Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Що ж робити зі сплатою ПДВ?

Відправлено користувачем gecnzrb 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Спасибо большое, Шустрик за ответ. Голова кругом от єтого дурдома
Ну от з чотирьох відправлених ПЗ за лютий - дві прийнято, дві відхилено
через від'ємний ліміт - хоча від'ємним він був і до відправки ПЗ eye popping smiley

Не розумію логіки взагалі - відкрили реєстр операцій - незрозумілі
суми реєстрації перевищень показують eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
У меня не зарегили. Но реестр открыли, просто там какой то ужас. У кого как, отпишитесь.


Ну неужели было трудно отключить в кабинете функцию "регистрация перевищення", то есть, чтобы не снималось с лимита сумма деклараций, т.е. военное положение! Не, те, нате. Получите свои миллионные минуса! Блин, слов нет. Какие крутые программисты СЕА!
Теоретично якщо подавалась декларація з заповненим дод.1, і вилізли суми перевищення, вони зникнуть після того як відправляться на реєстрацію всі ПН за відповідні періоди (і зареєструються навіть з відємною реєстраційною сумою).
Перевіряю зараз цю теорію )
Quote
natalka_l
Теоретично якщо подавалась декларація з заповненим дод.1, і вилізли суми перевищення, вони зникнуть після того як відправляться на реєстрацію всі ПН за відповідні періоди (і зареєструються навіть з відємною реєстраційною сумою).
Перевіряю зараз цю теорію )

На жаль - поки не діє. Відправлені мною вчора чотири ПЗ були внесені в деку в дод.1.
Але зареєструвались з них тільки дві в межах ліміту шо був на 23.02. (?!?!?!)
Потім мені в березні (реєстр працював) прилетіла ПК за лютий і я відправила своїх чотири
шо вписувались в ліміт. І от з чотирьох відправлених ПЗ за лютий - дві прийнято, дві відхилено
через від'ємний ліміт - хоча від'ємним він був і до відправки ПЗ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
На жаль - поки не діє. Відправлені мною вчора чотири ПЗ були внесені в деку в дод.1.
Але зареєструвались з них тільки дві в межах ліміту шо був на 23.02. (?!?!?!)
Потім мені в березні (реєстр працював) прилетіла ПК за лютий і я відправила своїх чотири
шо вписувались в ліміт. І от з чотирьох відправлених ПЗ за лютий - дві прийнято, дві відхилено
через від'ємний ліміт - хоча від'ємним він був і до відправки ПЗ...

в мене 03-04 діє.
А от по 02 є питання. В мене в медку всі ПН за лютий зареєстровані. В кабінеті - не бачу реєстрації. Зараз буду розраховувати вручну...
Quote
natalka_l

в мене 03-04 діє.
А от по 02 є питання. В мене в медку всі ПН за лютий зареєстровані. В кабінеті - не бачу реєстрації. Зараз буду розраховувати вручну...

