Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новый сводный отчет по ЕСВ,НДФЛ и ВС

Відправлено користувачем lm2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 29 з 31    Сторінки: ПершаПопередні2122232425262728293031Наступна
Доброго дня, у кого то принят уже отчет ро ЕСВ?
Всем доброго и спокойного дня !
Сдавала 9 января J0500108. повидомлення и кв. № 1 прилетели сразу, кв. № 2 нет до сих пор !!!
Хотя в кабинете светится адекватно....и номер есть....
Начиталась всюду информации....сижу - жду, второй раз не отправляю.
Ну, думаю, пусть отстреляются люди по ПДВ до 20 числа, а после 20-го буду пробовать отправлять повторно (причём, пишут, что отправлять повторно нужно этот же файл, НЕ КОПИРОВАТЬ! ).
Ше шо цікавого помітила. При створенні в кабінеті по юрикам
все пройшло без заминок, а от по ФОПам видає помилку...
Я ФОПівські навіть не відправляла ше - чекаю...
Пишуть шо після 20-го мають налампічить...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Quote
Шустрик
Ше шо цікавого помітила. При створенні в кабінеті по юрикам
все пройшло без заминок, а от по ФОПам видає помилку...
Я ФОПівські навіть не відправляла ше - чекаю...
Пишуть шо після 20-го мають налампічить...
Воооот ! А я не вичитала, що після 20-го мають налампічить, це моя бухгалтерська чуйка спрацювала ))))))))
Ни по Юрику, ни по физикам нет квитанции №2. И нет начислений. Ждать до 20?
Підкажіть, прийшли вже комусь квитанції 2 в кого "зависли", чи потрібно повторно надсилати?
Добрий день!
Досі не прийшла квитанція №2. Переподати ще раз чи ще почекати?
Ура! Висів звіт з 1 квитанцією з 10 січня.Сьогодні просто відправила повторно і тут же, за пару хвилин,прилетіли обидві квитанції.Я ще такого не бачила,якщо чесно.
Quote
Natka
Ура! Висів звіт з 1 квитанцією з 10 січня.Сьогодні просто відправила повторно і тут же, за пару хвилин,прилетіли обидві квитанції.Я ще такого не бачила,якщо чесно.

Але квитанція дуже странна...Немає періоду,тільки рік,і немає запису про те,що звіт прийнято відповідно до ПФУ....А Медок пише статус "прийнято"...Колеги,а що у вас?
Quote
Natka

Ура! Висів звіт з 1 квитанцією з 10 січня.Сьогодні просто відправила повторно і тут же, за пару хвилин,прилетіли обидві квитанції.Я ще такого не бачила,якщо чесно.

Але квитанція дуже странна...Немає періоду,тільки рік,і немає запису про те,що звіт прийнято відповідно до ПФУ....А Медок пише статус "прийнято"...Колеги,а що у вас?

А смайлика нєту - прогрессссс drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
После вторичного отправления отчета, быстро пришла Квитанция 2. На отчете печать "Прийнято". Но квитанция странная, нет периода. И в кабинете ничего не поменялось. Начисления не производятся. Єто глюк прораммі, кто знает?
Вітаю.
Хто може в курсі , що за глюк в електроному кабінеті ДПС .
При створені звіту з ЄСВ за 4 квартал 22 року, при перевірці додатка 1 , усіх трьох , вибиває помилку :

R01G18[0] Усього 18 = сума по гр.18 (в залежності від значення гр.9 "Код типу нарахувань")
а тиждень тому, було схоже, тільки писало, що в залежності від гр,10.
Завчасно дякую.
Quote
Natka

Ура! Висів звіт з 1 квитанцією з 10 січня.Сьогодні просто відправила повторно і тут же, за пару хвилин,прилетіли обидві квитанції.Я ще такого не бачила,якщо чесно.

Але квитанція дуже странна...Немає періоду,тільки рік,і немає запису про те,що звіт прийнято відповідно до ПФУ....А Медок пише статус "прийнято"...Колеги,а що у вас?
У мене той самий брєд......
Читала в ФБ, що це означає, що пенсійний НЕ ПРИЙНЯВ І НЕ ВНІС ДАНІ В РЕЄСТР !!!
А це ,відповідно, означає, що будемо подавати ще раз...(((((
У ФБ пишуть, що десь за тиждень (((((
Quote
Шустрик


Ура! Висів звіт з 1 квитанцією з 10 січня.Сьогодні просто відправила повторно і тут же, за пару хвилин,прилетіли обидві квитанції.Я ще такого не бачила,якщо чесно.

