Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

работа СЕА сегодня

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 115 з 133    Сторінки: ПершаПопередні110111112113114115116117118119120НаступнаОстання
Re: работа СЕА сегодня
Для информации - электронный кабинет не принимает ключи АЦСК Украина.
В Медке сказали, что проблема решается, ждите.
Re: работа СЕА сегодня
Quote
UC_UA
Для информации - электронный кабинет не принимает ключи АЦСК Украина.
В Медке сказали, что проблема решается, ждите.
Благодарю! Как раз ключи АЦСК Украина.
Re: работа СЕА сегодня
У меня заходит в кабинет, тоже ключи АЦСК Украина


Re: работа СЕА сегодня
Нормально кабинет с ключами АЦСК Украина работает. Бывают случаи, когда нет связи с их сервером, но очень редко.
Re: работа СЕА сегодня
Сейчас в кабинет нормально заходите? пишет: библиотека не инициализована, ключи налоговой
Re: работа СЕА сегодня
Зачем Вы сюда постите темы про кабинет, есть же отдельная тема.
Re: работа СЕА сегодня
Ой , простите, зарапортовалась...
Хто сьогодні ще реєструє податкові накладні?
Підкажіть будь ласка, відправила на реєстрацію ПН вчора, вони приймуться на реєстрацію? чи потрібно було відправляти їх сьогодні, так як сьогодні операційний день?
Re: работа СЕА сегодня
Отправила сегодня - тишина.... confused smiley
А кто-нибудь получил сегодня что-то из системы - налоговые, вытяги, квитанции? Отправила с утра 5 запросов разных - пришел 1 вытяг, ну еще счет от контрагента и все.Это только мне так?
Щось підозріло тихо в цій темі давно.

Підкажіть, є якась офіційна інформація про те, чи будуть реєструватися податкові накладні 30 квітня?
Нажаль сьогодні не встигаю всі подать((
Дякую,

теж розумію, що по закону повинно реєструватися 30-го.
Але булоб спокійніше якби ДФС про це написали, а так - повезе/не повезе confused smiley
Не зважаючи, що є навіть повідомлення від податкової про роботу СЕА 30-го квітня,
станом на 20:11 ПН, відправлені на реєстрацію, залишаються не зареєстрованими(((
Залишається лише побажати цим... налоговикам "всього найкращого"
Всім привіт!

А це тільки в мене ЕК "лежить"?!
Квитанций о регистрации налоговых пока нету, глухо, одна налоговая накладная была отправлена вчера до 8 вечера, остальные ночью...
Quote
Noshpa
Квитанций о регистрации налоговых пока нету, глухо, одна налоговая накладная была отправлена вчера до 8 вечера, остальные ночью...

А що вам показує ЕК? Сьогодні ніби запускається. . . там інфа буде в першу чергу!
Quote
faeton-2000

Квитанций о регистрации налоговых пока нету, глухо, одна налоговая накладная была отправлена вчера до 8 вечера, остальные ночью...

А що вам показує ЕК? Сьогодні ніби запускається. . . там інфа буде в першу чергу!

Я в ЕК заходжу в першу чергу, так як швидше можна побачити реєстрацію....Щойно почали надходити квитанції, до цього часу не було ні квитанцій, ні в ЕК.
Re: работа СЕА сегодня
Вчера отправила НН в 9:15, зарегистрировались в 17:25.
Доброй ночи..у меня тоже не очень с регистрацие НН, отправила налоговые 14.05 в 12.00 , по некоторым квитанции пришли, а есть такие, которые висят со статусом в дороге....и как быть с таким счастьем то???
Re: работа СЕА сегодня
Quote
alexsa
Доброй ночи..у меня тоже не очень с регистрацие НН, отправила налоговые 14.05 в 12.00 , по некоторым квитанции пришли, а есть такие, которые висят со статусом в дороге....и как быть с таким счастьем то???
я бы отправила по новой.
Quote
TamiA

Доброй ночи..у меня тоже не очень с регистрацие НН, отправила налоговые 14.05 в 12.00 , по некоторым квитанции пришли, а есть такие, которые висят со статусом в дороге....и как быть с таким счастьем то???
я бы отправила по новой.

Получается она теперь будет зарегистрирована с просрочкой.... и по ней влепят штраф? ничего никому не докажешь?
Re: работа СЕА сегодня
а может просто нет квитанции.
Quote
alexsa


Доброй ночи..у меня тоже не очень с регистрацие НН, отправила налоговые 14.05 в 12.00 , по некоторым квитанции пришли, а есть такие, которые висят со статусом в дороге....и как быть с таким счастьем то???
я бы отправила по новой.

Получается она теперь будет зарегистрирована с просрочкой.... и по ней влепят штраф? ничего никому не докажешь?

Зайдіть в електронний кабінет, якщо там відсутня податкова, як зареєстрована, то значить швидше за все квитанція вже не прийде і податкова не буде зареєстрована. Щоб її зареєструвати, потрібно буде відправити повторно і так, буде штраф. У мене так було в січні, коли була якась масова фігня з нереєстрацією податкових і лише зараз мені прийшов лист з податкової про штраф.
Quote
TamiA
а может просто нет квитанции.

Отправила запрос, в вытяге нет регистрации.....значит всё таки не зарегистрировалась...
А у кого-то получилось сегодня зайти в ел.кабинет?
только что зашел
Я сьогодні зайшла, все без проблем
Вы по обычному адресу зашли? без изменений? они же там вчера что-то перенастраивали
я не могу зайти почему-то((
Quote
Нат
Вы по обычному адресу зашли? без изменений? они же там вчера что-то перенастраивали
я не могу зайти почему-то((
просто через cabinet.sfs.gov.ua

с ключами годовалой давности
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 115 з 133    Сторінки: ПершаПопередні110111112113114115116117118119120НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048800000000002