Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Про отпуск за свой счет

Відправлено користувачем Апельсинка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
Монна Нонна
Стаття 26. Відпустка без збереження заробітної плати за згодою сторін

За сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.


Я тут не вижу ограничения, что отпуск может быть один раз в год.
согласна, можно дробить

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Красно дякую, нам дробить не надо.
Просто человек не в Украине, мы ей делали справку, чтоб ей разрешение дали. Вот имеем гемор теперь smiling smiley

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
Что значит нельзя дробить? Людям обычно надо 1-3, максимум 5. Это нарушение их прав,заставлять идти сразу на 15, или запрещая потом еще раз взять 1 день


ты воооон в ту тему про ЗП за первую половину месяца сходи


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Апельсинка
Предлагаешь табелировать прогулы? winking smiley
Если это не директор-учредитель, сотруднику наше законодательство гарантирует з\пл не ниже минималки с уплатой как минимум ЕСВс этой минималки smiling smiley
Не хочу отбиваться от штрафов.

А если это директор- учрелитель? Можно не начислять?что тогда с есв? И где можно почитать про такое.
Quote
Котег :-)
Что значит нельзя дробить? Людям обычно надо 1-3, максимум 5. Это нарушение их прав,заставлять идти сразу на 15, или запрещая потом еще раз взять 1 день

ну потому что делятся только ежегодные, это прямо прописано в Законе
за свой счет не ежегодный
если буквально читать то можно взять один раз до 15 дней, а это и 1 день и 15 в год
эта тема уже обсасывалась сто разsmoking smiley
КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО ПРАЦI ТА СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Сектор режимiв працi, вiдпочинку та норм працi

Порядок надання вiдпустки без збереження зарплати

ПИТАННЯ: Чи можна використати вiдпустку без збереження зарплати частинами? Чи можна цю норму внести до колективного договору?

ВIДПОВIДЬ: Статтею 26 Закону України «Про вiдпустки» визначено вiдпустку без збереження заробiтної плати за згодою сторiн. За сiмейних обставин та з iнших причин працiвниковi може надаватися вiдпустка без збереження заробiтної плати на термiн, обумовлений угодою мiж працiвником та власником або уповноваженим ним органом, але не бiльш як 15 календарних днiв на рiк.

З наведеної норми можна зробити висновок, що для одержання такої вiдпустки самого бажання працiвника замало, обов'язковою умовою тут є спiльна згода сторiн. Працiвник у заявi на iм'я роботодавця про надання такої вiдпустки має зазначити сiмейнi обставини чи iншi причини, що спричинили потребу в такiй вiдпустцi. Перелiк цих причин законодавством не встановлено, оскiльки їхня важливiсть залежить вiд конкретних обставин, що можуть скластися в життi того чи iншого працiвника. Тому рiшення надавати чи не надавати працiвниковi з тiєї чи iншої причини названу вiдпустку належить виключно до компетенцiї роботодавця.

Законодавством не передбачено подiлу вiдпустки без збереження заробiтної пдати на частини.

Водночас, ураховуючи, що законодавством обмежено пiдсумовану тривалiсть вiдпустки без збереження заробiтної плати 15 календарними днями упродовж року, така вiдпустка може бути надана частинами.


Вiталiна КОРКУШКО, завiдувач сектору
Re: Про отпуск за свой счет
Quote

Законодавством не передбачено подiлу вiдпустки без збереження заробiтної пдати на частини.

Разрешено все, что не запрещено.
Или это секрет для В. Коркушко?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
да? а как это стыкуется с соседней темой? smiling bouncing smiley


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: Про отпуск за свой счет
Quote
Михаил
Quote
Котег :-)
Что значит нельзя дробить? Людям обычно надо 1-3, максимум 5. Это нарушение их прав,заставлять идти сразу на 15, или запрещая потом еще раз взять 1 день

ну потому что делятся только ежегодные, это прямо прописано в Законе
за свой счет не ежегодный
если буквально читать то можно взять один раз до 15 дней, а это и 1 день и 15 в год
эта тема уже обсасывалась сто разsmoking smiley

Не согласная
Разрешено все, что не запрещено
Причем тут один отпуск к другому
Не надо домысливать
и т.д.
smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote

Законодавством не передбачено подiлу вiдпустки без збереження заробiтної пдати на частини.

Разрешено все, что не запрещено.
Или это секрет для В. Коркушко?
прочитайте 2-ю фразу
Водночас, ураховуючи, що законодавством обмежено пiдсумовану тривалiсть вiдпустки без збереження заробiтної плати 15 календарними днями упродовж року, така вiдпустка може бути надана частинами.

Вiталiна КОРКУШКО, завiдувач сектору
Я смотрю, я тут агентом-провокатором подрабатываю grinning smiley

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
Re: Про отпуск за свой счет
Quote
FyDD
Quote
Монна Нонна
Quote

Законодавством не передбачено подiлу вiдпустки без збереження заробiтної пдати на частини.

Разрешено все, что не запрещено.
Или это секрет для В. Коркушко?
прочитайте 2-ю фразу
Водночас, ураховуючи, що законодавством обмежено пiдсумовану тривалiсть вiдпустки без збереження заробiтної плати 15 календарними днями упродовж року, така вiдпустка може бути надана частинами.

Вiталiна КОРКУШКО, завiдувач сектору
Читала....
А зачем первую писать? Чтобы тут же эту глупость типа мягенько опровергнуть...

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
по-моему за это не штрафуют
но если буквально читать, то этот отпуск не делится, потому что это прямо не предусмотрено Законом об отпусках
про ежегодные же прямо прописано, про за свой счет - нет
Миша, не зли меня smoking smiley тут надо криво читать, а не прямо )
Re: Про отпуск за свой счет
Quote
Михаил
по-моему за это не штрафуют
но если буквально читать, то этот отпуск не делится, потому что это прямо не предусмотрено Законом об отпусках
про ежегодные же прямо прописано, про за свой счет - нет

А как же быть с тем, что "разрешено все, что не запрещено"? Это прямо читать или криво? smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Котег :-)
Миша, не зли меня smoking smiley тут надо криво читать, а не прямо )

хорошо, читаем криво smiling smiley
просто про ежегодные прописали, а про те забыли cool smiley
Миша переходил на ТМ tongue sticking out smiley
я на ней не был уже сто лет smoking smiley

хотя бы на спектакль сходить и то вопросsmiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043499999999996