Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Если нет ответа на скаргу, кто что делает?

Відправлено користувачем Нат 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, коллеги!
Интересует практика.
Ранее писали скарги на заблоков.НН. Принимали положит.решение и присылали нам решения о скасуван. решения комисси
Отправляла все письма заказными с уведомлениями и описями
16/08 отправила три скарги. 18/08 вернулись уведомления о том, что получены мои скарги
но никакого решения до сих пор нет (ни ответа ни привета(((
и как быть? в теории скарга удовлетворяется, если в установленные 10 дней не принято решение
а как на практике? кто уже сталкивался?
Та же фигня. Отправили скаргу курьером еще 28.08. И тишина. Сегодня раздобыла номер телефона по которому можно узнать судьбу письма. Дозвонилась на 1 номер (о чудо!!!), где меня продержали на линии минут 20, чтоб сказать, что у них ее нет и дать мне другой номер, где с утра сняли трубку и забыли положить по сей момент. В общем, весь день занято, а что со скаргой так и осталось загадкой
Quote
Rita2017
Та же фигня. Отправили скаргу курьером еще 28.08. И тишина. Сегодня раздобыла номер телефона по которому можно узнать судьбу письма. Дозвонилась на 1 номер (о чудо!!!), где меня продержали на линии минут 20, чтоб сказать, что у них ее нет и дать мне другой номер, где с утра сняли трубку и забыли положить по сей момент. В общем, весь день занято, а что со скаргой так и осталось загадкой

а дайте, плиз, номера куда звонили
я буду их давить со своей стороны еще!
у меня на уведомлении стоит дата, фамилия и подпись человека, который принимал документы
буду разыскивать


Quote
Нат
Доброго дня, коллеги!
Интересует практика.
Ранее писали скарги на заблоков.НН. Принимали положит.решение и присылали нам решения о скасуван. решения комисси
Отправляла все письма заказными с уведомлениями и описями
16/08 отправила три скарги. 18/08 вернулись уведомления о том, что получены мои скарги
но никакого решения до сих пор нет (ни ответа ни привета(((
и как быть? в теории скарга удовлетворяется, если в установленные 10 дней не принято решение
а как на практике? кто уже сталкивался?
Подскажите, пожалуйста, а что за скарги вы подаете? Это повидомлення? Или что-то другое еще можно подавать?
а откуда вы взяли что 10 дней и считается удовлетворенным?
во-первых там срок 5 дней, а не 10
а во-вторых это не скарга, а объяснения и копии документов, и правовой режим ответа на скаргу на это не распространяется
та нет, у автора, походу, таки "скарга" на решение комиссии по уже ранее поданным докам и объяснениеям.
Тогда наверно 20 дней
56.8. Контролюючий орган, який розглядає скаргу платника податків, зобов'язаний прийняти вмотивоване рішення та надіслати його протягом 20 календарних днів, наступних за днем отримання скарги, на адресу платника податків поштою з повідомленням про вручення або надати йому під розписку.
Quote
Котег :-)
Тогда наверно 20 дней...
Ая-йя-яй grinning smiley

Quote

56.23.4 якщо вмотивоване рішення за скаргою платника податків на рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних не надсилається платнику податків протягом 10-денного строку, така скарга вважається повністю задоволеною на користь платника податків з дня, наступного за останнім днем зазначеного строку.

Нат,
Я б зараз написала лист/вимогу в ДФСУ (копії в місцеву і обласну ДПІ) з коротким описом коли що де і як подавалось і чим це підтверджено та вимогою на підставі п.56.23.4 НЕГАЙНО зареєструвати ПН. Ну і там написати про порушення прав і т.д.

