ЗСУ випробують самохідну артустановку «Богдана» Кого українці хочуть бачити Президентом – опитування КМІС Кулеба назвав ключове очікування України від ЄС В Украину нагрянет серьезное похолодание: когда предстоит утепляться Третина українців вважають нинішню владу гіршою за попередню Київ днями перейде до червоної зони карантину «Укрспецекспорт» відправив танк БМ «Оплот» у США В Украине ожидается штормовой ветер: какие регионы накроет непогода Слуга народу більше не лідер: кого українці підтримають на виборах до Ради В Україні оголошено штормове попередження: стихія омине тільки одну область
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Купили материал дороже чем в Акте КБ-2в. Последствия

Відправлено користувачем yupiter 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всем Доброго Времени суток!
Подскажите плиз какие будут последствия от того, что в строительстве за бюджетные деньги купили и списали материал, дороже чем в Акте КБ-2в?
По Акту арматура 8000грн/т а купили за 27000грн/т. Директор говорит что дороже можно, а я ищу подвох.
То что покупать дешевле нельзя это мы знаем. А вот дороже confused smiley
Если есть деньги покупать дороже, чем включаете в акт и получаете деньги, то кто Вам запретит?

А включение в акт ниже себестоимости не повлечет доначисление НДС?
Та вот тоже думаю, не посчитает ли налоговая все расходы что сверх нормы как нехоздеятельность со всеми последствиями и доначислением НДС
Какое доначисление? Вы ж не реализацию товара делаете.
yupiter
Та вот тоже думаю, не посчитает ли налоговая все расходы что сверх нормы как нехоздеятельность со всеми последствиями и доначислением НДС

А чего вдруг сверх норм? У Вас объем работ от цены не меняется
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00042599999999993