Але квитанція дуже странна...Немає періоду,тільки рік,і немає запису про те,що звіт прийнято відповідно до ПФУ....А Медок пише статус "прийнято"...Колеги,а що у вас?

А смайлика нєту - прогрессссс drinking smiley


Є.нема прогресу)))
Доброго дня! В мене видає таку ж саму помилку: при заповненні кількості днів передування у трудових відносинах (14 графи додатку 1) програма не розуміє нульових показників у графі 16 та 17 (в мене призупинення трудових договорів) і звіт не прийнятий: "Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)". Якщо Ви знайдете відповідь дуже прошу написати!!!
Quote
Natka



Ура! Висів звіт з 1 квитанцією з 10 січня.Сьогодні просто відправила повторно і тут же, за пару хвилин,прилетіли обидві квитанції.Я ще такого не бачила,якщо чесно.

Але квитанція дуже странна...Немає періоду,тільки рік,і немає запису про те,що звіт прийнято відповідно до ПФУ....А Медок пише статус "прийнято"...Колеги,а що у вас?

А смайлика нєту - прогрессссс drinking smiley


Є.нема прогресу)))
І у мене є смайлик......це типу вони ржуть над тим, що я від 9-го січня не можу по-людськи подати цей звіт (((
Втім, я розумію, що не одна я така...але від того не легше.....
Така ж х..ня
Почитала, відправила повторно, через півгодини прийшли квитанції.
Арт-Звіт - помітка "прийнято з зауваженням", в квитанції смайлик, номер реєстрації, а в чому зауваження - велика таємниця
Вдогонку - в ЕКПП вводити по новому?
Там же просто повторна відправка не катить
Добрий день. В мене та ж сама помилка. Що ви робили? Як випрвили?
Доброго времени суток. У кого то есть информация по отчету ЕСВ?
Quote
Mamolova
Доброго времени суток. У кого то есть информация по отчету ЕСВ?

На ФБ пишут, что в налоговой посоветовали ждать начала февраля...
Я набрала в Эл.К, но не отправляла, жду...
Подскажите,пожалуйста,срок сдачи отчета ЕСВ за 4 квартал 2022.
Quote
artur2013
Подскажите,пожалуйста,срок сдачи отчета ЕСВ за 4 квартал 2022.

Останній день 09.02.2023...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Только что получил 2 кв на отчет, отправ-ый 05.01
Вроде без смайликов
Пакет прийнято відповідно до отриманого результату обробки від Пенсійного фонду України.
Дата реєстрації звіту в Реєстрі застрахованих осіб: 28.01.2023
Рада за Вас, у меня как висел в ожидании кв. 2, так и висит. Ві их какой программі отправляли?
Quote
FyDD
Только что получил 2 кв на отчет, отправ-ый 05.01
Вроде без смайликов
Пакет прийнято відповідно до отриманого результату обробки від Пенсійного фонду України.
Дата реєстрації звіту в Реєстрі застрахованих осіб: 28.01.2023
А Ви його повторно не відправляли?
ПОЗВОНИЛА В ПЕНСИОННЫЙ ПО ПОВОДУ ПРИНЯТИЯ/ НЕПРИНЯТИЯ ОТЧЕТА, Т. К. НЕ БЫЛО КВ. 2. СКАЗАЛИ, ЧТО ТОЛЬКО 28.01 ЗАРАБОТАЛА ПРОГРАММА, ОТЧЕТ ЕСТЬ, ПОВТОРНО НЕ ОТПРАВЛЯТЬ.
В Сонате делал. Повторно не отправлял
Делала в Медке, 06 01 23 сегодня пришла кв.2, повторно не отправляла
Quote
FyDD
В Сонате делал. Повторно не отправлял
я через медок 12.01, ще немає.
Раз Ваш тільки від 05.01 обробили, то сижу чекаю далі.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 29 з 31    Сторінки: ПершаПопередні2122232425262728293031Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054600000000005