Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Тонкости перерасчет по НДС согласно ст.199 Налогового кодекса

Відправлено користувачем Serg Dergach 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго времени, подскажите кто в курсе перерасчета по НДС согласно ст.199 Налогового кодекса в такой ситуации:
1. Предприятие (плательщик НДС), в 2020 году продавало только продукцию, облагаемую по ставке 7% (импортные медизделия). Продаж по другим ставкам НДС предприятие не осуществляло.
В декабре 2020 года получило предоплату за продукцию, продажа которой которая освобождена от НДС согласно п. 38-1 подраздела 2 раздела XX Налогового кодекса (медизделия). Выписана налоговая накладная на предоплату с льготой «Без ПДВ». В деке по НДС за декабрь 2020 года показано освобождение такой операции (Додаток 6).

2. Отгрузка продукции, по которой уже была выписана освобожденная от НДС налоговая накладная, была произведена в марте 2021 года. Причем отгруженная продукция была импортирована ранее с НДС, а часть импортирована без НДС.
Нужно ли проводить перерасчет налоговых обязательств по ст. 199 НК и если нужно, то в каком периоде такой перерасчет делать и в какой декларации показывать?
Спасибо!
Упс.... сам ответил...... )

"38-1. Тимчасово, до 31 грудня 2022 року, звільняються від оподаткування податком на додану вартість:

1) операції з ввезення на митну територію України лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них, що закуповуються за кошти державного бюджету особою, уповноваженою на здійснення закупівель у сфері охорони здоров’я, для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я;

2) операції з постачання на митній території України лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них, що закуповуються за кошти державного бюджету особою, уповноваженою на здійснення закупівель у сфері охорони здоров’я, для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я. При цьому норми пункту 198.5 статті 198 та статті 199 цього Кодексу не застосовуються;"


п.38-1 підрозділу 2 розділу XX ПК
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000475