Без комісій та оплати. Польські банки продовжили пільгові умови для українців Банки посилили вимоги при видачі кредитів населенню та підвищили ставки Джонсон назвав умову, за якої Путін не наважився б напасти на Україну Як приготувати яворівський пиріг, що увійшов до нематеріальної культурної спадщини України "Війна програна, а країною керує старий диктатор": ексспічрайтер Путіна заявив про можливий переворот в РФ Зіпсується смак борщу: які інгредієнти до української національної страви краще не додавати Американський генерал назвав вирішальне поле битви у війні Росії проти України Можна їсти не всім: лікарі розповіли всю правду про свиняче сало У Польщі оновили правила повторного в'їзду для українців: які тепер умови Чи чекати сильних морозів та снігопадів у лютому: синоптик здивував прогнозом
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Експорт послуг і податкова накладна

Відправлено користувачем Natka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги, щось з цією війною всі мізки бунтують.Експорт послуг за межами України.Податкова ж виписується? А код послуги який? 901 - то товари, 903 - то звільнені....І що буде за нереєстрацію? Хелп....
Бо раніше читала, що ПН не виписується)))) а це щось втикаю...
Якщо послуги надані за межами території України, вони не є об'єктом оподаткування і ніяка ПН не складається

_______________
Перелік Указів Президента про воєнний стан


Quote
Монна Нонна
Якщо послуги надані за межами території України, вони не є об'єктом оподаткування і ніяка ПН не складається


Слава Богу! Дякую! значить,все правильно.....
Читайте п. 186.3 (місце постачання послуг) чи ваші послуги будуть оподатковуватись ПДВ
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041200000000008