Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Дивіденди понад чистий прибуток

Відправлено користувачем Licvidator 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ТОВ на єдиному податку (ІІІ група, платник ПДВ)

Маємо намір виплатити у грудні п.р. дивіденди учасникам ТОВ (фізичні особи, резиденти) в розмірі, що перевищує розмір чистого прибутку згідно з балансом за 9-ть місяців поточного року.
Грошових коштів на рахунку для цього вистачає (кредиторів немає, будь-яких заборгованостей також).

Прошу консультацію:
- чи можливе зазначене вище, хоча у П(С)БО 15 мова йдеться тільки про чистий прибуток (тобто за даними
рядка 2350 балансу);
- чи залишилися чинними розміри 9%+1,5%, що сплачуються при виплаті дивідендів платника ЄП.

Дякую.
Вы можете выплатить дивиденды за определённый период только в размере прибыли, указанной в фин.отчетности.

Вы можете выплатить дивиденды за несколько периодов (за 2-3-... года).
Дякую !

Вивчаючи питання, знаходив інформацію про те, що платник податку на прибуток може
нараховувати/виплачувати дивіденди незалежно від показника чистого прибутку.

Складається враження, що "в межах чистого прибутку" є обов'язковим для неплатника податку на прибуток, тобто, зокрема, для підприємств на ЄП.

Саме так ?

Заздалегідь вдячний за відповідь.


Впервые слышу.

Суть дивидендов - распределение полученной прибыли.
Т.е. нет прибыли = нет дивидендов. Как можно распределить то, чего нет?

Поэтому такая выплата НЕ БУДЕТ дивидендами.

А вот чем ее посчитают проверяющие - зарплатой или подарком - с соответствующим налогообложением - неведомо.
[bux-help.pp.ua]

Но Вы меня убедили, спасибо.
Доброго дня, наскільки я зрозуміла, що така виплата можлива ( понад суму оподатковуваного прибутку), але лише при умові сплати авансового внеску з податку на прибуток. І сума дивідендів не буде зменшуватися на суму авансового внеску з ПНП.
Quote
Yulka
Доброго дня, наскільки я зрозуміла, що така виплата можлива ( понад суму оподатковуваного прибутку), але лише при умові сплати авансового внеску з податку на прибуток. І сума дивідендів не буде зменшуватися на суму авансового внеску з ПНП.

Какой авансовый, если физики учредители...
Quote
Lin@

Доброго дня, наскільки я зрозуміла, що така виплата можлива ( понад суму оподатковуваного прибутку), але лише при умові сплати авансового внеску з податку на прибуток. І сума дивідендів не буде зменшуватися на суму авансового внеску з ПНП.

Какой авансовый, если физики учредители...
так ви праві, дякую що виправили.
Quote
Licvidator
[bux-help.pp.ua]

Но Вы меня убедили, спасибо.

Эм...Но ведь в этой вашей статье в самом начале четко сказано, что если нет прибыли по бух.учету, то нет и дивидендовsmiling smiley
А фраза "независимо от того, есть ли прибыль" читается до конца - "независимо от того, есть ли прибыль, рассчитанная по нормам ст.137 НКУ", т.е. прибыль по декларации по прибыли!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00060399999999999