Лукашенко рассказал об излечение коронавируса косой Погода порадует украинцев идеальными условиями, но повезет не всем Стало известно, сколько украинцев недовольны декоммунизацией В Киеве разрешили купаться на девяти пляжах “Слуга” Бужанский попал в базу Миротворца Ученые впервые полностью расшифровали человеческую Х-хромосому «Вершина лета». Синоптик рассказала, какой будет погода в Украине В Мариинском парке будет новая большая детская площадка Две группы кораблей НАТО вошли в Черное море для учений с ВМС Украины Укргидрометцентр спрогнозировал, когда закончится летняя погода
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП Допомога по частковому безробіттю

Відправлено користувачем anuri 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
поділіться, будь ласка, зразками заяви і наказу для ФОП-а без найманих для оформлення допомоги.

І ще як ви розраховували розмір допомоги? Це на кожен місяць окремий розрахунок треба робити? Бо березень перестала торгувати 18 числа, весь квітень - було все закрито, а травень з 11 числа вже відкрила кіоск.... Щось заплуталась. А в наш ЦЗ не можу додзвонитись, певно вже їх дістали дзвінками...
SPPVV
поділіться, будь ласка, зразками заяви і наказу для ФОП-а без найманих для оформлення допомоги.

І ще як ви розраховували розмір допомоги? Це на кожен місяць окремий розрахунок треба робити? Бо березень перестала торгувати 18 числа, весь квітень - було все закрито, а травень з 11 числа вже відкрила кіоск.... Щось заплуталась. А в наш ЦЗ не можу додзвонитись, певно вже їх дістали дзвінками...

Напишіть ваш емейл - вишлю те шо мені мій ЦЗ висилав.

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Якщо ФОП (єдиний 2гр) працював особисто сам березень-травень місяць (наймані у відпустці за свій рах) має право не сплачувати ЄСВ за себе? Сумнів бере, що все ж таки велась діяльність (кошти надходили)

І чи має такий ФОП право на допомогу на найманих від ЦЗ?
Кусманчик з зразків доків шо надіслав мені ЦЗ:

Чи може отримати таку допомогу ФОП, який зупинився на карантин,
але отримував доходи в період зупинення, наприклад, на підставі
раніше виставлених рахунків? Вважаємо, що так. Жодних заборон
для таких ФОП ані в Законі про зайнятість, ані в Порядку не прописано.

З приводу найманих:
В звіті по ЄСВ ви їх як показували?!?!?! Якшо за свій рахунок - то права
на допомогу нєт. Бо як писала десь форумчанка Блік - допомога при призупиненні
за ініціативою роботодавця - значить ніяких нарахувань і заяв. Заява від найманого
це ініціатива працівника.

В моєму випадку ФОП не зупинився на карантин....а лише працював без найманих (вони за власний рах).В звітах позначка - за свій рах. і нарахування -"0" ну і відповідно ЄСВ не сплачувались....а от ФОП за себе в такому випадку може не платити?
Ну а по допомозі я так розумію ні робітники ні ФОП права не мають? Дохід отримував не за "раніше" (наприклад прод.магазин, чи кафе - доставка)
Ну якшо магазин - то звісно ні...

а ЄСВ ФОП за себе може за цей період не платити?
ЕСВ за себя можно не платить, там нет привязки к работал/не работал, освобождение для всех.

Еще можно оформить приостановку деятельности с 1 апреля, исправить отчеты по ЕСВ и подать заявку на помощь работникам. Только там заморочек очень много.
Blick
ЕСВ за себя можно не платить, там нет привязки к работал/не работал, освобождение для всех.

Еще можно оформить приостановку деятельности с 1 апреля, исправить отчеты по ЕСВ и подать заявку на помощь работникам. Только там заморочек очень много.

