Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Несвоевременно зарегитстрированная НН в НДС декларации

Відправлено користувачем Jenya19972016 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Добрый день!
Прошу Вашей помощи по решению вопроса - дата отгрузки товара состоялась 15.11.2016, а НН была зарегистрирована нашим контрагентом 01.12.2016, то есть с задержкой в 1 день. В результате, это НН была ошибочно включена в НДС декларацию ноября, хотя, как я уже понял, должна была быть в декабре.
Позвонила налоговая и сообщила о том, что нужно подавать уточненку и платить штраф.
Хотел теперь узнать - мы имели права включить её в ноябрь только в случаи какого-то предупреждения налоговых органов о том, что контрагент просрочил регистрацию или же в любом случаи это сугобо мои проблемы и она должна была идти в декабрь?
Уточненка подается с убиранием суммы НДС накладной (соответственно и НДС увеличится для уплаты), а саму накладную перебросить просто в декабрь и её уже включить в НДС-декларацию декабря?
Расскажите пожалуйста,спасибо)
1. Сами должны следить за этим
2. в уточненке убрать эту накладную
3. включить ее в декабрь

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Підкажіть. Не можу зареєструвати ПН на неплатника , т.як не вистачає реєстрац. ліміту і на сьогодні немає коштів його поповнення. Але цю ПН я включаю в декларацію ПДВ за грудень. Потім ця сума випливе в рядку 6 Витягу ? Цю ПН на неплатника потрібно ще буде зареєструвати коли появляться кошти ?


ще є кілька днів до 20-го. може збільшиться ліміт, попросіть когось, щоб зареєстрував на вас ПН
Ребята, кто может по TeamViewer помочь 2 минуты сделать эту долбанную уточненку??sad smiley
Бухгалтер вне доступа, а я не хочу накосячить на элементарной работе..обязательно отблагодарю!
На неплательщика можно вообще не регистрировать. Можно зарегистрировать позже, но я не в курсе по срокам когда регистрация повлияет на стр.6. По идее после регистрации сумма должна попасть в строку с обязательствами и исчезнуть со строки 6. Но как оно на практике? Можно влететь на временное двойное уменьшение лимита. Я обычно пополняю счет и регистрирую перед сдачей, ну деньги в СЭА на неделю раньше попадут, все равно ж обязательства до 30-го платить. Монна Нонна вообще не регистрирует на неплательщиков и ничего.
Quote
Jenya19972016
Ребята, кто может по TeamViewer помочь 2 минуты сделать эту долбанную уточненку??sad smiley
Бухгалтер вне доступа, а я не хочу накосячить на элементарной работе..обязательно отблагодарю!
А что так срочно? До подачи уточненки еще и обязательства со штрафом по ней оплатить надо, и не на счет СЭА. Дождитесь бухгалтера, она ж будет декларацию за декабрь делать. Не спешите.
Да вроде ж уже с СЭА оплаты по уточненкам
Нет, уплата всё еще не по СЭА, только что узнавал.
Они хотят сначало штраф оплатить, потом подача уточненки, потом уже пеня.
Бухгалтера неделю не будет, а меня уже задолбали вечно недовольные инспектора
Quote
anjellicca
Підкажіть. Не можу зареєструвати ПН на неплатника , т.як не вистачає реєстрац. ліміту і на сьогодні немає коштів його поповнення. Але цю ПН я включаю в декларацію ПДВ за грудень. Потім ця сума випливе в рядку 6 Витягу ? Цю ПН на неплатника потрібно ще буде зареєструвати коли появляться кошти ?

Нічого не потрібно smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Ну так и объясните инспекторам, через неделю бухгалтер сделает уточненки к ноябрю и декабрю. Тем более при подаче обоих уточненок на + и - можно оплатить только 3% штрафа.
Quote
Монна Нонна
Quote
anjellicca
Підкажіть. Не можу зареєструвати ПН на неплатника , т.як не вистачає реєстрац. ліміту і на сьогодні немає коштів його поповнення. Але цю ПН я включаю в декларацію ПДВ за грудень. Потім ця сума випливе в рядку 6 Витягу ? Цю ПН на неплатника потрібно ще буде зареєструвати коли появляться кошти ?

Нічого не потрібно smiling smiley
А за січень 2017 р. уже реєстрували на неплатників? штрафи ж приміняються?
Quote
konta
Quote
Монна Нонна
Quote
anjellicca
Підкажіть. Не можу зареєструвати ПН на неплатника , т.як не вистачає реєстрац. ліміту і на сьогодні немає коштів його поповнення. Але цю ПН я включаю в декларацію ПДВ за грудень. Потім ця сума випливе в рядку 6 Витягу ? Цю ПН на неплатника потрібно ще буде зареєструвати коли появляться кошти ?

