Сегодня — день памяти первого муфтия мусульман Крыма Американский эсминец USS Ross направляется в Черное море Последние данные о коронавирусе: где смотреть статистику онлайн МВФ прогнозирует падение мировой экономики на 0,1% из-за коронавируса В Украине сильно изменилась продолжительность сезонов ЕС призвал Израиль отказаться от строительства в Восточном Иерусалиме В этом году в Украине молодой картофель будет необычно рано Скалецкая рассказала о жизни в Санжарах Масленица: ТОП-10 вкусных начинок для блинов Циклон Ксантипп в Украине: погода ухудшится
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Помилка в таб6 у звіті ЄСВ в Електронному кабінеті платника. Чому?

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вчора здавала кілька дод.4 ЄСВ через Ел. кабінет, здалось і прийнялось без помилок. Сьогодні здаю такі самі цифри по інших ФОПах- видає помилку в таб.6 по кол.19, що там невірна сума, а сума - 0!, оскільки донарахувань по типу 13 нема (у всіх ЗП більша мін).

Це глюк лише у мене, чи у всіх?
В мене така сама ситуація,формую звіти у фрізвіті і загружаю в електроний кабінет, а там відразу видає помилку (Усього 19=сума по гр.19 (в залежності від значення гр.10 "Код типу нарахувань")І це по всіх підприємцях.Все здаю ніякої помилки не вибивало.Це напевно так працює електроний кабінет сьогодні.
Сьогодні наразі та сама помилка: Усього 19 = сума по гр.19 (в залежності від значення гр.10 "Код типу нарахувань")

Хто знає, в чому проблема?

У мене теж видає помилку -Усього 19 = сума по гр.19 (в залежності від значення гр.10 "Код типу нарахувань")
ЩО робити? Подавати з помилкою?
Буду вдячна за відповідь!
Сегодня та же проблема, буду ждать понедельника и звонить им.
Сегодня ошибка никуда не делась, кто-то подавал с ошибкой? принят?

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00041099999999999