Ну я поки лютий пробую - а зараз кабінет взагалі ліг((( і
березень-квітень навіть не спробуюєш(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, свою думку. Я не подавала декларації ПДВ за 02-04 місяці взагалі. Зараз по-трошку стараємось все відновити, реєструю податкові, щось мені почало приходити. Як, на вашу думку, краще поступити, дочекатись 15.07 і вже потім подати декларації за кожен місяць по зареєстрованим накладним? Але ж вони зареєстровані будуть зараз а не в лютому, березні і т .д. Як подати декларацію за лютий і т.д? Подавати декларацію тільки з ПЗ без ПК не має змоги, не буде чим платити.
Ну звичайно чекати ПК. ПЗ можна і без реєстрації включити в декларацію, а ПК не включиш.
Ничего не регистрируется, пока минусовый лимит. Так что, вносите кошти, господа"
а мене турбує ось що- повинні до 15 липня привести декларації до реєстру, ок, але ось дуже розповсюджена практична ситуація:
покупець починає збирати ПК, постачальники реєструють 02-05, и тут виявляється, що частина постачальників зараз перебуває на єдиному 2%, і у них нема фізичної змоги відправити ПН на реєстрацію- їх позбавили такого права до першого дня загальної системи, по закону зможуть реєструвати тільки коли повернуться на загальну, і їм для цього дають 60 днів. Так як бути покупцеві?! Навряд податкова розділяє ПК від загальників та єдинників... Я якщо що саме такий постачальник і дуже хочу зареєструвати той кредит для покупців
Quote
natalka_l
А от по 02 є питання. В мене в медку всі ПН за лютий зареєстровані. В кабінеті - не бачу реєстрації. Зараз буду розраховувати вручну...
Вияснилось що не дивлячись що в медку накладні за 02 відображаються як зареєстровані в ЄРПН (з штампіком і галочками), детальне вивчення операцій в СЕА показало що 21.03.2022 вони зареєструвались а 23.03.2022 - їх реєстрація скасована. Тому відправила вчора на повторну реєстрацію і все зареєструвалось за рах.суми перевищення.
Тому в моєму випадку, вся теорія підтверилпсь повністю - все зареєструвалось і зійшлось
Quote
5marisha
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, свою думку. Я не подавала декларації ПДВ за 02-04 місяці взагалі. Зараз по-трошку стараємось все відновити, реєструю податкові, щось мені почало приходити. Як, на вашу думку, краще поступити, дочекатись 15.07 і вже потім подати декларації за кожен місяць по зареєстрованим накладним? Але ж вони зареєстровані будуть зараз а не в лютому, березні і т .д. Як подати декларацію за лютий і т.д? Подавати декларацію тільки з ПЗ без ПК не має змоги, не буде чим платити.
Я б не подавала, почекала б оф.розяснень щодо формування ПК (по первинці чи по даті реєстрації ПН), а далі - по ситуації
Quote
Альонка
Так як бути покупцеві?!
як завжди, зараз "попасти" на ПЗ і сплату, а потім чекати на примарний ПК...
Quote
5marisha
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, свою думку. Я не подавала декларації ПДВ за 02-04 місяці взагалі. Зараз по-трошку стараємось все відновити, реєструю податкові, щось мені почало приходити. Як, на вашу думку, краще поступити, дочекатись 15.07 і вже потім подати декларації за кожен місяць по зареєстрованим накладним? Але ж вони зареєстровані будуть зараз а не в лютому, березні і т .д. Як подати декларацію за лютий і т.д? Подавати декларацію тільки з ПЗ без ПК не має змоги, не буде чим платити.
Разрешено сдавать деки с февраля по первичке.
Главное чтобы поставщики теперь подтвердили зарег-ми ПН
Считайте что вы сейчас так и делаете, ПН от поставщиков, зарег-ные в июне, просто подтверждают ваше право на нал. кредит февраля, марта
Quote
FyDD

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, свою думку. Я не подавала декларації ПДВ за 02-04 місяці взагалі. Зараз по-трошку стараємось все відновити, реєструю податкові, щось мені почало приходити. Як, на вашу думку, краще поступити, дочекатись 15.07 і вже потім подати декларації за кожен місяць по зареєстрованим накладним? Але ж вони зареєстровані будуть зараз а не в лютому, березні і т .д. Як подати декларацію за лютий і т.д? Подавати декларацію тільки з ПЗ без ПК не має змоги, не буде чим платити.
Разрешено сдавать деки с февраля по первичке.
Главное чтобы поставщики теперь подтвердили зарег-ми ПН
Считайте что вы сейчас так и делаете, ПН от поставщиков, зарег-ные в июне, просто подтверждают ваше право на нал. кредит февраля, марта

Але це коли 2%-щики перейдуть на загальну з червня чи липня.
Коли ж ні - то прийдеться коригувать деки по даті реєстрації ПК.
Єдине шо виходить тіпа відстрочка по платежам, якшо до сплати...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035499999999999