_Sh , правильно вам не нравится учитывать расчеты на с таможней 3711. Мне бы тожке не поннравилось. Но если внимательно посмотреть ответ коллеги, то вы увидите, что указан счет для таможни - 3771. Большая разница. И расчеты с таможней как раз на счете 3771 и ведуться. Как предоплаты, так и корректировки.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Да-да, это описка, счет 3771.
Я по сути спрашиваю, понимаю, что других вариантов нет?
Спасибо.
Quote
Nataliya_Sh
Да-да, это описка, счет 3771.
Я по сути спрашиваю, понимаю, что других вариантов нет?
Спасибо.
если в вашем посте 3711 описка и вы имели в виду 3771, то тогда вы неверно думаете, что "там учитываются предоплаченные суммы ".
3771 - это расчеты с прочими дебиторами. Тут учитываются расчеты вообще, а не только предоплаты как на 3711.
Quote
Цветик
А вони точно таке повертають? Може якось в рахунок наступних платежів воно зарахується? У мене фірма не працює, останні платежі по митниці були ще у 2012 році, я сто листів їм написала, щоб вони залишок повернули, але досі ні отвєта ні прівєта.




Мне года 3 назад возвращала, не помню точно какая таможня, но вернула, там правда мало было денег, но вернули
Насколько помню писала письмо на возврат и акт сверки прикладывала
Quote
Кикимора
Quote
Цветик
А вони точно таке повертають? Може якось в рахунок наступних платежів воно зарахується? У мене фірма не працює, останні платежі по митниці були ще у 2012 році, я сто листів їм написала, щоб вони залишок повернули, але досі ні отвєта ні прівєта.




Мне года 3 назад возвращала, не помню точно какая таможня, но вернула, там правда мало было денег, но вернули
Насколько помню писала письмо на возврат и акт сверки прикладывала

Київська міська митниця ДФС. Сумма 2 тыс. грн. Акт сверки есть. Надо будет опять заняться.
именно она и вернула, мы тогда токо через нее импортировали, денег было около 3 тыс
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033799999999999