"Риэлторский" законопроект нарушает права граждан и имеет коррупционные признаки — активисты Зеленский хочет, чтобы за смертельные "пьяные" ДТП жестко наказывали - до пожизненного Разведка рассказала о потерях оккупантов на Донбассе: 25 погибших и уничтоженная техника Холод и грозовые ливни: какие области Украины пострадают от стихии В Киеве задержали вандалов, которые повредили "Замок Ричарда" Киев не собирается поднимать цены на проезд в электротранспорте Смертельное ДТП в Киеве свидетельствует, что пьяных водителей надо наказывать строже - Ткаченко В Украине уже собрали 6,3 миллиона тонн зерна В трех областях ожидают поднятия уровней воды в реках В этом году планируют приобрести 400 авто экстренной медпомощи – Степанов
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Індексація у разі направлення робітника на підвищення кваліфікації

Відправлено користувачем Inna02 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
хто знає як проводити індексацію заробітної плати у разі якщо на 5 днів спіробітник був відправлен на підвищення кваліфікації, з цими 5 днями, або без них пропорційно ?
Re: Індексація
Трудові гарантії

Чинним законодавством, а саме ст. 122 КЗпП, передбачено, що при направленні працівників для підвищення кваліфікації з відривом від виробництва за ними зберігається місце роботи (посада) і здійснюються виплати, передбачені законодавством.

Які виплати належать працівникові в такому разі, зазначено в постанові N 695. Це:

– збереження середньої заробітної плати за основним місцем роботи за час навчання;
виплата добових за кожний день перебування в дорозі в розмірі, встановленому законодавством для службових відряджень;
оплата вартості проїзду працівника до місця навчання й назад;

Отже,це є заробітня плата,індексується пропорційно до суми нарахованої середньої заробітної плати.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029399999999991