Массовое тестирование может ликвидировать COVID-19 за полтора месяца Какие стихии бушуют в мире и к какой зиме готовиться в Украине Министр предложил ввести двухнедельный локдаун на новогодние праздники Украина поднялась на 20 позиций в международном рейтинге качества дорог Лидер белорусской музыкальной группы «Стары Ольса» уехал в Украину Военная техника нуждается в обновлении - Уруский посетил зону ООС Коллекцию муралов Чернигова пополнила работа-рекордсмен Радуцкий считает, что пачка сигарет должна стоить 200 гривень и это поможет финансированию НСЗУ В Украине прогнозируют гололедицу, туман и до 6° мороза Российского режиссера не пустили в Украину - ездил в оккупированный Крым
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Перечисления в исполнительную службу

Відправлено користувачем knv 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, пожалуйста, сейчас села делать отчет в исполнительную службу и обнаружила, что у сотрудника поднялась зарплата за счет индексации, а я продолжала удерживать в течение трех месяцев "старую" сумму. В Постановлении написано, что мы должны удерживать 20 % из зарплаты. У меня получилось, что удерживала меньше. Как выйти из ситуации? В законе не нашла ответственность, за неполное удержание.
Думаю, не страшно, можно доудержать в следующем месяце.
А подскажите мне по этому отчету. Я в сентябре только первый раз удерживаю, нашла бланк Додаток 1 до Інструкції з організації примусового виконання рішень, называется Звіт про здійснені відрахування та виплати. Это он?
И еще, в постанове написано "щокварталу надсилати виконавцю звіт", а где-то читала, что отчитываться нужно помесячно. Так как правильно? И есть сроки отчета? В исполнительной службе не могу ничего выяснить, исполнитель в отпуске...
Спасибо! Я подаю Додаток 9 до Інструкції з організації примусового виконання рішень (пункт 8 розділу Х). В медке это PD012402.


Про затвердження Інструкції з організації примусового виконання рішень
8. За кожною постановою про стягнення підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами, фізичними особами - підприємцями, з якими боржник перебуває у трудових відносинах, щомісяця та після закінчення строку відповідних виплат або у разі звільнення працівника подається окремий звіт про здійснені відрахування та виплати за встановленою формою (додаток 9).
[zakon.rada.gov.ua]

Но я Вам скажу, что у меня в постанове тоже написано отчитываться поквартально, я так и делаю. Я даже дозвониться туда не могу, никто трубку не берет.


По срокам тоже ничего не нашла, отправляю почтой с уведомлением о вручении (другой город) сразу после перечисления налогов.
Спасибо, в Медке долго рылась и не нашла, теперь найду.smiling smiley
У меня та же песня, другой город. Я-то дозвонилась, но даже по форме бланка ничего толкового не узнала.
Кстати, а нельзя сейчас пересчитать и доудержать в сентябре, завтра доперечислить на исп.службу? Тогда и в отчете все ровно будет. Хотя, могут исполнители и запутаться с лишним платежом.
Нашла в Медке, бланк тот же, только номер додатка не совпадает...
PD012402 в Медке.
Подается помесячно.
Мне в исполнительной службе сказали, если в постанове написано поквартально, то можно поквартально сдавать. Теперь сижу в раздумьях... Постанова новая от 21.08.2019, вроде должны были написать "помесячно". Сами не знают, чего хотят.
Ой, девочки, исп. служба столько ошибок делает, это ужас. Лучше сто раз все перепроверить и руководствоваться законодательством.
Я сдаю отчет раз в месяц.
Мы подаем каждый месяц, в законе так написано.
а я звонила исполнителю,у меня он частный,сказал,что раз в квартал и можно электронкой.
Интересно, каким образом электронкой? В программах для отчетности такой возможности нет.
А подпись и печать? И в каком формате отчет?
І нам прийшла Постанова від виконавця про стягнення з працівника, а він якраз звільняється, підкажіть будь ласка, компенсація за невикористану відпустку підпадає під стягнення? Бо в різних ресурсах по-різному пише...

