Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Перевірка

Відправлено користувачем Tanx 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Перевірка
Доброго дня!
коротко про головне
Планова..... запросили акт інвентаризації. За 2016 рік її не проводили ( каси нема, тмц нема, дебіторська заборгованість незначна). Період не мій, малювати не хочу.
Як ввічливо відшити?
Запрошують до перевірки фахівця з місцевих податків і зборів. Є нерухомість, не використовується, придбана в 2017 році. )Що очікувати?
Дякую
Re: Перевірка
У нас на сегодняшний день просили
Re: Перевірка
есть недвижимость по всей Украине


Re: Перевірка
пусть поездят поищут
Re: Перевірка
Тоже идет плановаяangry smiley
Re: Перевірка
а у вас большие обороты ?
на одном семинаре недавно слышала, что под плановую сейчас попадают только с большими оборотами, после 70 лимонов примерно.
Re: Перевірка
да, обороты больше 70 млн.
Re: Перевірка
у нас небольшие. в прошлом году 35 мио, из них 34 цб ))))
в расшифровке указано.
Re: Перевірка
спасибо, удачи вам !
Re: Перевірка
у нас больше 20 меньше 60, но убытки
плановая идет....
Re: Перевірка
Подскажите, пожалуйста, в ходе проверки кассовика, он обнаружил, что человек возвращал фин.помощь в кассу предприятия, мы оформили ПКО, потом другой человек (не кассир, но имеющий право первой подписи) отнес деньги в банк. Мы оформили РКО, в котором в строке "одержав", "сума одержаня" та "підпис одержувача" не заполнили. Внизу "видав" подписал кассир. Нам говорят, что подпись получателя должна была быть обязательно.....поговорите, пожалйста, со мной....кто прав?
Re: Перевірка
Коли здається готівка в банк, в видатковому касовому ордері заповнюються всі підписи, не прописується тільки сума ОДЕРЖАВ (замість суми ставиться прочерк).
Re: Перевірка
Re: Перевірка
[www.vobu.com.ua]

Почитайте, ще цю статтю, дуже не одначне це питання!
Re: Перевірка
так ніхто і не підкаже - чим керуватись у разі відсутності акту інвентаризації?
Re: Перевірка
Tanx, извините, что засорилась вашу тему....у меня тоже нет акта инвентаризации, но никто никогда и не просил....
Re: Перевірка
І в нас не просили.
Ось знайшла вам статтю:
[i.factor.ua]
Re: Перевірка
А по поводу кассы, я вот тоже поняла, что если есть квитанция, подпись не обязательно, но у меня директор ходил...а не кассир....ох
Re: Перевірка
Quote
Tanx
...Планова..... запросили акт інвентаризації. За 2016 рік її не проводили ( каси нема, тмц нема, дебіторська заборгованість незначна). Період не мій, малювати не хочу. ..
Це типу Ви порушили Закон про БО, а податкова за таке не повинна штрафувати. Вони штрафують за порушення податкового законодавства. Але хто його знає які в них нові тенденції в перевірках...
Як на мене, то максимум, що вони зараз мали би зробити (після того як почують що інвентаризація не проводилась) - це вимагати проведення інвентаризації під час проведення перевірки. От подумайте що краще, проводити реальну інвентаризацію зараз, чи все таки, враховуючи що у Вас нічого нема, з Ваших слів, "намалювати" якісь протоколи інвентаризації з актами (описами).
Re: Перевірка
так у нас і зараз нічого нема )))))
просто період не мій, підписантів шукати не хочу, малювати тим паче )
дякую
Re: Перевірка
у нас попросили сейчас провести нвентаризацию в ходе проверки в присутствии инспектора. У нас куча всего. Реально провести невозможно, проверяемый период по 30.06.2017.
Re: Перевірка
Quote
alesy
у нас попросили сейчас провести нвентаризацию в ходе проверки в присутствии инспектора. У нас куча всего. Реально провести невозможно, проверяемый период по 30.06.2017.
Вони по-моєму не просити мають,а мати окремий наказ на проведення інвентаризації в ході планової
Re: Перевірка
Quote
wabaw111
Quote
alesy
у нас попросили сейчас провести нвентаризацию в ходе проверки в присутствии инспектора. У нас куча всего. Реально провести невозможно, проверяемый период по 30.06.2017.
Вони по-моєму не просити мають,а мати окремий наказ на проведення інвентаризації в ході планової

так
20.1.9. вимагати під час проведення перевірок від платників податків, що перевіряються, проведення інвентаризації основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, коштів, зняття залишків товарно-матеріальних цінностей, готівки;

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Перевірка
Должны предоставить свой отдельный приказ?
Re: Перевірка
Или при проведении плановой документальной мы не имеем право отказаться от инвентаризации?
Re: Перевірка
Вообще-то на нашем предприятии инв-я будет длиться всю проверку. Еще и в командировки нужно будет съездить.
Re: Перевірка
"Еще и в командировки нужно будет съездить." - это как?
Re: Перевірка
Quote
accountent
"Еще и в командировки нужно будет съездить." - это как?
Если склады в других городах

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000415