Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Головна книга. Її хтось веде?

Відправлено користувачем yupiter 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня колеги. Останнім часос дуже часто чую про неохідність ведення Головної книги.
Я ніде на практиці не зустрічав ведення головної книги. Зазвичай усі друкують неохідні регістри з 1С.при необхідності,
Як ви ведете Головну книгу поділіться досвідом? )
Прошлый век. Никто не ведет.
В последний раз видела аналог главной книги, распечатанный из 1С, двадцать лет назад. Это была ОСВ и анализ счета по каждому счету. Такое чудо тогда наша главбух ежемесячно распечатывала и сшивала.
В мене в електронному вигляді формується і все.


Quote
Blick
Прошлый век. Никто не ведет.
В последний раз видела аналог главной книги, распечатанный из 1С, двадцать лет назад. Это была ОСВ и анализ счета по каждому счету. Такое чудо тогда наша главбух ежемесячно распечатывала и сшивала.
А я и есть из прошлого века ))))))))
Я веду Главную книгу. Никакие распечатки меня не успокаивают так, как заполнение/чтение=изучение (при необходимости) Главной книги.))))))))))
Я веду главную книгу. Очень удобно , компактно особенно ,когда возникает какой нибудь вопрос по прошлым годам. Все можно посмотреть за любой год по всем счетам и не рыться в ящиках с документами или в компе (тем более то винду пеустанавливать нужно , то программа запоролась по бухучету).Распечатывала из программы по бухучету в конце каждого года. А , что сейчас это уже делать необязательно ?
Ну не знаю, мне легче порыться в оборотке в 1С, тем более там сразу и документы посмотреть можно. А чтоб программа не запоролась, резервные копии надо сохранять время от времени, желательно на флешку.
Роздрукована головна книга має сенс, якщо ніхто не робив виправлень минулими роками і цифри "не поплили". Бо як показує практика, всяке буває... хтось робить якість зміни, перепроводить доки... раз зустрічала таке, що 7 і 9 клас рахунків не були закриті за минулі 5-ть років... тоді головна книга не врятує, якщо вона не має нічого спільного до того, що в 1С.
Науковець М.Ю. Карпушенко зазначає в своїй книзі з організації обліку за 2011 рік на сторінці 46, що регістри підприємство може самостійно розробляти і називає дві форми обліку журнально-ордерну та таблично-автоматизована. Як мені розуміється якщо Ви обрали журнально-ордерну форму обліку то Головна книга це вершина Вашої облікової праці. Обліковий компютерний помічник 1С не передбачає друку форм облікових регістрів в т.ч. Головної книги ( так дехто зауважить що є в меню програми роздруківки Головної книги - але спробуйте роздруккувати і найважливіше скористатися роздруківкою). На практиці з 1С помісячно друкують оборотно-сальдові відомісті по рахункам та аналіз рахунку в розрізі субрахунків. АЛЕ ЯК ТАКУ ПРАКТИКУ УЗАКОНИТИ - ВСІ ПОВАЖНІ КОНСУЛЬТАНТИ МОВЧАТЬ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043399999999999