Яндекс потерял $1 млрд из-за слухов о сделке со Сбербанком Самый большой организм на Земле под угрозой уничтожения Авианосец ВМС США впервые за почти 30 лет вошел в Арктику В Украине осеннее тепло сменится на дождь и мокрый снег Украинцам снова изменили условия предоставления субсидий Лукашенко хочет отправлять студентов в армию на каникулах Минобороны хочет потратить на утилизацию ракет 711 тыс. гривен Как накачать бицепс на турнике: Топ-7 правил тренировки Застройщикам запретили строить высотки в селах В Керчи прощаются с погибшими в бойне, в городе траур
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Запит из налоговой - сроки ответа

Відправлено користувачем ОКС 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день всем!

Пришел почтой запит из налоговой, взяли, расписались - в какой срок от даты получения надо ответить 10 раб. дней или 1 мес?

Ответ ценным письмом с описью или достаточно просто с повидомленням?

Заранее всем спасибо
Quote
ОКС
Добрый день всем!

Пришел почтой запит из налоговой, взяли, расписались - в какой срок от даты получения надо ответить 10 раб. дней или 1 мес?

Ответ ценным письмом с описью или достаточно просто с повидомленням?

Заранее всем спасибо
10 дней


Ну да....
простіше повірити на слово першому зустрічному ніж подивитись в ПКУ eye rolling smiley
Все залежить від пунктів зазначених як підстави. Як правило - зараз у більшості випадків це 15 робочих днів.
А кто-то пробовал ответы на запросы подавать чз электронный кабинет? Там интерфес дивный, вроде как отправила, пришло во входящие нечто с номером - не квитанция, а просто номер, я так понимаю, это и будет подтверждалка принятия?
Подавали запрос на получение справки о видах деятельности 2 мая, номер запроса пришел в тот же день, а ответа пока нет.
Если быть точной, в зависимости от причины запросы, написала 10 дней, предполагая срок по встречной сверке. Ниже перечень всех сроков:
1 За результатами аналізу податкової інформації, отриманої в установленому законом порядку, виявлено факти, які свідчать про порушення платником податків податкового, валютного законодавства, законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на податкову Протягом 15 р. д. із дня, що настає за днем отримання запиту (абзац п’ятий п. 73.3 ПК)
2 Для визначення відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки» під час здійснення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням відповідно до ст. 39 ПК та/або визначення рівня звичайних цін у випадках, визначених ПК Протягом 10 р. д. з дати початку перевірки, а для отримання додаткових документів під час її проведення – протягом 15 р. д. з дати отримання запиту (пп. 39.5.2.3 ПК)
3 Виявлено недостовірність даних у податкових деклараціях, які подані платником податків Протягом 15 р. д. з дня, що настає за днем отримання запиту (пп. 78.1.4 ПК)
4 Стосовно платника податків подано скаргу про неподання ним: – податкової накладної (далі – ПН) покупцю або про допущення продавцем товарів/послуг помилок при зазначенні обов’язкових реквізитів ПН (п. 201.1 ПК) та/або порушення ним граничних строків реєстрації ПН/РК в ЄРПН; – акцизної накладної покупцю або про порушення порядку заповнення та/або порядку реєстрації цієї накладної В обох випадках протягом 15 р. д. з дня, що настає за днем отримання письмового запиту, в якому зазначається інформація зі скарги, пояснень та документального підтвердження на цей запит (пп. 78.1.9 ПК)
5 При проведенні зустрічної звірки Протягом 10 р. д. з дня, що настає за днем отримання запиту. Крім того, документальне підтвердження запитуваної інформації може бути надано на вибір платника податків в електронному або паперовому вигляді (абзац шостий п. 73.3 ПК)
6 В інших випадках, визначених ПК За загальним правилом протягом 15 р. д. з дня, що настає за днем отримання запиту (абзац п’ятий п. 73.3 ПК)

Подробнее по ссылке: [uteka.ua]
Пришел запрос из налоговой предоставить пояснение и документы. Мы квартальные плательщики НДС и 3 квартала подряд у нас отрицательное значение НДС, на возмещение мы не просим (все налоговые входящие зарегистрированы и оплачены), а ставим в состав налогового кредита в следующий период. Деятельности в этот не было (простой, нет договоров), кредит образовался за счет оплаты за аренду производственного помещения. И вот пришел запрос предоставить информацию по декларации за июнь 2018 года, основание: при проведении анализа налоговой отчетности и данных Единого реестра налоговых накладных установлено что предприятие имеет 14 тыс отрицательного значения за июнь 2018 года, а дальше 3 листа перечислений статей налогового кодекса, и ссылка на 73.3 и 78.1.4.
Посоветуйте пожалуйста, я могу написать отказ о предоставлении документов на том основании что:
1. Декларации за июнь мы в принципе не подавали.
2. В запросе нет четкого указания, что конкретно мы нарушили.
3. Не указан перечня запрашиваемых документов (написано "документальное подтверждение приобретения товаров/работ, суммы налога которые были включены в налоговый кредит их отражение в учете и отчетности")
4. На запросе нет печати.
не надо писать отказ предоставить документы
Вам надо написать ответ, что кредит сформирован на основании налоговой накадной такой то, во-время зарегистрированной в реестере. И все.
больше ничего не пишите, 99,9% что всех это устроит, они всем такое высылают, подколят Ваш ответ и забудут


