Найден самый большой монумент майя «Ранок з Україною»: эксперты рассказали, чем опасна чрезмерная любовь к работе и как планировать свой день Появились новые правила работы ресторанов Италия начинает принимать туристов: билеты из Украины уже в продаже Цены на фрукты и ягоды в Украине достигли исторического максимума Астрономы повернули время вспять, чтобы разгадать тайну кольца Эйнштейна В Польше стартовали масштабные учения с участием войск США Синоптики предупреждают о грозе до конца дня в Киеве "Ворам в законе" в Украине грозит до 15 лет тюрьмы Сериал "Чернобыль" получил 14 номинаций на телепремию BAFTA
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП 2 групи. Продаж ТМЦ юрособі-ТОВу-загальнику.

Відправлено користувачем slonik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.

Я - ФОП-2. Придбав товари.
Наразі є покупець цих товарів. Але не фізособа і неФОП-єдинник,
а Юрсособа-ТОВ-загальник.
Якщо я йому продам ці товари.

Чи не виставлять мені податківці потім рахунок на сплату в бюлжет ПДФО за загальною 18% ставкою і ВЗ? замість ЄП?

Як гадаєте? Або якщо в кого був досвід продажу товарів через 2-гу групу ФОП, то чи не можете поділитись досвідом і розказати чи були неприємні наслідки від такого продажу?

Дякую.

P.S. Читав сто разів отой п.2 ст.291.4 ПКУ з визначенням 2-ї групи.
П.291.4 забороняє надавати послуги не єдинникам.
Товари можна продавати кому завгодно.

Це обговорювали багато років тому.
Головне - щоб ваш вид діяльності на ЄП дозволяв вам цей продаж.


Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000278