Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП і розрахунки з нерезидентом

Відправлено користувачем Yulka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!!! ФОП 3 група без ПДВ.Планує надавати послуги німецькій організації. Скажіть, будь ласка, чи розрахунки можуть бути в готівковій формі? І у гривні?
Стаття 7. Порядок організації розрахунків у іноземній валюті

У розрахунках між резидентами і нерезидентами в межах торговельного обороту використовуються як засіб платежу іноземна валюта та грошова одиниця України - гривня. Такі розрахунки здійснюються лише через уповноважені банки в порядку, установленому Національним банком України.
тобто, в гривні можна розраховуватись, але тільки через банк. А якщо ФОП брав готівку (гривню), записував її в книгу, оподатковував. То який штраф йому за таке може бути?


Будь ласка, відгукніться. Чи правильно я зрозуміла, що в гривні можна розраховуватись, але тільки через банк? І що загрожує, якщо ФОП брав готівку (гривню), записував її в книгу, оподатковував (але оминаючи банк)?
ФОПу на упрощенной системе можно брать наличные, если выручка в пределах 1 млн. грн. в год.
Я так понимаю, для ваших взаимоотношений с иностранной компанией это даже лучше. Накладные в грн, или акты, что там у вас

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Quote
Саша_Т
ФОПу на упрощенной системе можно брать наличные, если выручка в пределах 1 млн. грн. в год.
Я так понимаю, для ваших взаимоотношений с иностранной компанией это даже лучше. Накладные в грн, или акты, что там у вас

А як же - Такі розрахунки здійснюються лише через уповноважені банки в порядку, установленому Національним банком України?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025399999999998