При этом сотрудники получат помощь, а ФОП проверки и головную боль, а если признают не правомерной такую помощь, то еще и придется вернуть деньги в фонд, за свой счет, конечно, же.
Шустрик

Если можно: Dimaxa2006@gmail.com
Dimaxa

При этом сотрудники получат помощь, а ФОП проверки и головную боль, а если признают не правомерной такую помощь, то еще и придется вернуть деньги в фонд, за свой счет, конечно, же.
Ну, это да, головная боль там еще та. Вот только на каком основании неправомерной признают?
Blick

Вот это меня и смущает- ведь деятельность не приостанавливалась, просто сотрудники на своем счету, а сам ФОП работал
Приостанавливалась. У меня вот дир, бух и 3 охранника. Решили дира и буха на 4 часа перевести, а охранников домой. Сначала отправила за свой счет. потом по совету ЦЗ переделывала. Тогда еще срок подачи 30 дней был, поэтому у меня с 1 по 7 апреля все по заявлению, а с 8 апреля приказ о приостановке деятельности. Дали охранникам по 2/3 от оклада, а диру с бухом 2/3 от половины оклада.
Так что если все правильно оформить, будут сотрудники не за свой счет, а дома в связи с карантином по приказу работодателя, тогда им пособие положено. Может какую-то формулировку другую придумать, например, не "призупинення діяльності", а "тимчасове скорочення діяльності" или что-то похожее.
Blick
Приостанавливалась. У меня вот дир, бух и 3 охранника. Решили дира и буха на 4 часа перевести, а охранников домой. Сначала отправила за свой счет. потом по совету ЦЗ переделывала. Тогда еще срок подачи 30 дней был, поэтому у меня с 1 по 7 апреля все по заявлению, а с 8 апреля приказ о приостановке деятельности. Дали охранникам по 2/3 от оклада, а диру с бухом 2/3 от половины оклада.
Так что если все правильно оформить, будут сотрудники не за свой счет, а дома в связи с карантином по приказу работодателя, тогда им пособие положено. Может какую-то формулировку другую придумать, например, не "призупинення діяльності", а "тимчасове скорочення діяльності" или что-то похожее.

Да вот и не охота в эти дебри лезть, неолпачеваемый отпуск или дома в связи с карантином, потом вопрос возникнет, а почему тогда за простой не выплачивали или до минимального ЕСВ не начисляли.
А с чего ФОПу на простой нагрести, тут реально на единый не хватает, вообщем решили на сотрудников помощь не оформлять.
Я бы тоже в эти дебри не лезла, но у директора знакомая в ЦЗ, уговорила. Хотя там и уговаривать особо не пришлось, не директору ж с этим все морочиться. Второму моему работодателю тоже звонили и помощь предлагали, этого я убедила, что не надо. У него прописка и деятельность в разных городах, некому возиться.
Dimaxa

Если можно: Dimaxa2006@gmail.com

Ловіть)))

Доброго дня, в кожному районі по різному. Шевченківський для співробітників договір підписав з ФОП (хоча в звіті по ЄСВ колонка 14 заповненна, я просто інакше не знаю куди проставити співробітників.) А ось Дніпровський район відмовив, ссилаючись на те ,що кол.14 заповнена, а там стоїть без збереження з/пл. І Солом'янський по юрику пропустив кол.14. Де шукати ту правду?
Не должно быть в тот период колонки 14, но можно ж уточненку подать.
Правду искать в законах. Ст.47-1 ЗУ Про зайнятість населення:

1. Допомога по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - допомога по частковому безробіттю на період карантину), надається територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, застрахованим особам у разі втрати ними частини заробітної плати або доходу внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).....

А отпуск без сохранения зарплаты - это никак не вимушене скорочення, это инициатива работника.
Blick, тоді як заповнити дод.4 таб.6? Що і в яких колонках писати
Все стандартно, в колонке 15 - количество дней в месяце, в колонках с начислениями - нули. Колонку 14 не заполнять.
Дякую, як що будуть питання, то подамо уточнення
Я бы сразу подала. Они то помощь дали, а потом могут проверить, найти нарушение и заставить вернуть.
Дівчатка і мальчіки - стикнулась сьогодні з однім фактом по ФОПу.
Погодили виплату віднесли два екземпляра додатків 2 і сьогодні
дзвінок: Відкрийте негайно рахунок 2600, бо у моєї ФОПа лише
картковий 2620, вони вже подали списки в казначейство і на мою
ФОП прийшло повідомлення від казначейства, шо треба мінять п/р.
Тому перегляньте свої доки і зробіть такоє, кому треба...

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00052099999999999