"Нічого не виключайте": у Британії відреагували на заклик Джонсона надати Україні винищувачі Військовий облік 2023: які документи військовозобов'язаний повинен надати, влаштовуючись на роботу Як засолити сало, щоб було смачним: відповіді на найпоширеніші запитання Українські військові розпочали навчання на системах Patriot у Німеччині Які автівки підпадають під транспортний податок у 2023 році: опубліковано перелік Командующий обороной Киева объяснил, зачем Россия перебрасывает военных в Беларусь Яка риба корисніша — морська чи річкова Скільки коштує квартира в новобудові в Києві та коли почнуть зростати ціни: фахівець дав прогноз Вдарить мороз до 13 градусів: синоптикиня попередила про похолодання в Україні Генерал Павлюк розповів, як Київська область готується до можливого наступу з Білорусі
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Експорт послуг і податкова накладна

Відправлено користувачем Natka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги, щось з цією війною всі мізки бунтують.Експорт послуг за межами України.Податкова ж виписується? А код послуги який? 901 - то товари, 903 - то звільнені....І що буде за нереєстрацію? Хелп....
Бо раніше читала, що ПН не виписується)))) а це щось втикаю...
Якщо послуги надані за межами території України, вони не є об'єктом оподаткування і ніяка ПН не складається

_______________
Перелік Указів Президента про воєнний стан


Quote
Монна Нонна
Якщо послуги надані за межами території України, вони не є об'єктом оподаткування і ніяка ПН не складається


Слава Богу! Дякую! значить,все правильно.....
Читайте п. 186.3 (місце постачання послуг) чи ваші послуги будуть оподатковуватись ПДВ
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034999999999999