Нічого не потрібно smiling smiley
А за січень 2017 р. уже реєстрували на неплатників? штрафи ж приміняються?
Поки ще не реєструвала, рано ще.
Думаю, що штрафи не приміняються
Потім ще подумаю, звісно

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Коллеги нужен совет,за декабрь к оплате вылез жуткий НДС.Считаю варианты,как дешевле:
1.Если сдать декларацию,и просрочить оплату какой штраф?
2.Сдать декларацию на меньшую сумму,потом сдать УР то штраф только 3%?
Еще кто что может предложить?
1. 10% - до 30 дней, 20 % - больше 30 дней (ст. 126 НКУ)
2. 3% + оплата на бюджетный счет - т.е. потеряете увеличение лимита регистрации НН

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Причем по второму варианту налоговики где-то через месяц могут наяривать по телефону - т.к. они увидят регистрацию ваших исходящих НН и не увидят задекларированных НО в декларации

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
а ось 3%+доплата по уточненню хіба зараз не на рахунок СЕА?
Quote
Oxi
а ось 3%+доплата по уточненню хіба зараз не на рахунок СЕА?
Якщо були якісь зміни з 01.01.2017 - то чесно кажу, не читала ще.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Розрахунки за УР — через ПДВ-рахунок
Наступна суперновина! Не випустіть її з уваги.
Доплачувати податок (а заразом, судячи з усього, і 3 % самоштраф) за уточнюючими розрахунками (УР) тепер слід на ПДВ-спецрахунок (пп. 2001.2, 2001.6 ПКУ). Нагадаємо, раніше всіх настійливо привчали робити по-іншому: у 2015 — 2016 рр. всі УР-доплати перераховували з поточного рахунку прямо до бюджету, тобто «повз» ПДВ-спецрахунок (що передбачалося п. 25 Порядку № 569). Тепер запровадили єдиний підхід:
за УР доплачуємо податок, як і за декларацією — на ПДВ-спецрахунок
Ну а вже з ПДВ-рахунку до бюджету такі суми Казначейство перерахує самостійно за даними реєстрів, отриманих від податківців. До того ж, Казначейству податківці можуть надсилати й коригуючі реєстри (для уточнення даних реєстрів, отриманих раніше). Сподіваємося, що завдяки їм, наприклад, «зменшуючі» УР зможуть зменшувати поточні ПЗ платника (зменшуючи у результаті суму, що підлягає сплаті на ПДВ-спецрахунок, а з нього — до бюджету).
Але є й одне але! Виняток — розрахунки за УР до «старих» доспецрахункових періодів.
Зазначене вище їх не стосується — з ними залишається все по-старому. Тобто сплата податкових зобов’язань, що виникли до 1 липня 2015 року, та/або погашення податкового боргу за податковими зобов’язаннями, що виникли до цієї ж дати, здійснюється безпосередньо з поточних рахунків до бюджету (!), повз ПДВ-спецрахунок (п. 87.1 ПКУ). Загалом, доплачувати податки за УР до «старих» доспецрахункових періодів будемо по-старому прямо до бюджету (а не через ПДВ-спецрахунок). Для наочності зобразимо це на рис. 1:
Дякую smiling smiley
Отже, при заниженні ПДВ штраф 3%, але вони будуть наполегливо телефонувати, щоб скоріш подали уточнену.
Тож реальний виграш часу - місяць-півтора.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Дякую за участь в моєму питанні,давайте обміркуємо,другий варіант дешевше,УР я буду подавати десь через місяць,тобто податківці визначуть що куди платити до того часу/надіюсь/.Тобто мінус в другому варіанті це рег.ліміт-чимось прийдеться поступитися,не може все бути гладко.А хто може стикався з податковою відстрочкою?
Quote
Монна Нонна
Причем по второму варианту налоговики где-то через месяц могут наяривать по телефону - т.к. они увидят регистрацию ваших исходящих НН и не увидят задекларированных НО в декларации
В мене на сьогодні платникам всі зареєстровані,на суму сплати незареєстровані неплатнику
Quote
wabaw111
Дякую за участь в моєму питанні,давайте обміркуємо,другий варіант дешевше,УР я буду подавати десь через місяць,тобто податківці визначуть що куди платити до того часу/надіюсь/.Тобто мінус в другому варіанті це рег.ліміт-чимось прийдеться поступитися,не може все бути гладко.А хто може стикався з податковою відстрочкою?

Про лимит - то я соврала, коллеги уже поправили, что уплата по УР пойдет на спецсчет

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
wabaw111
Quote
Монна Нонна
Причем по второму варианту налоговики где-то через месяц могут наяривать по телефону - т.к. они увидят регистрацию ваших исходящих НН и не увидят задекларированных НО в декларации
В мене на сьогодні платникам всі зареєстровані,на суму сплати незареєстровані неплатнику

Тоді вони нічого не побачать smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Я щиро вдячна всім.Ще про податкову відстрочку-хтось на практиці її мав?
Quote
wabaw111
А хто може стикався з податковою відстрочкою?
Ми робили.
Спочатку з ними треба домовитися та підписати договір. Це найскладніша частина справи.

Відстрочку дають під "проценти, розмір яких дорівнює розміру 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день прийняття контролюючим органом рішення про розстрочення, відстрочення грошових зобов'язань або податкового боргу."

_______________
Корисна інформація для бухгалтера



Редаговано разів: 1. Востаннє 18/01/2017 07:53 користувачем Монна Нонна.
на сьогодні ставка НБУ =14,0*120=16,8% річних?
Виходить так.
Наші домовлялися десь місяців чотири чи п"ять. Але все індивідуально.
Головне - щоб вони вам згодилися надати розстрочку та підписали договір.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044299999999997