Палата представників Конгресу США схвалила проєкт оборонного бюджету-2022 з допомогою для України Вчені вперше синтезували крохмаль із вуглекислого газу Британії створили батарею, здатну заряджатися за 90 секунд Синоптик пообещала украинцам второе "бабье" лето: когда его ждать Під час цієї хвилі коронавірусу ускладнення починаються з 4-5 дня – експертка Палата представників США затвердила $1 мільярд на «Залізний купол» для Ізраїлю Таран розповів у Раді про будівництво житла для військових Історична пам'ять має важливе значення для безпеки – Дробович Синоптик оценил вероятность засухи и стихийных бедствий в Украине Пілот цивільної місії зняла Землю через ілюмінатор Crew Dragon
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

З 1 вересня 2021 — документи за новим ДСТУ

Відправлено користувачем Roksolana2017 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день колеги.
Хтось вже розібрався з новими правилами? Бо багато незрозумілого.
Ще читала коментарі, що ДСТУ є необов'язковим до застосування.
Знов зміни, нема часу, чи варто заморочуватись?
Єдине, шо зрозуміла замість ПІБ тепер пишем ВЛАСНЕ ІМ'Я ПРІЗВИЩЕ
))) Це і я зрозуміла))
Там ще багато дрібниць є. Може вже хтось на практиці користується оновленими бланками?
Так простіше сприймати. Бо по їх прикладам мало що зрозуміло.


Почитала я те ДСТУ - бред полный. Кроме всего и ширина полей регламентируется, и отступы перед какими-то словами делать можно, а перед какими-то нельзя, и про межстрочные интервалы там что-то есть. И подозреваю, что в предыдущем ДСТУ это тоже было. А кто-то это соблюдает? Действительно отступает 3 см слева и оставляет 2 см справа? Очень сомневаюсь.
В общем решила не забивать себе голову всякой ерундой. Можно подумать, если я в приказе фамилию не заглавными буквами напишу, он силу утратит. Кто вообще это придумал? Всю жизнь в фамилии только первая буква заглавной писалась, а теперь почему-то все надо. А в электронном виде ИВАНОВ и Иванов - это разные слова. Выходит, что фамилия не соответствует паспорту.
Прошелся по диагонали. Писали старой закалки совки, которых давно надо было гнать в шею на пенсию. Они генетически не способны понять принцип превалирования сути над формой.
Интересно а предыдущий ГОСТ по оформлению документов все применяли?
Первичные документы большинство предприятий оформляют в стандартных конфигурациях. И большинство не заморачивается со своими бланками а используют то что предлагается в программе.
Воно то б може все і з гумором можна було б сприйняти, але коли бухгалтер Замовника прочитав фразу "реквізити тепер є обов’язковими, без яких документ не матиме юридичної сили" - він робить висновок, що Підрядникові тепер можна морочити голову досить довго і не приймати Акти виконаних робіт, та відповідно відтягувати виплату.

Давайте раз на пів року будемо міняти міліметри відступів і інші речі. Це ж таке важливе...
Ось вам роздуми колеги про оце всьо:

[evrika4u.wordpress.com]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ось вам роздуми колеги про оце всьо:

[evrika4u.wordpress.com]

Підтримую на всі 100
А взагалі цей ДСТУ має який статус чи зареєстрований у Мінюсті? Як з юридичної сторони?
Чи обов’язковий ДСТУ 4163:2020?
У Законі України «Про стандартизацію від 05.06.2014 р. № 1315-VII (ч. 2 ст. 23) зазначено, що «національні стандарти застосовуються на добровільній основі, крім випадків, якщо обов’язковість їх застосування встановлена нормативно-правовими актами». ДСТУ 4163:2003 був обов’язковим. На обов’язковість його застосування, зокрема, вказували Правила діловодства № 1000/5 (затверджені наказом Мін’юсту від 18.06.2015 р. № 1000/5), які обов’язкові для застосування усіма юридичними особами. Тому, за логікою, і стандарт, який прийшов йому на зміну, — ДСТУ 4163:2020 — теж є обов’язковим. Хоча, звичайно ж, поки не будуть внесені зміни до нормативно-правових актів, у ті ж Правила № 1000/5 і не буде прописано пряму згадку про новий стандарт ДСТУ 4163:2020, обов’язковість його застосування не така очевидна.

І все ж таки, хто як оформляє накази та іншу кадрову документацію. Наприклад заява працівника. Він пише на Ім'я ПРІЗВИЩЕ директора тепер? І від свого імені теж Ім'я ПРІЗВИЩЕ чи як? А в тексті наказу як вказувати ПІБ працівника? З наказом ознайомлений теж Ім'я ПРІЗВИЩЕ? І чи не вплине в подальшому отака гра з ім'ям, тому що йде невідповідність із паспортом, РНОКПП і т.д.
Чесно, бредятина ще й та. Треба накази робити, не можу вирішити як з цими новими правилами бути....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031399999999998