Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

работа СЕА сегодня

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 8 з 133    Сторінки: ПершаПопередні345678910111213НаступнаОстання
Та ж ерунда. С напряжением жду 15 число - будет весело.
Я вчера отправила 2 НН - у меня даже нет повидомлення что доставлено!!Ничего нет....
Quote
tiger1
Я вчера отправила 2 НН - у меня даже нет повидомлення что доставлено!!Ничего нет....
А вот можно повторно отправить сегодня, как вы думаете?


Уже повторно отправила 1 НН из 2-х - и снова НИЧЕГО. Вытяг по остатку - показывает,что лимит не изменился со вчерашнего дня!
Висит направление именно по НН....У меня много еще незарегиных...блин....
Я в пятницу отправила налоговые и РК, налоговые зарегестрированы, РК нулевки нет - нет доставки в ДФС. Вчера отправила вечером РК с суммой-тишина, ситуация аналогичная.
Quote
Katrin0515
Quote
tiger1
Я вчера отправила 2 НН - у меня даже нет повидомлення что доставлено!!Ничего нет....
А вот можно повторно отправить сегодня, как вы думаете?
Уже 4 раза "повторно" отправил. Умом понимаю что этим только сервер еще больше нагружаю, но ...
дзвоніть - 0800501007, бо у них все добре angry smiley

З четверга не можу зареєструвати РК .
Вчора пів-дня просиділа на телефоні .
З сервером все добре , посилають до інспектора . Інспектор нічим допомогти не може , бо не бачить самі документи .
МЕДок теж дістала . Кажуть , що відправили запит в податкову , але відповіді 0 .
Порадили також відіслати запит ....


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
И у меня корректировки висят со вчерашнего дня -даже не доставлены в ДФС (((( angry smiley
Quote
vlasta
дзвоніть - 0800501007, бо у них все добре angry smiley
дозвониться нереально..Я звоню с пятницы. Вчера полдня, все заняты инспекторы говорят(( Сегодня все утро..
А время идет...
Re: работа СЕА сегодня
Налоговая, направленная вчера на регистрацию зарегистрирована. Дата регистрации 10.04, дата квитанции -11.04.
Но вот с регистрацией сумм на частичный аванс, где количество требует больше чем 6 символов после запятой -засада. Отклоняют из-за математического округления.
Так же непонятно что делать с НН по распределению НДС и НН по 198,5 пункту. Эти операции не являются поставкой и в номенклатуре указываются либо даты и № НН, либо ссылка на 199.1 по распределению. Кодов нет и быть не может. Но без кодов в 3.1 или 3.3. зарегистрировать невозможно.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Re: работа СЕА сегодня
Добрий день!)
Комусь ще були повідомлення про РК, що вони не можуть бути прийняті, бо копії знаходяться на перевірці у ДФС O_o
Це щось новеньке, причому статус в РК ніяк не змінився, вискочило таке в інформац.вікні коли приймаєш нові повідомлення. Дурдом якийсь.
Re: работа СЕА сегодня
Кстати, отказ в регистрации приходит сразу
в мене РК нульовий - міняла тільки код УКТ ЗЕД.
Відправляю вже 5 днів sad smiley У відповідь нічогіськи . Таке відчуття , що у воду кидаю angry smiley
В Протоколі тільки "відправлено в ДФС" і все . Жодної квитанції ....


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
а через МЕДок можна якось відправити запит/скаргу в податкову щодо неможливості зареєструвати РК ?
Чи то тільки нозями топать ?


