Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Доплата до МЗП

Відправлено користувачем irysha 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доплата до МЗП
доброго дня. двом працівникам на початку року були нараховані відпускні і загальний дохід за місяць виявився меншим мінімальної зарплати. як це зараз правильно виправити? донараховувати за конкретний місяць? як показати в звіті ЄСВ
Re: Доплата до МЗП
Єсв донараховуємо,
в звіті з ЄСВ донарахування відображається з кодом 13
Re: Доплата до МЗП
Лише ЄСВ донарахувати чи зарплату за той місяць до рівня мінімалки?


Re: Доплата до МЗП
Quote
irysha
Лише ЄСВ донарахувати чи зарплату за той місяць до рівня мінімалки?
Лише ЄСВ
Re: Доплата до МЗП
А штафи за це якісь є????
Re: Доплата до МЗП
Звичайно, за недоплату ЄСВ є штрафи
Re: Доплата до МЗП
Здравствуйте, помогите пожалуйста, я новый бухгалтер, скажем так только учусь, и тут сразу такая ситуация: сотрудница была в декрете должна была выйти еще 05.10, но она забыла, а я не знала так как документы практически никакие не сохранились, сейчас все восстанавливать приходится( получается что зп я ей не начисляла и в отчетах нигде не указывала, как мне теперь правильно доначислить зп за октябрь?
Re: Доплата до МЗП
Была похожая ситуация. Я попросила декретницу написать заяввление на отпуск за свой счет на три недели. И вроде все прошо нормально. Была проверка по ЕСВ. Ничего не сказали.
Re: Доплата до МЗП
Підскажіть, оплата за святкові дні (в подвійному розмірі) входить до доплати до МЗП? А індексація не входить до доплати?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000335