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Держите образец, когда-то отписывалась:

У відповідь на запит № 8722/10/___ від 24.06.2014 року про надання інформації та її документального підтвердження повідомляємо наступне:
З розумінням відносимося до діяльності Бердянської ОДПІ по роботі з платниками податку з приводу здійснення заходів, пов’язаних із здійсненням контролю за додержанням податкового законодавства, правильністю та своєчасністю обчислення і сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів.
Повідомляємо, що наше підприємство добровільно, своєчасно та правильно здійснює нарахування і сплату податків та зборів (обов’язкових платежів), передбачених чинним законодавством України. Крім того, ТОВ «ХХХ» в порядку, передбаченому чинним законодавством України та підзаконними актами, своєчасно надає до контролюючих державних органів обов’язкову звітність відносно своєї господарської діяльності.
Правовою підставою вимог у запиті вказано пп. 20.1.2. п.20.1. ст 20, п 78.1. ст. 78 Податкового кодексу України та Наказ Міндоходів № 282 від 18.07.2013 року.
Порядок надсилання письмових запитів передбачений у п. 73.3. ст 73 Податкового кодексу України. Такий запит підписується керівником (заступником керівника) контролюючого органу і повинен містити перелік інформації, яка запитується, та документів, що її підтверджують, а також підстави для надіслання запиту. До таких підстав належать:
1) за результатами аналізу податкової інформації, отриманої в установленому законом порядку, виявлено факти, які свідчать про порушення платником податків податкового, валютного законодавства, законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи;
2) для визначення рівня звичайних цін на товари (роботи, послуги) під час проведення перевірок та в інших випадках, передбачених статтею 39 цього Кодексу;
3) виявлено недостовірність даних, що містяться у податкових деклараціях, поданих платником податків;
4) щодо платника податків подано скаргу про ненадання таким платником податків податкової накладної покупцю або про порушення правил заповнення податкової накладної;
5) у разі проведення зустрічної звірки;
6) в інших випадках, визначених Податковим Кодексом.
У Вашому запиті відсутня одна із вищенаведених правових підстав на отримання податкової інформації, чим порушено вимоги п.п. 73.3. ст 73 Податкового кодексу України.
Вказане в запиті декларування від’ємного значення податку на додану вартість не є порушенням податкового законодавства, не свідчить про недостовірність даних податкової декларації та не є підставою для надсилання запиту.
Вказаний в запиті п.78.1 статті 78 Податкового кодексу України регламентує проведення позапланових перевірок, підстави для проведення яких вказано в 15 підпунктах п.78.1, тому цей пункт не може бути підставою для надання запиту.
Вказаний в запиті пп. 20.1.2. п.20.1. ст 20 надає контролюючому органу право на отримувати безоплатно від платників податків копії документів, але теж наголошує на необхідності наявності підстав, визначених законом.
Вказаний в запиті Наказ Міндоходів № 282 від 18.07.2013 року призначений для структурних підрозділів головних управлінь Міндоходів, а не для платників податків. До того ж він затверджує тимчасовий регламент відпрацювання платників ПДВ та зобов’язує аналізувати податкові декларації з ПДВ за травень 2013 року, а не за травень 2014 року, та проводити документальні перевірки платників з від’ємним значенням податку на додану вартість, яке становить більше 100 тис. гривень. У випадку нашого підприємства, згідно Наказу № 282, податковий орган повинен провести камеральну перевірку, яка не передбачає надання копій документів.
Зважаючи на вищевикладене, вимоги, наведені у вищевказаному запиті не можуть підлягати виконанню, оскільки не відповідають чинному законодавству України тому у відповідності до п. 73.3. ст.73 Податкового кодексу України, можуть не надаватись, оскільки запит надісланий з порушенням.
Зауважимо, що ми ні в якому разі не відмовляємося від співпраці з податковою інспекцією, та готові надати копії документів у разі виникнення законних підстав для запиту або для документальної перевірки.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054399999999999