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Re: работа СЕА сегодня
Quote
vlasta
в мене РК нульовий - міняла тільки код УКТ ЗЕД.
Відправляю вже 5 днів sad smiley У відповідь нічогіськи . Таке відчуття , що у воду кидаю angry smiley
В Протоколі тільки "відправлено в ДФС" і все . Жодної квитанції ....
У мене також в протоколі тільки "відправлено в ДФС", але при прийомі нових повідомлень повискакувала така інформація, що РК не можуть бути прийняті, бо копії знаходяться на перевірці у ДФС.
На якій перевірці? Скільки вони будуть їх перевіряти? Не можуть бути прийняті поки перевіряють? Чи впринципі?
блокировку тестируют? уже никаких сил на них не хватает-покращення каждый день
Quote
ZoRRo
Quote
vlasta
в мене РК нульовий - міняла тільки код УКТ ЗЕД.
Відправляю вже 5 днів sad smiley У відповідь нічогіськи . Таке відчуття , що у воду кидаю angry smiley
В Протоколі тільки "відправлено в ДФС" і все . Жодної квитанції ....
У мене також в протоколі тільки "відправлено в ДФС", але при прийомі нових повідомлень повискакувала така інформація, що РК не можуть бути прийняті, бо копії знаходяться на перевірці у ДФС.
На якій перевірці? Скільки вони будуть їх перевіряти? Не можуть бути прийняті поки перевіряють? Чи впринципі?

Ні , в мене нічого немає . Видно , ще до "перевірки" не дійшло grinning smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Quote
ZoRRo
Комусь ще були повідомлення про РК, що вони не можуть бути прийняті, бо копії знаходяться на перевірці у ДФС O_o
Так, було. Але мені здалось що це відповідь "відправлені знову". Тобто "не заважайте, ми ще ті не подивились".
Re: работа СЕА сегодня
Quote
DeBoshir
Quote
ZoRRo
Комусь ще були повідомлення про РК, що вони не можуть бути прийняті, бо копії знаходяться на перевірці у ДФС O_o
Так, було. Але мені здалось що це відповідь "відправлені знову". Тобто "не заважайте, ми ще ті не подивились".
Ні, ми тільки один раз відправляли.
ни квитанций, ни ответа на запрос( Это просто какое-то издевательство..
Quote
ZoRRo
Ні, ми тільки один раз відправляли.
Віконце в мене було, але знайти до чого воно - не зміг.
Якби я планував саботаж - він виглядав би саме так ...
Час є - почекаємо. Я з п'ятниці дивлюсь на "Відправлено в ДФС" ...
Та же ситуация. РК и НН отправлено еще 6 -го числа. НН регистрируются на след.день. А по РК квитанций нет никаких до сих пор.Отправляла повторно три раза.Пишет відправлено и все...
У меня НН с типом 13 все зарегестрировало без указания кода. НН заполняла четко по инструкции, указанной в медке снизу под самой нн, в поле там где выскакивают ошибки.
Re: работа СЕА сегодня
Quote
fialkasss
У меня НН с типом 13 все зарегестрировало без указания кода. НН заполняла четко по инструкции, указанной в медке снизу под самой нн, в поле там где выскакивают ошибки.

Решилась задачка для условных поставок (тип 13, 09) - заполняем только Кол. 2 (номенклатуру) , Колонку 4 (грн) и колонку 10 (сумма) . Тогда все регистрируется.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Народ, если кому интересно:
Зведену НН с типом 13 зарегила без кодов.
Заполнение с указанием ИНН 600000000000.
В Разделе Б заполняем только графу 2, 4, 10.
В графе 2- номер и дата нн, в графе 4- грн, в графе 10- сумма без пдв.
Re: работа СЕА сегодня
Подтверждаю (для Kuzya и не только), с типом НН 13 зарегистрирована, заполнены в табличной части только 4 и 10 графа, ну и номенклатура соответственно тоже
Re: работа СЕА сегодня
smiling smiley, уже 2 таких сообщения, ну и не забыть поставить галочку "зведена"
Re: работа СЕА сегодня
Осталось только обойти отбраковку из-за округлений. Для тех кто работает с СМР и частичным авансированием это проблема, конечно.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Кому-то удалось зарегистрировать корректировки к НН? Со вчерашнего дня ни ответа, ни привета
У меня с пятницы ни ответа, ни привета.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 8 з 133    Сторінки: ПершаПопередні345678910111213НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041099999999999