А на практиці - всі чекають, обривають телефони місцевих ДПІ, а ті нічого не знають... Треба самим починати робити "практику".
По суду також неоднозначно. Ну отримали позитивне рішення суду - а ПН по факту не реєструється і що? Процес дужеее може затягнутись...
аа, виявляється є спеціальна норма, дякую.
044-272-51-59 или 044-272-63-34
Только надо еще иметь здоровье дозвониться.
Мы отправляли курьерской службой, поэтому квитанции о том, когда и кому доставилось не имеется к сожалению. Так и сидим не зная результатаи налоговая не регистрируется
кажуть сьогодні багатьом почали приходити рішення комісії про реєстрацію червневих накладних ... eye rolling smiley
а хто зі скаргою не встиг податись, що робить далі?
відмовлено у реєстрації по стандартній відписці по типу не повний пакет або не вірно поданий , конкретики ніякої, докинути/відкоригувати щось взагалі не передбачено

от я не розумію як оті пдф файли подавать: окремо по листочку, окремо по документу, чи згрупувати пакетом в 1 пдф файл + пояснення
Я подавала скаргу. Вже рішення приходили (по раніше поданим скаргам). Відправляла нашою укр.поштою. В них є така послуга "прискорена доставка". Наприклад 16/08 відправляла, а 18/08 все стоїть повідомлення про вручення скарги.
Все почалось після дня Незалежності. Перестали приходити відповіді. Мабуть в ДФСУ пересвяткувала!
Кудись додзвонитися марно, ось воно "жити краще"
Quote
Oxi
а хто зі скаргою не встиг податись, що робить далі?
відмовлено у реєстрації по стандартній відписці по типу не повний пакет або не вірно поданий , конкретики ніякої, докинути/відкоригувати щось взагалі не передбачено

от я не розумію як оті пдф файли подавать: окремо по листочку, окремо по документу, чи згрупувати пакетом в 1 пдф файл + пояснення

якщо не встигли зі скаргою, вам пряма дорога в суд
Quote
natalka_l
Quote
Котег :-)
Тогда наверно 20 дней...
Ая-йя-яй grinning smiley

Quote

56.23.4 якщо вмотивоване рішення за скаргою платника податків на рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних не надсилається платнику податків протягом 10-денного строку, така скарга вважається повністю задоволеною на користь платника податків з дня, наступного за останнім днем зазначеного строку.

Нат,
Я б зараз написала лист/вимогу в ДФСУ (копії в місцеву і обласну ДПІ) з коротким описом коли що де і як подавалось і чим це підтверджено та вимогою на підставі п.56.23.4 НЕГАЙНО зареєструвати ПН. Ну і там написати про порушення прав і т.д.

А на практиці - всі чекають, обривають телефони місцевих ДПІ, а ті нічого не знають... Треба самим починати робити "практику".
По суду також неоднозначно. Ну отримали позитивне рішення суду - а ПН по факту не реєструється і що? Процес дужеее може затягнутись...

я простий головний бухгалтер. проблему озвучила директору. далі хай сам вирішує, я й так багато роблю лишнього. в такому випадку хай вже він звертається до юристів. за їхню роботу мені не доплачують
Quote
Нат
...я простий головний бухгалтер. проблему озвучила директору. далі хай сам вирішує, я й так багато роблю лишнього. в такому випадку хай вже він звертається до юристів. за їхню роботу мені не доплачують

А я що, заставляю Вас це робити? smoking smiley
Ви запитали "как быть", от я і Вам написала що б зробила я.
Quote
Oxi
...от я не розумію як оті пдф файли подавать: окремо по листочку, окремо по документу, чи згрупувати пакетом в 1 пдф файл + пояснення
я б сказала окремо "по суті і по змісту": наприклад 1-ий додаток це договір (якщо великий то 2-3 сторінки одним пдф файлом до 2 мб з ключовими фразами там де предмет, оплата, доставка ну і суттєві додатки - це найбільше цікавить податкову. Ніхто Ваші договора на 30 сторінок читати не буде); 2 додаток - це скан самої накладної з квитанцією про блокування також одним пдф файлом до 2 мб; 3 додаток - акт приймання передачі товарів послуг чи видаткова накладна.
Як на мене, то цілком достатньо.
А ну 4-ий можна добавити eye rolling smiley - написати їм своїми словами зміст/пояснення резюме операції. Типу: ми виробники, працюєм на ринку вже понад 10 років, регулярно сплачуєм податки в бюджет і т.д. Товар по заблокованій ПН - це основний наш виріб. Ціни не нижче ринкових, встановлені відповідно до вимог ст.188
подавала:
1 додаток - пдф пояснення
2 додаток - 1 пдф файл (скан документи по закупці+скан документи по продажу)
3 додаток - пдф податкова накладна+квит про блокування

