Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Замена ИНН и ID-паспорт

Відправлено користувачем lypusty 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Замена ИНН и ID-паспорт
Добрый день, форумчане, такой вопрос, негде не могу найти ответ и на гарячей линии тоже пока нет ответа на этот вопрос)) Сотрудница вышла замуж и сменила фамилию, ей выдали новый паспорт( ID-паспорт), вопрос нужно ли идти в налоговую и менять инн, если сзади ID-паспорта этот номер, как я понимаю, уже введен, и замена в базе налоговой происходит автоматически после получения паспорта?! Спасибо за ответы.
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
ИНН никогда не меняется, он один на все жизнь


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)


Re: Замена ИНН и ID-паспорт
Quote
Р.В.
ИНН никогда не меняется, он один на все жизнь
Инн да, но фамилия в нет, выразилась неверно
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
моя сотрудница меняла
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
Quote
Klubnika
моя сотрудница меняла
У сотрудницы был ID-паспорт, но в налоговой бумажный инн все равно меняла, правильно?
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
А его как ни крути менять нужно. Фамилия то уже другая.
Ну їй же ж паперову довідку тож нада получить - не скрізь же
ID проходить eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
Quote
Шустрик
Ну їй же ж паперову довідку тож нада получить - не скрізь же
ID проходить eye rolling smiley

А де він не проходить?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
Думаю, роботодавцю не варто іздіваться над працівницею smiling smiley Достатньо наявности кода у паспорті.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
Quote
Шустрик
Ну їй же ж паперову довідку тож нада получить - не скрізь же
ID проходить eye rolling smiley
Однозначно нужно получить в податковой новую бумажку (со своим старым идентификационным, но с НОВОЙ фамилией).
Насколько знаю, это быстро.....порядка 10 минут....
Quote
Монна Нонна
Quote
Шустрик
Ну їй же ж паперову довідку тож нада получить - не скрізь же
ID проходить eye rolling smiley

А де він не проходить?

Наші чіновнікибумаглмаратєлі ішо не всі перестроїлись пока smoking smiley
В жеку какомсь ілі газконторі всьо можить буть drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
Quote
nikon
Quote
Шустрик
Ну їй же ж паперову довідку тож нада получить - не скрізь же
ID проходить eye rolling smiley
Однозначно нужно получить в податковой новую бумажку (со своим старым идентификационным, но с НОВОЙ фамилией).
Насколько знаю, это быстро.....порядка 10 минут....
Я 2 недели получала новую бАмажку после смены фамилии
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
Quote
crumb
Quote
nikon
Quote
Шустрик
Ну їй же ж паперову довідку тож нада получить - не скрізь же
ID проходить eye rolling smiley
Однозначно нужно получить в податковой новую бумажку (со своим старым идентификационным, но с НОВОЙ фамилией).
Насколько знаю, это быстро.....порядка 10 минут....
Я 2 недели получала новую бАмажку после смены фамилии
Не повезло Вам.....
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
Quote
Р.В.
ИНН никогда не меняется, он один на все жизнь

Я как помню читал здесь на форуме тему, что кто-то писал, что даже при смене пола ИНН не поменяли, хотя по идее должны-бы поменять, ведь там признак мужчина, женщина.
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
Quote
lypusty
Quote
Klubnika
моя сотрудница меняла
У сотрудницы был ID-паспорт, но в налоговой бумажный инн все равно меняла, правильно?

у нее фамилия изменилась, поэтому меняла
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
У мене була така ж ситуація - співробітниця вийшла заміж- треба йти в податкову, так як змінилося прізвище.
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
Quote
panig
Quote
Р.В.
ИНН никогда не меняется, он один на все жизнь

Я как помню читал здесь на форуме тему, что кто-то писал, что даже при смене пола ИНН не поменяли, хотя по идее должны-бы поменять, ведь там признак мужчина, женщина.
Не меняют ИНН никогда, даже ошибочные. У меня была сотрудница с "мужским" кодом. Еще знаю историю, когда девушке закодировали неверную дату рождения, июль с июнем перепутали. Сказали - да, неправильно, но менять не будем, поскольку движения по этому коду уже были.
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
Quote
Blick
Quote
panig
Quote
Р.В.
ИНН никогда не меняется, он один на все жизнь

Я как помню читал здесь на форуме тему, что кто-то писал, что даже при смене пола ИНН не поменяли, хотя по идее должны-бы поменять, ведь там признак мужчина, женщина.
Не меняют ИНН никогда, даже ошибочные. У меня была сотрудница с "мужским" кодом. Еще знаю историю, когда девушке закодировали неверную дату рождения, июль с июнем перепутали. Сказали - да, неправильно, но менять не будем, поскольку движения по этому коду уже были.

