Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня колеги. Останнім часос дуже часто чую про неохідність ведення Головної книги.
Я ніде на практиці не зустрічав ведення головної книги. Зазвичай усі друкують неохідні регістри з 1С.при необхідності,
Як ви ведете Головну книгу поділіться досвідом? )
Прошлый век. Никто не ведет.
В последний раз видела аналог главной книги, распечатанный из 1С, двадцать лет назад. Это была ОСВ и анализ счета по каждому счету. Такое чудо тогда наша главбух ежемесячно распечатывала и сшивала.
В мене в електронному вигляді формується і все.


Quote
Blick
Прошлый век. Никто не ведет.
В последний раз видела аналог главной книги, распечатанный из 1С, двадцать лет назад. Это была ОСВ и анализ счета по каждому счету. Такое чудо тогда наша главбух ежемесячно распечатывала и сшивала.
А я и есть из прошлого века ))))))))
Я веду Главную книгу. Никакие распечатки меня не успокаивают так, как заполнение/чтение=изучение (при необходимости) Главной книги.))))))))))
Я веду главную книгу. Очень удобно , компактно особенно ,когда возникает какой нибудь вопрос по прошлым годам. Все можно посмотреть за любой год по всем счетам и не рыться в ящиках с документами или в компе (тем более то винду пеустанавливать нужно , то программа запоролась по бухучету).Распечатывала из программы по бухучету в конце каждого года. А , что сейчас это уже делать необязательно ?
Ну не знаю, мне легче порыться в оборотке в 1С, тем более там сразу и документы посмотреть можно. А чтоб программа не запоролась, резервные копии надо сохранять время от времени, желательно на флешку.
Роздрукована головна книга має сенс, якщо ніхто не робив виправлень минулими роками і цифри "не поплили". Бо як показує практика, всяке буває... хтось робить якість зміни, перепроводить доки... раз зустрічала таке, що 7 і 9 клас рахунків не були закриті за минулі 5-ть років... тоді головна книга не врятує, якщо вона не має нічого спільного до того, що в 1С.
Науковець М.Ю. Карпушенко зазначає в своїй книзі з організації обліку за 2011 рік на сторінці 46, що регістри підприємство може самостійно розробляти і називає дві форми обліку журнально-ордерну та таблично-автоматизована. Як мені розуміється якщо Ви обрали журнально-ордерну форму обліку то Головна книга це вершина Вашої облікової праці. Обліковий компютерний помічник 1С не передбачає друку форм облікових регістрів в т.ч. Головної книги ( так дехто зауважить що є в меню програми роздруківки Головної книги - але спробуйте роздруккувати і найважливіше скористатися роздруківкою). На практиці з 1С помісячно друкують оборотно-сальдові відомісті по рахункам та аналіз рахунку в розрізі субрахунків. АЛЕ ЯК ТАКУ ПРАКТИКУ УЗАКОНИТИ - ВСІ ПОВАЖНІ КОНСУЛЬТАНТИ МОВЧАТЬ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031799999999998