відмова в реєстрації, приїхали
а для чого подавати скан ПН і квитанціі про блокування?
Quote
Котег :-)
а для чого подавати скан ПН і квитанціі про блокування?
бо їм повилазило
те, що і так є в податкових органах і в реєстрах - не надається ніколи, і вимагати таке заборонено
Котег, здесь другие правила игры....
Quote
Oxi
подавала:
...
відмова в реєстрації, приїхали
ну так може їх націнка Ваша не влаштувала ))) Пишіть скаргу - багато позитивних рішень є.

Quote

а для чого подавати скан ПН і квитанціі про блокування?
як на мене то звичайна бюрократія.
Різні відділи ДФС мають чи не мають доступ до звичайної звітності, до заблокованих ПН і до скарг п-в. Але поки що, дійсно, без квитанції і ПН - не приймають документи. А так як п-во зацікавлене в найшвидшій реєстрації - то додати 2 листка скана в порівнянні з іншим не проблема...
Quote
TamiA
Котег, здесь другие правила игры....
где здесь?

20.3 ПКУ. Контролюючим органам забороняється вимагати від платника податків надання:

інформації, що була отримана контролюючим органом раніше в установленому законом порядку, в тому числі інформації, що міститься та опрацьовується в інформаційних базах, що ведуться відповідно до статті 74 цього Кодексу;

документів, у яких містяться відомості, внесені до відповідних інформаційних баз, що ведуться відповідно до статті 74 цього Кодексу.
Що вони мають право вимагати,а бо що не мають право вимагати- це все лише на папері
Як і багато чого іншого в нашій країні, на превеликий жаль
Я подавала "вичерпний перелік" по заблокованій накладній, з усіма підписами, все, що тільки можна було б придумати по суті. Але мені відмовили. Звісно ж без пояснень. Написала скаргу в податкову. Тиша. Знову прийдеться писати чи до суду звертатися. А звертатися до суду чому?! Що б мені судом було призначене те, що мані повинна гарантувати наша держава, а саме ВИКОНАННЯ НОРМ ПКУ
вже сміх крізь сльози, чесно.....
Quote
natalka_l
Quote
Oxi
подавала:
...
відмова в реєстрації, приїхали
ну так може їх націнка Ваша не влаштувала ))) Пишіть скаргу - багато позитивних рішень є.

Quote

а для чого подавати скан ПН і квитанціі про блокування?
як на мене то звичайна бюрократія.
Різні відділи ДФС мають чи не мають доступ до звичайної звітності, до заблокованих ПН і до скарг п-в. Але поки що, дійсно, без квитанції і ПН - не приймають документи. А так як п-во зацікавлене в найшвидшій реєстрації - то додати 2 листка скана в порівнянні з іншим не проблема...
так точно! у нас націнка велика
скаргу пишемо
Дівчата пишіть на ФБ Юлі Дроговоз - вона збирає статистику
і шоб були аргемєнти для негайного прийняття закону 1175 за
відновлення тестового періоду до нормального налагодження
алгоритму блокування [www.facebook.com]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Нат,
Я б зараз написала лист/вимогу в ДФСУ (копії в місцеву і обласну ДПІ) з коротким описом коли що де і як подавалось і чим це підтверджено та вимогою на підставі п.56.23.4 НЕГАЙНО зареєструвати ПН. Ну і там написати про порушення прав і т.д.

А на практиці - всі чекають, обривають телефони місцевих ДПІ, а ті нічого не знають... Треба самим починати робити "практику".
По суду також неоднозначно. Ну отримали позитивне рішення суду - а ПН по факту не реєструється і що? Процес дужеее може затягнутись..


Добрый день!!
А есть у кого то пример "листа/вимогу в ДФС, нам уже как месяц не приходит ответа от ДФС по 15-ти жалоб.
у нас юристы писали адвокатский запрос, после него в течении дней 10-15, если не раньше, пришло Решение на регистрацию НН, ответа на Жалобу не было несколько месяцев, текста у меня, к сожалению нет, надо гуглить, потому как результат от такого есть.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050099999999997