Очень даже зря ИМХО, проблемы могут свалиться в самый не подходящий момент.
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
Проблемы могут быть также, если придется доход по разным кодам собирать для начисления пенсии, например.
У меня сотрудница меняла (октябрь 2017г.)
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
У нас тоже сотрудница меняла код, недавно вышла замуж, сменила фамилию и получила пластиковый паспорт. В банк (зарплатный проект) ничего не пришлось носить, туда видимо из реестра все подтянулось. Не знаю, как быть с отчетом по ЕСВ, что-то подавать или просто перебить фамилию в справочнике? И как правильно сменить фамилию сотрудницы в 1С, оставив тот же табельный номер?
Может банк и не знает)
Re: Замена ИНН и ID-паспорт
После замужества в этому году, я сменила паспорт на ID и сразу после получения нового паспорта с его копией, зашла в налоговую, 10 минут и у меня новый ИНН с новой фамилией, только у них (налоговая) информация обновляется в течении 5-7 дней в базе, поэтому с новым кодом сразу обращаться в какие-либо гос учреждения нельзя, так как по всем базам код проходит с старой фамилией, а уже через неделю вся информация обновляется.
Всем спасибо за ответы, сотрудница заменила инн. Вопрос: Паспорт новый выдан 21.11, а инн 05.12. Вопрос, каким числом заявление на смену фамилии, 01.12 же нельзя еще, так как в налоговой не поменяны данные правильно( в середине месяца не хотелось бы)?Если 01.01.18 подает заявление, это правильно будет?
Кадрова частина роботи
У разi змiни П.I.Б. необхiдно попросити спiвробiтника принести вам оригiнали документiв, що пiдтверджують змiну П.I.Б. (наприклад, свiдоцтво про шлюб або його розiрвання, про змiну iменi), а також паспорт з новими даними (коли його буде отримано) i зняти з них копiї.
Вiдносно змiни П.I.Б. працiвник зобов'язаний повiдомити свого роботодавця. Процедура внесення змiн до документiв, що мiстять персональнi данi працiвника, який змiнив своє iм'я, як правило, починається iз отримання вiд нього заяви. Хоча вимагати вiд працiвника заяву про внесення змiн в облiковi та кадровi документи, а також видавати вiдповiдний наказ не обов'язково.
Трудовим законодавством не встановлено обов'язку складати таку заяву. Але на той випадок, якщо ви вирiшите, що зайвi папери вам не зашкодять, ми наводимо зразок заяви.
Директору ТОВ "Парнас"
Лебедеву О. В.
вiд касира Полiщук Л. В.
Заява
У зв'язку зi вступом у шлюб i змiною прiзвища прошу змiнити в облiкових та iнших документах пiдприємства прiзвище "Полiщук" на "Берегову".
До заяви додаю:
1) свiдоцтво про шлюб (копiя), серiя 1-ТП N004616, видане Вiддiлом актiв реєстрацiї цивiльного стану Полтавського мiського управлiння юстицiї 25.11.2015 р, (копiя);
2) паспорт, серiя МН N 876932, виданий Київським РВПМУ УМВС України в Полтавськiй областi 23.12.2015р. (копiя);
3) реєстрацiйний номер облiкової картки платника податкiв (копiя).
18.01.2016 р. Л.В. Берегова

