Без комісій та оплати. Польські банки продовжили пільгові умови для українців Банки посилили вимоги при видачі кредитів населенню та підвищили ставки Джонсон назвав умову, за якої Путін не наважився б напасти на Україну Як приготувати яворівський пиріг, що увійшов до нематеріальної культурної спадщини України "Війна програна, а країною керує старий диктатор": ексспічрайтер Путіна заявив про можливий переворот в РФ Зіпсується смак борщу: які інгредієнти до української національної страви краще не додавати Американський генерал назвав вирішальне поле битви у війні Росії проти України Можна їсти не всім: лікарі розповіли всю правду про свиняче сало У Польщі оновили правила повторного в'їзду для українців: які тепер умови Чи чекати сильних морозів та снігопадів у лютому: синоптик здивував прогнозом
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Купівля валюти, джерело походження коштів

Відправлено користувачем Практика 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Директор вніс на п/р фіндопомогу, сума менша 150 тис.грн. Банк вимагає підтвердження походження коштів, зг. постанови НБУ № 369. Однак в цій постанові, зг. п.4, вимоги цього Положення не поширюються на фінансові операції сума яких не перевищує 150000 гривень. Мої аргументи банк не приймає. Можливо, є ще якісь аргументи? Дякую.
Дайте копію договора на поворотну фінансову допомогу.
Дякую за відповідь. Так і зробили. Банк наполягає на підтвердженні джерела коштів.


Як варіант: довідка про доходи, протокол про виплату дивідендів...
Дякую, за відповідь. Ми якраз і наполягаємо, що при сумі до 150 тис., зг. законодавства і непотрібно ніяких підтвердних документів щодо джерела. Але поки без змін з боку банку. Будемо надалі наполягати.
Аваль вообще не покупает валюту за фин.помощь. И не важно есть подтверждающие документы или нет. sad smiley
Quote
Практика
Дякую, за відповідь. Ми якраз і наполягаємо, що при сумі до 150 тис., зг. законодавства і непотрібно ніяких підтвердних документів щодо джерела. Але поки без змін з боку банку. Будемо надалі наполягати.
видно по другим критериям операция попала в рискованные. Там же не только сумма
Якщо Ви зацікавлені в купівлі - краще шукати джерела походження. Банк має право відмовити у проведенні операції.
По пост. 369 запрещено покупать валюту за кредитные деньги. При этом, не важно, какая сумма валюты покупается. Вам нужно доказать, что ваша фин.помощь не получена директором в кредит. Вопрос у банка стоит не в подтверждении доходов для внесения средств физ. лицом, а для подтверждения источника для покупки валюты. 150 тыс - это не из этой оперы.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
А что финпомощь это не кредит?smiling smiley постанову не читал
По-перше, кожен банк на власний розсуд оцінює ризиковість операції відповідно до пост369.
По-друге, фіндопомога не є кредитом.
По-третє, заборона на купівлю валюти за рахунок кредитних коштів міститься в підпункті 26 пункту 6 пост НБУ 410 від 13.12.2016
Дякую всім за відповіді. Ситуація змінилася. Банк врахував п.4 пост.369. Тобто, якщо сума фіндопомоги до 150 тис., сума інвойсу в еквівеленті не більше 150 тис., то операцію купівлі валюти банк проводить. Так і сталося)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037199999999998