Бум на экзотику: почем в Украине продают тигров и леопардов и чем это опасно Как получить бесплатное жилье в большом городе: ТОП-5 способов Самые старые и мистические деревья Киева и области: где находятся и какую удачу приносят Рекордное количество женщин получили звание "Мать-героиня" WhatsApp с 31 декабря перестанет работать на миллионах устройств Как в мире готовятся к Новому году Языковой омбудсмен рассказала о планах относительно "тотальной украинизации" В Новой Зеландии проснулся вулкан: надежды найти выживших нет Сколько будет стоить новогодний стол в этом году Коболев: У Газпрома еще есть козыри в спорах с НАК
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Облік безвідпосткової позики прицівникам. Чи потрібно дисконтувати?

Відправлено користувачем nikiticn 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Видавали працівникам підприємства безвідсоткові позики, є позики строком на 1,5 і 2 роки, які до 29 жовтня непогашені. У ф.1-м у рядку 1155 Інша поточна дебіторська заборгованість показувала дану заборгованість. Тепер сумніваюся чи не відносити її до довгострокової заборгованості та в якій саме графі фін.звітності відображати і чи дисконтувати у зв.язку із змінами внесенеми наказом Мінфіну від 16.09.19 р. № 379? Дякую за допомогу.
Станом на 31.12.19 який термін залишився до погашення - більше 12 місяців чи ні?

Якщо більше - потрібно дисконтувати.
Якщо 12 чи менше - не потрібно.
12 місяців і меньше, тому не будемо дисконтувати. Дякую.
Але хотілося б на майбутнє розібратися як правильно це робити якщо платежі регулярні.
Є формула PV=FV*Kd, де PV - поточна вартість, FV - майбутня вартість, Kd - коеф. дисконтування.
Н-ад: станом на 31.12.19 р. заборгованість по позиці 18 тис., регулярний платіж - 1 тис., платити ще 1,5 року. Як правильно продисконтувати? Зіштовхуюся з дисконтуванням вперше. Дякую.

Дайте почту, сброшу подробную инструкцию. Возводить в степень можно на сайте или на инженерном калькуляторе( он есть в каждом компьютере, нужно переключить)
INNA1970
Дайте почту, сброшу подробную инструкцию. Возводить в степень можно на сайте или на инженерном калькуляторе( он есть в каждом компьютере, нужно переключить)
Відправте, будь ласка, і мені Iva_zoriana@hotmail.com
Сбросьте и мне пожалуйста. У меня ссуд очень много. 31425860@ukr.net Спасибо)
Буду дуже вдячна за інструкцію! Частенько користуємося пфд, деколи виходимо за межі року

tiex12@meta.ua
Добрий ранок! Можно ще інструкцію на пошту? ViolettaR@ukr.net
Дякую велике!
Добрий день. Будь ласка попрошу теж інструкція. Буду дуже вдячна. oks.remez@gmail.com
Добрий день. Будь ласка попрошу теж інструкцію. Буду дуже вдячна. oks.remez@gmail.com
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00055500000000008