Пiсля отримання заяви бухгалтер чи працiвник кадрової служби звiряє копiї документiв, що були доданi до заяви, з оригiналами, завiряє їх належним чином i передає весь пакет документiв, на розгляд керiвниковi пiдприємства. Керiвник пiдприємства проставляє на заявi вiдповiдну резолюцiю.
Бiльшiсть роботодавцiв не вимагають вiд працiвникiв заяв, обмежуючись лише отриманням копiй документiв, що пiдтверджують змiну П.I.Б. У такому разi бажано, щоб на копiях цих документiв були проставленi дата їх подання/одержання, а також пiдписи працiвника, що надав документи про змiну П.I.Б., та бухгалтера чи працiвника кадрової служби, який прийняв їх.
Порядок видачi наказу
Серед обов'язкових вiдомостей i умов трудовий договiр повинен мiстити данi про працiвника i роботодавця, якi уклали такий договiр. На практицi багато суперечок викликає питання про необхiднiсть внесення змiн в трудовий договiр i про оформлення цiєї процедури в зв'язку iз змiною прiзвища працiвника.
Бiльшiсть пiдприємств вважають за потрiбне видавати наказ у разi змiни П.I.Б. Рекомендована назва такого наказу - "Наказ про внесення змiн до документiв, що мiстять персональнi данi працiвника".
Використовувати поширену формулювання на кшталт "З такого-то числа вважати Полiщук Береговою у зв'язку з реєстрацiєю шлюбу...", на наш погляд, це некоректно. Можна подумати, що без наказу роботодавця Полiщук не буде вважатися Береговою? Береговою вона вважається на пiдставi свiдоцтва про реєстрацiю шлюбу, а не на пiдставi наказу свого роботодавця.
Неправильною є i iнша поширена формулювання - "внести змiни у персональнi данi працiвника". Змiнювати персональнi данi працiвника - це повноваження спецiальних державних органiв, а не кадрової служби роботодавця. Кадрова служба лише вносить змiни в документи, що мiстять персональнi данi, на пiдставi документiв про змiну персональних даних працiвникiв, виданих спецiальними державними органами.
На пiдставi такого наказу будуть вноситися змiни в трудову книжку працiвника, особисту картку працiвника, особовий рахунок працiвника i iншi кадровi та бухгалтерськi документи, що мiстять персональнi данi працiвника. Такий наказ належить до розряду наказiв по особовому складу. Типової форми такого наказу немає, а тому при його складаннi слiд керуватися загальними правилами оформлення документiв, визначеними Наказом N 55. Зразок наказу.
ТОВ "Парнас"
НАКАЗ
22.01.2016 р. м. Полтава N 7-ОС
Про внесення змiн до документiв, що мiстять персональнi данi працiвникiв
ЗМIНИТИ:
Прiзвище Полiщук Людмила Василiвна, касира бухгалтерiї, на прiзвище БЕРЕЖНА, в документах, що мiстять персональнi данi працiвникiв установи, у зв'язку зi змiною прiзвища. Пiдстава: 1. Заява Полiщук Л. В. вiд 18.01.2016 р.
2. Свiдоцтво про шлюб (копiя), серiя 1-ТП N 004616, видане Вiддiлом актiв реєстрацiї цивiльного стану Полтавського мiського управлiння юстицiї 25.11.2015 р. (копiя);
3. Паспорт, серiя МН N 876932, виданий Київським РВ ПМУ УМВС України в Полтавськiй областi 23.12.2015 р. (копiя);
4. Реєстрацiйний номер облiкової картки платника податкiв (копiя).
Директор О. В. Лебедев
3 наказом ознайомлений "22" сiчня 2016 року
(пiдпис працiвника)

