Українців попередили про грозу 11 серпня У Росії використовують лідерів етнічних меншин для мобілізації добровольців – ISW Путін з мертвим снігуром: унікальну марку презентували в Запоріжжі Чи подовжить Рада військовий стан та мобілізацію в Україні: нардеп розповів "Він увесь час бухий": ексдепутат Держдуми РФ розповів про постійні пиятики Медвєдєва Стало відомо, як змінилася вартість найпопулярніших авто із пробігом після скасування нульового розмитнення Зірка "Сватів" Анна Кошмал відповіла, як відреагувала на позицію Добронравова щодо війни в Україні Ексдепутат Держдуми РФ розповів, хто з оточення Путіна був проти повномасштабної війни в України "Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": ексдепутат РФ про найближче оточення президента "Буде гірше, ніж в Україні, нутром чую": Лукашенко зробив прогноз щодо Білорусі
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП без дохода, что с ЕСВ?????

Відправлено користувачем Татьяна В. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день!
ФОП на общей системе, в 1 квартале деятельности нет, дохода нет. ЕСВ обязательно платить или уже нет? Когда-то было обязательно с минимальной з/п 22%, а сейчас?
З 2021 року загальники без доходів звільнені від обов'язку сплати ЄСВ.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А если фоп на едином налоге 2-я группа, деятельности нет, но как физ.лицо работает на другой фирме и там платиться за него ЕСВ, то как фоп может не платить?
И вопрос в отчете годовом, оставлять пустым если не платит или заполнить соответственно оплатам как по физ лицу?


Quote
Люда
А если фоп на едином налоге 2-я группа, деятельности нет, но как физ.лицо работает на другой фирме и там платиться за него ЕСВ, то как фоп может не платить?
И вопрос в отчете годовом, оставлять пустым если не платит или заполнить соответственно оплатам как по физ лицу?

В ДПС кажуть не пустим, а з нуликами в тих місяцях, де
роботодавець сплачував не менше мінімалки. Якшо весь рік
платив роботодавець, то в усіх місяцях проставляєте 0-22-0...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
"Отже для "сплячих" і збиткових ФОП буде скасовано обов'язкову сплату ЄСВ у розмірі мінімального внеску за кожен місяць (п. 2 ч. 1 ст. 7 Закону № 2464). Проте вони мають право за бажанням сплатити ЄСВ за такі місяці (не менше за мінімальний розмір), визначивши самостійно базу нарахування в межах максимальної величини."

Да, нашла. Спасибо!
Еще вопросик плиз)

С января по июнь находилась ("спала") на общей системе, оборота не было. ЕСВ платила каждый месяц весь год. Вот думаю, если в декларации про майновий стан в додатке не показывать оплату по есв, у меня же возникнет переплата? Не придерутся к назначению платежа?
Да буде переплата - не придеруться - не мають права - ваше рішення)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо большое)
И еще вопросик плиииз: Майновий стан додаток по есв обязательно подавать если он пустой?
Quote
Татьяна В.
Спасибо большое)
И еще вопросик плиииз: Майновий стан додаток по есв обязательно подавать если он пустой?
при нулевой деке дод.1 не подается
Kisuiya, спасибо, я тоже так думаю. Но в дарницкой налоговой мне сказали, что и додаток нужно подавать даже пустой, хотя я уже сдала майновий нулевку без додатка и в голосиевской и в печерской и в деснянской налогових. Там ниче не сказали. Поєтому и возник вопрос. Спасибо большое!
Пусту деку можна взагалі не подавати

Декларацію не подають тільки ті ФОП, які в 2021 році не вели діяльності, не отримували дохід від підприємницької діяльності, а також
не мали інших доходів із джерелом їхпоходження з України та іноземних доходів (БЗ 104.09).
Дохід отримувала тільки перебуваючи на єдиному податку, а саме 3 та 4 квартали 2021 року.
1 та 2 кварт була на загальній системі. В майновій заповнюю рядок 11.1 (доходи на єд.податку). Все, більш ниічого. Подала без додатка єсв 1, бо вона пуста.
может не совсем по теме, но все же спрошу
фоп зарегистрировался 27.03.2021 и с 01.04.2021 получил свидетельство ед налога 2 группа
единый налог начал платить с апреля
ЕСВ , платил в мае за апрель
по ЕСВ за март же нет начислений?
и нужно ли сдавать что-то за март , пока был в процессе регистрации7
С 2021 года ЕСВ не надо, если дохода в марте не было.
Нужно сдать декларацию про майновый стан за 2021 год, т.к. в марте несколько дней он был на общей системе, в нее справочно вписать доход на ЕН.
а до какого числа сдается майновый стан? до сегодня или до 1 мая?
до сегодня, до 1 мая сдают физлица и самозанятые
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039299999999998