Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Налог на прибыль= Аванс+просроченная кредиторка?

Відправлено користувачем verashka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, если мое предприятие получило аванс от покупателя за услуги, но мы услуги не оказали и не будем оказывать. При этом деньги не будем возвращать. То через 3 года кредиторка мне пойдет в ВД? Двойное налогообложение получается.
Кредиторка по полученным авансам в ВД через три года не идет.
то есть через три года я списываю и никак не отражаю в декларации?


verashka Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> то есть через три года я списываю и никак не
> отражаю в декларации?


податкова хоче, щоб ви суму з рядка 01.1 сторнували, але всю суму кредиторки відобразили в рядку 01.6 як безповоротну допомогу. А також відсторнували ПЗ з ПДВ, бо фактично нема об"єкту оподаткування

причем сумму НДС нужно учесть в ВД (т.е. действительно "всю суму кредиторки відобразили в рядку 01.6 як безповоротну допомогу"(Galla)
МоннаНонна Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Кредиторка по полученным авансам в ВД через три года не идет.


Как это не идет в ВД? А Закон о прибыли где?


4.1.6. Доходи з інших джерел, у тому числі, але не виключно, у вигляді:

сум безповоротної фінансової допомоги, отриманої платником податку у звітному періоді, вартості товарів (робіт, послуг), безоплатно наданих платнику податку у звітному періоді, крім їх надання неприбутковим організаціям згідно з пунктом 7.11 статті 7 цього Закону та у межах таких операцій між платником податку та його відокремленими підрозділами, які не мають статусу юридичної особи, крім випадків, визначених у частині четвертій статті 3 Закону України "Про списання вартості несплачених обсягів природного газу";


1.22.1. Безповоротна фінансова допомога - це:
...

сума заборгованості платника податку перед іншою юридичною чи фізичною особою, що залишилася нестягнутою після закінчення строку позовної давності;

**********************************************************
Я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю.... smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031499999999995