З наказом про внесення змiн в документи, що мiстять персональнi данi, знайомлять пiд розпис всiх зацiкавлених осiб: самого працiвника, а за необхiдностi вiдповiдних працiвникiв кадрової служби та бухгалтерiї.
Датою внесення змiн до облiкових та iнших документiв пiдприємства, що мiстять персональнi данi працiвника, який змiнив П.I.Б., вважатиметься дата видання наказу про внесення таких змiн.
На пiдставi наказу проводиться внесення необхiдних змiн в документи, що мiстять персональнi данi працiвникiв, повноважними спiвробiтниками роботодавця.
Чинне трудове законодавство не встановлює порядок внесення змiн до трудового договору, укладеного з працiвником у письмовiй формi, у разi змiни П.I.Б.
На практицi використовуються два варiанти:
- у текстi трудового договору закреслюються попереднi данi працiвника i вписуються новi з посиланням на документ, що послужив пiдставою для внесення таких змiн. Проставляються дата внесення змiн i пiдпису особи, якi вносили змiни, i працiвника;
- змiни у П.I.Б. i паспортних даних працiвника оформляються окремим документом у виглядi додатку до трудового договору.
Вносимо змiни в трудову Книжку працiвника
Змiна записiв у трудових книжках про прiзвище, iм'я, по батьковi i дату народження виконується власником або уповноваженим ним органом за останнiм мiсцем роботи на пiдставi документiв (паспорта, свiдоцтва про народження, про шлюб, про розiрвання шлюбу, про змiну прiзвища, iм'я та по батьковi тощо) i з посиланням на номер i дату цих документiв (п. 2.13 Iнструкцiї N 58).
Зазначенi змiни вносяться на першiй сторiнцi (титульному аркушi) трудової книжки. Однiєю рискою закреслюється, наприклад, колишнє П.I.Б., дата народження i записуються новi данi з посиланням на вiдповiднi документи на внутрiшньому боцi обкладинки i завiряються пiдписом керiвника пiдприємства або печаткою вiддiлу кадрiв (рис. 3).
Якщо трудова книжка працiвника доповнена вкладишем, то данi працiвника слiд змiнити не лише на першiй сторiнцi (титульному аркушi) трудової книжки, а й на титульному аркушi вкладиша.
Змiни, що вносяться в Книгу облiку руху
трудових книжок
Чинними-нормативними актами не визначено порядок внесення змiн до Книги облiку руху трудових книжок i вкладишiв до них.
У випадку змiни П.I.Б. буде достатньо закреслити колишнє прiзвище (iм'я, по батьковi) працiвника i вписати нове. Тут же або на полi Книги облiку руху трудових книжок навпроти змiнених даних працiвника (в разi вiдсутностi вiльного мiсця у графi зi змiненими даними), працiвник, який вносив змiни, повинен проставити дату внесення змiн, свiй пiдпис та реквiзити документа (наказу), що став пiдставою для внесення змiн.
Змiни, що вносяться до Особової картки працiвника
Змiни, пов'язанi зi змiною працiвником П.I.Б., вносяться до тексту Особової картки наступним чином: у п. 1 розд. I "Загальнi вiдомостi" особової картки працiвника однiєю рискою закреслюються колишнi данi працiвника, i поряд (або вище) вписуються новi. Далi у полi Особової картки поряд з унесеними змiнами або нижче в графi "Додатковi вiдомостi" працiвник, який вносив змiни, зазначає реквiзити документа, на пiдставi якого вони були внесенi, проставляє дату внесення змiн i свiй пiдпис.
Деякi кадровики у разi, якщо працiвник змiнив П.I.Б., заповнюють на працiвника нову Особову картку з уже змiненими особистими даними працiвника, роблячи при цьому i в старiй, i в новiй Особовiй картцi запис про те, що Особову картку було замiнено у зв'язку зi змiною П.I.Б. працiвника.
У випадку змiни iменi вiйськовозобов'язаним працiвником або працiвником-призовником особа, вiдповiдальна за ведення персонального облiку призовникiв та вiйськовозобов'язаних в установi, зобов'язана:
- протягом 5 днiв внести вiдповiднi змiни до Особової картки такого працiвника;
- до 5-го числа мiсяця, наступного за мiсяцем унесення змiн, повiдомити вiйськовий комiсарiат донесенням за формою додатка 1 до Iнструкцiї N 660, про змiни, що вiдбулися в облiкових даних працiвника.
Змiна iменi працiвника у формi N 1ДФ
У Податковому розрахунку за формою N 1ДФ не вказується П.I.Б. працiвника, а вiдображається лише його податковий номер, який при змiнi iменi не змiнюється.
Тому роботодавець, подаючи Податковий розрахунок за формою N 1ДФ, не повiдомляє фiскальний орган про змiну працiвником iменi. Адже це вже зробив сам працiвник, коли вносив змiни до облiкової картки платника податкiв.
Змiна iменi працiвника у звiтi з ЄСВ
Пенсiйний фонд України бере данi про фiзичну особу з останнього поданого Звiту за формою N Д4. Тому в разi змiни iменi працiвником в таблицi 6 форми N Д4 за мiсяць, у якому було видано наказ' про внесення змiн до документiв, що мiстять персональнi данi працiвникiв, просто вказується нове П.I.Б. працiвника.
Quote
8887835
Змiна iменi працiвника у звiтi з ЄСВ
Пенсiйний фонд України бере данi про фiзичну особу з останнього поданого Звiту за формою N Д4. Тому в разi змiни iменi працiвником в таблицi 6 форми N Д4 за мiсяць, у якому було видано наказ' про внесення змiн до документiв, що мiстять персональнi данi працiвникiв, просто вказується нове П.I.Б. працiвника.
Конечно, спасибо, только, вопрос был :выдан паспорт 21.11, а инн 05.12, 01.12 приказ на смену фамилии еще нельзя будет , так как инн 05.12 выдан?
Делайте приказ 05.12 - как принесла все документы, и в отчет ЕСВ за декабрь уже с новой фамилией.
Привяжитесь к дате ее заявление, когда принесла и поставила Вас в известность, что она уже с другой фамилией, Вы же сами знать не могли, когда и что в ее жизне изменилосьspinning smiley sticking its tongue out
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051400000000001