Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Трудові книжки після 10.06.2021

Відправлено користувачем Roksolana2017 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день.
Чи може роботодавець зараз видати по заяві працівника + наказ йому трудову книжку на руки, якщо ще не передавали скановані копії до ПФ? А він потім сам за власним бажанням відсканує. Роз'яснень офіційних не знайшла.
Скажите пожалуйста, а кто уже загружал сканы трудовых на сайт ПФУ, сколько времени происходит их принятие/или не принятие? У меня уже три дня висят в обобці.
Quote
Roksolana2017
Добрий день.
Чи може роботодавець зараз видати по заяві працівника + наказ йому трудову книжку на руки, якщо ще не передавали скановані копії до ПФ? А він потім сам за власним бажанням відсканує. Роз'яснень офіційних не знайшла.

При увольнении? Переходный период пока, можете не передавать еще в ПФ


Quote
Lin@

Добрий день.
Чи може роботодавець зараз видати по заяві працівника + наказ йому трудову книжку на руки, якщо ще не передавали скановані копії до ПФ? А він потім сам за власним бажанням відсканує. Роз'яснень офіційних не знайшла.

При увольнении? Переходный период пока, можете не передавать еще в ПФ

Ні не при звільненні. Працівники працюють. Але зараз нема в КЗпП норми про те, що роботодавець зобов'язаний зберігати у себе трудові. Ось і думаю, як їх правильно роздати працівникам.
Quote
Roksolana2017

Ні не при звільненні. Працівники працюють. Але зараз нема в КЗпП норми про те, що роботодавець зобов'язаний зберігати у себе трудові. Ось і думаю, як їх правильно роздати працівникам.

Те которые уже лежат обязан хранить до момента увольнения
Quote
Цветик
Скажите пожалуйста, а кто уже загружал сканы трудовых на сайт ПФУ, сколько времени происходит их принятие/или не принятие? У меня уже три дня висят в обобці.

у меня с 15 июня висит не обработана еще, передавала по уволенному, думаю с учетом 5 лет на передачу- висеть будут годами.

Для себя решила пока передавать только по уволенным и тем, кому до пенсии меньше года.
Я чула від лекторів, що зараз навіть сам ПФУ просить не поспішати зі скануванням, бо в них не готова реалізація масового прийому цих сканів. Ото воно й висне.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028899999999998