В законі наступне:

Стаття 73. Кошти, на які не може бути звернено стягнення

1. Стягнення не може бути звернено на такі виплати:

1) вихідну допомогу, що виплачується в разі звільнення працівника;

2) компенсацію працівнику витрат у зв’язку з переведенням, направленням на роботу до іншої місцевості чи службовим відрядженням;

3) польове забезпечення, надбавки до заробітної плати, інші кошти, що виплачуються замість добових і квартирних;

4) матеріальну допомогу особам, які втратили право на допомогу по безробіттю;

5) допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами;

6) одноразову допомогу у зв’язку з народженням дитини;

7) допомогу при усиновленні дитини;

8) допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

9) допомогу на дітей одиноким матерям;

10) допомогу особам, зайнятим доглядом трьох і більше дітей віком до 16 років, по догляду за дитиною з інвалідністю, по тимчасовій непрацездатності у зв’язку з доглядом за хворою дитиною, а також на іншу допомогу на дітей, передбачену законом;

11) допомогу на лікування;

12) допомогу на поховання;

13) щомісячну грошову допомогу у зв’язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та особистого підсобного господарства громадян, які проживають на території, що зазнала радіоактивного забруднення;

14) дотації на обіди, придбання путівок до санаторіїв і будинків відпочинку за рахунок фонду споживання.

2. Стягнення не здійснюється також із сум:

1) неоподатковуваного розміру матеріальної допомоги;

2) грошової компенсації за видане обмундирування і натуральне постачання;

3) вихідної допомоги в разі звільнення (виходу у відставку) з військової служби, служби в поліції та Державної кримінально-виконавчої служби України, а також грошового забезпечення, що не має постійного характеру, та в інших випадках, передбачених законом;

4) одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві;

5) грошової допомоги, пов’язаної з безоплатним забезпеченням протезування (ортезування) учасника антитерористичної операції, учасника здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, які втратили функціональні можливості кінцівок, благодійної допомоги, отриманої зазначеними особами, незалежно від її розміру та джерела походження.


Я от не зрозумію, компенсація за невик. відпустку відноситься до вихідної допомоги чи ні... дякую!
Ну як на мене, то компенсація за відпустку - це фактично тіж самі відпускні,
тільки сплачені не за відпустку, а за її невикористання. А вихідна допомога - це
якшо платять якісь кошти при звільненні через вихід на пенсію, наприклад...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А я не знаю, что делать с пособием по частичной безработице. ЦЗ настаивал, что нужно выдать работнику именно ту сумму, которую они перечислили, поэтому удерживать по исполнительному листу не стала. А в списке выплат, из которых исполнительный не удерживается, пособия по безработице нет. Удержать больше из следующей зарплаты с учетом пособия?
З зарплати вирахуєте - можливо шось роз'яснять до того часу winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ЦЗ говорит, что с этих сумм исполнительный не удерживается. А с зарплаты только с будущей могу удержать. За апрель и май зарплата = 0, только это пособие. Наверное надо в исполнительную службу звонить, может что подскажут...
Получили еще одну постанову про стягнення на того же человека. Как-то настораживает, что постанову прислал Приватний виконавець виконавчого округу міста Києва, виконавчий напис видав Приватний нотаріус. Хіба не суд повинен виконавчий лист видавати? Стягувач - якась фінансова компанія. Ще й крім боргу 6000 грн, треба стягнути та перерахувати в першу чергу цьому приватному виконавцю витрати на проведення виконавчих дій 1000 грн, а потім ще винагороду приватного виконавця щомісячно у розмірі 10% від суми стягнення, всього 600 грн. Наскільки це все законно?
І якщо таки законно, то як мені стягувати? Вже є один виконавчий лист на стягнення 20%, тепер ще один. Стягувати обидва, всього 40%?
Blick, как Вы поступили с постановой от Приватного виконавця?
Ко мне тоже пришла такая по почте на работника. Она законна? Нужно удерживать?
Я позвонила в свою исполнительную службу по поводу той постановы, они сказали, что все законно и нужно удерживать. Еще обрадовали, что на этого работника алименты скоро будут, но на мое счастье он через пару месяцев уволился.
А фамилия нотариуса не Дорошкевич случайно? Читала про нее кучу негатива в инете. Типа мошенница в сговоре с како-йто непонятной фирмой.
Blick, Спасибо за ответ, я тоже удержала.

Нотариус Григорян Д.Г., виконавець Табінський О.В.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000413