Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

повременная оплата труда

Відправлено користувачем nata0212 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Принцыб свободы трудового договора - это один из ключевых принципов трудового права. Я как собственник имею право нанять человека хоть и на 30 секунд в месяц - если он согласен.
да что ты Лешик, тебе ж говорят, что загрузи его на 160 часов и нини smiling smiley)))))))))
И кстати, если речь о нормировании - то нормы могут быть не только нормами времени, но и нормами другого характера - выработки, обслуживания и т.п. (я слышал) smiling smiley


прицепил эту хрень на стул?
да, прицепил. прикольна smiling smiley
мерси не булькает!
вот что мы забыли!!!!!!!!!!!!
айайай
пример по обособленным подразделениям
я - ЮЛ оптовая торговля стройматериалами
нахожусь в Киеве, имею в Киеве несколько складов стройматериалов, имею в Ровно склад стройматериалов, имею в Донецке склад стройматериалов, в Ровно и в Донецке помещения под склад мы арендуем
так вот, склады в Ровно и в Донецке - это обособленные подразделения со своим начальником склада, менеджерами и прочей обслугой
эти склады не зарегистрированы как филиалы, у них нет Положения, и они не зарегистрированы в местном исполкоме, они рассматриваются точно так же как склады в Киеве
по нахождению складов мы платим местные налоги
но, я имею в Донецке и два магазина розничной торговлей
так вот, для того чтобы получить патент на торговлю, естественно, надо получить и разрешение на эту торговлю в исполкоме
может быть путанница пошла отсюда?
РВ - магазины - тоже не обязательно филиалы.
я не говорю, что они филиалы
я говорю, что они должны получить в исполкоме разрешение на торговлю, на основании которого выписывается торговый патент, т.е. если ты торгуешь за наличку - то пойти в исполком придется, но пойти не с целью регистрации структурного подразделения, а с целью оформления разрешения на торговлю
а ещо в налоговую шоб РРО?
ну малицыю налогову smiling smiley
ужасно хочется выпить smiling smiley А НИЗЗЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
если хочицо то можно smiling smiley
нету smiling smiley smiling smiley smiling smiley
есть настойка спиртовая smiling smiley
нету и низзя - разные вещи
в магазин - не пойду
smiling smiley
все-таки хочу написать.
Нас читают не только опытные бухгалтеры, но и начинающие, которые, возможно, и не ддогадываются о том, что существуют такие внутренние документы, как распорядок и график работы, штатное расписание, положение об оплате труда, положение о премировании, колдоговор и прочее и прочее. И между всеми этими документами есть взаимосвязь.
По поводу почасовой оплаты.
Такой вид оплаты - это есть только способ расчета денег. Вопрос количества часов работы решается путем создания приказа. Например, в типовой форме №П-1 указывается оклад согласно штатному расписанию и
"тривалість робочого часу, якщо трудовий договір укладено на неповний робочий день або тиждень"
Но и это не есть решением для автора изначального вопроса, т.к. в описанном случае нельзя предусмотреть наперед график работы.
Заключая трудовой договор, сотрудник принимаетт на себя обязательства по соблюдению трудовой дисциплины, графика работы и т.д. Если сотрудник принят на полную ставку, то и работать должен согласно утвержденного графика работы полную норму времени. Аналогично, если принят на часть ставки.

По поводу обособленных (подчеркиваю - обособленных) подразделений.
ХК Стаття 64. Організаційна структура підприємства
2. Функції, права та обов'язки структурних підрозділів підприємства визначаються положеннями про них, які затверджуються в порядку, визначеному статутом підприємства або іншими установчими документами.
4. Підприємство має право створювати філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи, погоджуючи питання про розміщення таких підрозділів підприємства з відповідними органами місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку. Такі відокремлені підрозділи не мають статусу юридичної особи і діють на основі положення про них, затвердженого підприємством. Підприємства можуть відкривати рахунки в установах банків через свої відокремлені підрозділи відповідно до закону.


ЗАКОН УКРАЇНИ
Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

відокремлений підрозділ юридичної особи - це філія, інший підрозділ юридичної особи, що знаходиться поза її місцезнаходженням та виробляє продукцію, виконує роботи або операції, надає послуги від імені юридичної особи, або представництво, що здійснює представництво і захист інтересів юридичної особи;

4. Відокремлені підрозділи юридичної особи не підлягають державній реєстрації.

1. Державний реєстратор на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці:
передає органам державної статистики (далі - органи статистики), державної податкової служби, Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування повідомлення та відомості з реєстраційних карток про вчинення реєстраційних дій, які передбачені цим Законом, у тому числі щодо створення або ліквідації відокремлених підрозділів юридичних осіб;


Про затвердження форм реєстраційних карток
Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики
та підприємництва
від 20 квітня 2007 року N 54
1. Затвердити форми реєстраційних карток, що додаються:
5) Форма N 5 - реєстраційна картка на створення відокремленого підрозділу юридичної особи;


Ну, в общем, все описано было выше, повторяться не хочу.
Спасибо за внимание.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Доброго дня!

Павтаряю:

О.Л. - я попросил написать где написано что надо загружать на 168часовую норму при почасовой оплате. Попрошу конкретный НПА
и ещо попрошу это пояснить:
"Заключая трудовой договор, сотрудник принимаетт на себя обязательства по соблюдению трудовой дисциплины, графика работы и т.д. Если сотрудник принят на полную ставку, то и работать должен согласно утвержденного графика работы полную норму времени. Аналогично, если принят на часть ставки."

А именно:

1. где написано, что обязательно должен быть график?
2. где написано что полнтота ставки должна быть определена непременно?
Леша, а где написано, что этого не должно быть?
Не, ну как я - так дай ссылки, а как мне - так одно "где написано"....

КЗоТ
Стаття 21. Трудовий договір

Трудовий договір є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. 
Стаття 57. Початок і закінчення роботи

Час початку і закінчення щоденної роботи (зміни) передбачається правилами внутрішнього трудового розпорядку і графіками змінності у відповідності з законодавством.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Стаття 56. Неповний робочий час

За угодою між працівником і власником або уповноваженим ним органом може встановлюватись як при прийнятті на роботу, так і згодом неповний робочий день або неповний робочий тиждень. На просьбу вагітної жінки, жінки, яка має дитину віком до чотирнадцяти років або дитину-інваліда, в тому числі таку, що знаходиться під її опікуванням або здійснює догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку, власник або уповноважений ним орган зобов'язаний встановлювати їй неповний робочий день або неповний робочий тиждень.

Оплата праці в цих випадках провадиться пропорціонально відпрацьованому часу або залежно від виробітку.

Робота на умовах неповного робочого часу не тягне за собою будь-яких обмежень обсягу трудових прав працівників.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Ляля - Оля Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Леша, а где написано, что этого не должно быть?


А где вообще написано, если чего-то нет?

во, сама процитировала: в зависимости от выработка.

А то, что писать надо / не надо 0,0000000001 ставки - это уже обычное право... А правовой обычай, знаете ли, - это не источник права в нашей стране.
Ляля - Оля Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Леша, а где написано, что этого не должно быть?
> Не, ну как я - так дай ссылки, а как мне - так
> одно "где написано"....


Я всего лишь попросил подтвердить Ваше утверждение:

Ляля - Оля Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> норма времени установлена законодательно.


Простите если шо нетаг.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044