Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть!!!! Підскажіть як правильно виправити помилку в таблиці 1 коли замість стрічки 1.4 "сума допомоги за рахунок Фонду" поставила данні в стрічку 1.3 "сума 5 днів за рахунок роботодавця.? Дякую!
Если мартовский период, то просто подайте новый отчет.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Нажаль звіт за лютий.


Подзвоніть в свій Пенсійний фонд, думаю вони підкажуть, як це правильно зробити.
Quote
kasve
Допоможіть!!!! Підскажіть як правильно виправити помилку в таблиці 1 коли замість стрічки 1.4 "сума допомоги за рахунок Фонду" поставила данні в стрічку 1.3 "сума 5 днів за рахунок роботодавця.? Дякую!

Проблему так і не вирішила. Дозвонитись нікуди не можу. Відповіді ніхто не знає. Чи можливо якщо я в звіті по єсв за березень в таблиці 1 в графі 1.3 поставлю суму лікарняних за лютий з мінусом (-1503) в в графі 1.4 проставлю суму 3606 (1503лютий+1503 березень). Тоді ніби все стає на свої місця? І взагалі куди можна звонити за консультаціями по таких питаннях якщо на місцях проблема?
Допоможіть будь ласка завтра звіт вже треба здати !!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000276