Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Чи можна складати кілька податкових накладних при отриманні передоплати однією сумою

Відправлено користувачем ira_hohl 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
коллеги, помогите разобраться, наш покупатель заплатил одной суммой три счета вместе по одному и тому же договору. Я работаю в 1с, продажи ведем по заказам, т.е. по одному договору делается куча заказов, с заказа делается счет, расходная накладная, налоговая накладная и т.д. Недавно прочитала в новостях очередное розъяснення от ДФС, а именно: ДФСУ у листі від 06.11.2017 р. №2519/6/99-99-15-03-02-15/ІПК зазначила, что "...складання двох або більше податкових накладних у випадку отримання попередньої оплати товарів/послуг однією сумою або у разі одноразової поставки товарів/послуг не відповідає нормам ПКУ та не дає можливості ідентифікувати операції. У разі складання таких податкових накладних постачальником, покупець не має підстав для віднесення зазначених в них сум ПДВ до податкового кредиту, оскільки такі податкові накладні не відповідають первинним документам..."
И вот теперь вопрос, если покупатель заплатил одной суммой три счета вместе, можно ли выписать три налоговых накладных по трем счетам за один день или мне выписать одну налоговую накладную и засунуть в нее три счета ???
Маєте законне право робить три - рахунків же вони три отримали,
ну й шо шо заплатили їх одним платежем - то їх проблєми tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Очередной маразм от фискалов. С чего они взяли, что составление нескольких НН не дає можливості ідентифікувати операції? По моему мнению как раз впихивание в одну НН трех счетов затруднит идентификацию.
Счетов три, накладных тоже будет три, так что НН полностью відповідають первинним документам.
Добрий день! Я також і оплачую і отримую оплати, де в платіжках однією сумою оплачують декілька рахунків. А в призначенні платежу вказують по яким рахункам проведена оплата. То що тут не можна ідентифікуватиconfused smiley Це маразми ДФС. Якщо в платіжкі чітко прописано оплачено №,№,№ ......такий то рахунків, то це вже яким треба бути податківцем щоб стверджувати що не можна ідентифікувати.... Не звертайте увагу на ці дурні роз'яснення.
а якщо 1 рахунок. а зайшло в 1 день 5 платежів, роблю 5 ПН. не розстріляють?
я роблю теж 5, і прошу щоб велику суму дробили при оплаті. так хоч щось попаде в кредит покупцю, а то постійно блокують наші "умільці"
я так спробувала в одну п/н два рахунки вписати, бо покупці сплатили однією платіжкою, та вилізла копійка зайва. Зробила дві п/н і в обох вписала номери рахунків.
Серьёзно можно, а я, вычитав их розъяснення, мучилась впихивая в одну НН 2а счёта с номенклатурой по строк 10 в каждой. А если прицепятся при проверке, чем аргументировать несоблюдение их писулькам?
Аргументировать бредовостью их писулек. Они законодательной силы не имеют, да и передумать они могут и свою писульку отозвать.
Quote
vvv275
Серьёзно можно, а я, вычитав их розъяснення, мучилась впихивая в одну НН 2а счёта с номенклатурой по строк 10 в каждой. А если прицепятся при проверке, чем аргументировать несоблюдение их писулькам?

Тем, что существуют нормы ПКУ и законов, а письмо фискалов-это филькина грамота по сути, я вам тоже могу много чего написать, и вы будете меня слушать?
в принципе я поняла, что ДФС как-всегда трактует свои разъяснения так замысловато, чтоб специально было людям не понятно, короче, основная тема, чтоб можно было идентифицировать операции, а поскольку у меня три счета, по ним будет три расходных, значит будет и три налоговых, вобщем три операции - три налоговых

Спасибо nat78001423, из ее сообщения я узнала новое ругательство "податківець", мне очень понравилось, пойдет в народ
"...це вже яким треба бути податківцем щоб..." >grinning smiley<
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031300000000001