Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Електронна трудова книжка, працівник на окупованій території

Відправлено користувачем marja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Трудові книжки було оцифровано, передано та оброблено Пенсійним фондом ще у 2021 році. Філія підприємства на окупованій території, працівників головне підприємство підтримувало і 4 місяці сплачувала зарплату. Потім зв'зок з працівниками зник. Звіти по ЄСВ здавались, подавались данні про трудові відносини без з/пл. На днях на зв'язок вийшов працівник, якому у цьому році виповниться 60 років. Зайшла на сай ПФУ, хотіла сформувати електронну трудову книжку, але ПФ відхилив запит, пише відсутні трудові відношення з працівником. Я порадила працівнику самостійно зайти на сайт ПФУ як фізична особа, но я не можу зрозуміти, чому видає що не має трудових відношень, ми його не звільняли, з його слів за допомогою по безробіттю він не звертався.
На гарячу лінію поки не можу додзвонитись. Може хтось стикався з такою ситуацією?
P.S. працівнику відправила скани трудової.
в мене таке було, коли співробітниця була у відпустці по догляду до 3 років. До Пенсійного тоді дозвонилася- вони чомусь вважають- нема зп- нема відносин, і тоді так- тільки працівник особисто як фізична особа зможе зайти. Або підприємство тільуи після зданого звіту з нарахуваннями.
Дякую за відповідь. Думаю у багатьох може скластися така ситуація.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027400000000011