Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ключі Приватбанка_ДФС

Відправлено користувачем luda2018 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, не можу зрозуміти що сталося з ключами Приватбанку, в січні здавала звіти було все ок, а тепер пише - Помилка перевірки підпису – ДРФО підписувача не відповідає ДРФО платника,вибирає інший тип ключа, то пише таке - Помилка перевірки підпису: Не має права підпису Документ Підписував хххх , Можливо відсутній договір. Хоча договір присутній, і в січні ключі працювали...Можливо хтось знає що там змінилось? і що треба робити?
Было такое, через какое то время получилось отправить, может какие то тех работы были в Привате ил еще что то, не знаю...Попробуйте отправить через електронный кабинет или просто отправьте еще раз чуть позже.
И у меня такое было. Какой-то глюк. Попробуйте ще раз отправить.


luda2018, вчора підписувала заяву по ФОПу ключами Привату, була така сама помилка. Це означає, що ви обираєте не той ключ шифрування (автоматом там стоїть ключ з малою назвою), Вам необхідно, натиснути на ключ з малою назвою і вибрати ключ з більшою назвою (він через нижнє підкреслення пишеться «_»), тоді помилки не буде.
Позвоните на всякий случай в Приват
у меня на днях были проблемы с ключем Привата, но при подписании платежки
в Привате сказала, что у них было невовремя оформлено чтото в АЦСК и часть ключей слетела
пришлось генерировать новые ЕЦП и регать его в ДФС
Quote
brazzaville
luda2018, вчора підписувала заяву по ФОПу ключами Привату, була така сама помилка. Це означає, що ви обираєте не той ключ шифрування (автоматом там стоїть ключ з малою назвою), Вам необхідно, натиснути на ключ з малою назвою і вибрати ключ з більшою назвою (він через нижнє підкреслення пишеться «_»), тоді помилки не буде.
помилка таки виникає, пише що немає договору.
Добрий день!
Може хто в курсі, скільки займає часу відкликання сертифікату Приватбанку, щоб це побачила податкова, і можна було укласти новий договір. На сайті Приватбанку це відбувається миттєво. Сертифікати вже не чинні. А податкова все ніяк цього не бачить. Присилає квитанцію з відповіддю не прийнято. Чинний сертифікат присутній в системі?
дзвоніть в податкову
Quote
luda2018
дзвоніть в податкову

А куди в податкову дзвонити? В свою? Так вони кажуть, що це не до них, а до їхнього АЦСК. Ті відповідають, що вони не мають до цього відношення. На гарячу лінію? Так там взагалі, таке враження, що роботи працюють. Відповідають фразами з закону, які не мають відношення до мого питання. Приватбанк каже, що сертифікати відкликані, тільки податкова може сказати скільки часу вони будуть це вносити в свої реєстри. А податкова, як завжди, моя хата з краю, я нічого не знаю...
Якщо знаєте телефон, де це можуть сказати, напишіть, буду вдячна.
ми коли робили нові ключі, а старі ще були дійсні, то дзвонили в приймальне а там направили по нашому питанню, і вони швидко анулювали старий договір.
Quote
luda2018
ми коли робили нові ключі, а старі ще були дійсні, то дзвонили в приймальне а там направили по нашому питанню, і вони швидко анулювали старий договір.

Дякую! Йду спробую ще раз, може цього разу вдасться... smiling smiley
Всім добрий день!
Знову звертаюсь по допомогу до небайдужих і знаючих.
Якось, з горем пополам, стару угоду розірвала, нову угоду на нові ключі уклала. Почекала чемно день, щоб вже точно по всіх тих реєстрах пройшло, і подала повідомлення про реєстрацію ЕЦП бухгалтера. І таких повідомлень я вже подала 42. Постійно приходить відповідь," Документ не може бути прийнятий - Відсутній укладений з платником 'хххххххххх' договір про визнання електронних документів, який визначає права та обов’язки сторін в процесі електронного документообігу. Надішліть заяву про приєднання до договору. Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.3.2.7 "
І що з цим робити, не знаю. Моя податкова розводить руками, кажуть договір присутній, вони самі його прийняли, а моє ЕЦП до них навіть не надходить?
Ключ Привата генерировали в чертверг. Отправила договор через Сонату. Договор принят. Отправила отчет по ЕСВ. Отчет принят. Хочу зайти этим ключом в кабинет платника (АЦСК выбираю правильно Приватбанка, ключ тоже выбираю директора правильно) , выдает такую ошибку "Сертифікат не знайдено(51)". Что не так?!!!!
Quote
VS
Ключ Привата генерировали в чертверг. Отправила договор через Сонату. Договор принят. Отправила отчет по ЕСВ. Отчет принят. Хочу зайти этим ключом в кабинет платника (АЦСК выбираю правильно Приватбанка, ключ тоже выбираю директора правильно) , выдает такую ошибку "Сертифікат не знайдено(51)". Что не так?!!!!

Там де ключ, зправа клацніть на трикутник і Вам відкриється знизу ще один ключ, написаний через риску _. Вибираєте саме цей ключ, тоді буде все ок.
це робити після того, як ключ вже вибраний.
Я и выбираю тот ключ (длинный), который нужно. И все то же.
Quote
perlunka

Ключ Привата генерировали в чертверг. Отправила договор через Сонату. Договор принят. Отправила отчет по ЕСВ. Отчет принят. Хочу зайти этим ключом в кабинет платника (АЦСК выбираю правильно Приватбанка, ключ тоже выбираю директора правильно) , выдает такую ошибку "Сертифікат не знайдено(51)". Что не так?!!!!

Там де ключ, зправа клацніть на трикутник і Вам відкриється знизу ще один ключ, написаний через риску _. Вибираєте саме цей ключ, тоді буде все ок.

Я и выбираю то, что нужно. И все то же.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00060700000000002