Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі" Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статися "Так нас ніхто не ображав". Жителі тимчасово окупованого півдня йдуть у партизани Не лише у Польщі: в яких країнах Європи скасовується безкоштовний проїзд у транспорті Кілограмовий торт "Карамелька" за 30 хвилин: готуємо без розкочування коржів
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Выплатили больше на карту без выплаты налогов

Відправлено користувачем krivan123 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день, товарищи)
В 1-м квартале работнику начислила зарплату правильно, все налоги начислены и уплачены верно. Но на карту ошибочно зачислили на 7грн больше (из них не уплачен налог). Единый отчет был сдан с верной выплатой без указания тех 7грн. Скажите, пожалуйста, куда мне теперь "засунуть" эти 7грн, кроме общепринятого народом места?))) Бух.учет ведется вручную в журналах.
Недоплатить при наступній виплаті.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Действительно) спасибо большое)


Відрахувати кошти із зарплати можна лише:
— щоб повернути суми, які надміру виплатили внаслідок лічильних помилок;
— не пізніше ніж за один місяць із дня виплати неправильно обчисленої суми (ст. 127 Кодексу законів про працю України; КЗпП).

Коли місячний строк пропустили, повернути зайво виплачену зарплату можете лише за згодою працівника або через суд. Якщо працівник погодився повернути зайво отримане, нехай напише заяву, у якій попрохає утримати з його зарплати надміру виплачені йому кошти. Іншій варіант — працівник внесе гроші до каси підприємства. Але й тоді знадобиться заява працівника, яка засвідчить причину внесення коштів до каси.
Я в такому випадку прошу писати заяву працівника - це доказ того, що він згоден. І наказ директора про утримання зайво виданих коштів.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048899999999996