Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Здача декларації по ПДВ і додаток 3

Відправлено користувачем Тетяна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Привіт всім. Здавали деку по ПДВ за січен(Голосіївка)- сказали, що останній раз приймають без додатку 3 та пояснень по рядку 26. У нас був великий кредит (виник при купівлі будівлі). Уже залишилос відсотків10 від основної суми. Є реалізація, зобов*язання поступово з*їдають кредит. Що це за нові мульки. Чому ми повинні здавати додаток 3? Я ще у світлі останніх подій допускаю їхні поривання щодо пояснень по рядку 26 (хоча і це все маразм). Хто з цим стикався. І ,як завжди, риторичне запитання:*Що робити?*
Дякую.
Если у вас сумма в 26 строчке, то 3 додаток обязателен.
В строку 1 ставите сумму 24 и 26 строчек и все.
Если этого не делать, могут придраться к неправильному
заполнению и не принять.
Шустрик Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Если у вас сумма в 26 строчке, то 3 додаток
> обязателен.
> В строку 1 ставите сумму 24 и 26 строчек и все.
> Если этого не делать, могут придраться к
> неправильному
> заполнению и не принять.

так, дійсно в додатку 3 в рядок 1 має заноситися сума з рядка 24 податкової декларації звітного податкового періоду.
Але сам додаток 3 називається Розрахунок бюджетного відшкодування.

Чи маєте ви право на БВ?



Делаю отчетность в ихней ОПЗ, так програмка
ругается при камеральной проверке, что нет додатка 3.
Дуже всім дякую. На бюджетне відшкодування права не маємо
Дуже всім дякую. На бюджетне відшкодування права не маємо. Я теж роблю звіт в їхній програмі-і нічого не видає. При чому завжди здавали без додатку3 і нічого не вимагали, завжди перевіряв сам інспектор.
Я неправильно висловилась- тобто у нас є рядок 24 і 26. Але ми кредит просто з*їдаємо, а не вимагаємо повернути кошти на рахунок. Чому ж завжди приймали так як ми здавали? Навіть при введені нової форми звіту ходили ж до інспекторів- і вони казали, як робити.
Питання по самому Додатку 3. У рядку 1 писати суму рядка 24 звітної декларації?
А як бути з попередніми звітам? Я знаю, що багато бухгалиерів цей додаток теж не здає. Що тепер необхідно їх доздавати за попередні періоди? Чи не виникне у податкової бажання не визнавати попередні декларації та таке інше? Хоча воно не впливає на зобов*язання?
Як бути, підкажіть. Дуже дякую всім.
Ау-ау. Спеціалісти відгукніться. А може хтось був у подібній ситуацію. Я ще вчора розмовляла з іншими бухгалтерами-кажуть, що інспектори самі казали, що якщо не даєш до відшкодовання ПДВ, то не здавати додаток 3- навіщо плодити мукулатуру.
Доброго дня, я теж двічі їздила здавати НДС, в тому році не вимагалди додаток 3, хоча програма його заповнювала і видавала, а тепер за січень місяць поїхала в Деснянську ДПІ, і вимагали додаток 3 з сумою 24 рядка, а за попередні періоди не вимагають, мовчать.
Те, що за попередні періоди мовчать-це, можливо, і добре. Лиш би їм якась мулька не стрілила в голову.Я думаю, можливо по пошті вислати їм ці додатки до минулих декларацій, щоб потім не було якихось приколів?
Ми теж не претендуємо на відшкодування.
Але здавати треба і здаємо з заповненою
першою графою і все.
Ну я вже це зрозуміла. Я хочу знати,що робити тепер, як це виправляти. Чи нічого не робити, а наступні декларації простовже здавати з додатком 3?
Значица так, ежели Вы ИМЕЕТЕ ПРАВО на БВ, но его не хотите, то дод.3 ОБЯЗАТЕЛЕН. В противном случае Вас будующем могут "наказать": убрать 26 строку, мотивируя тем, что ежели б Вы в прошлой деке расчитали бы БВ, то в 26 строку прошлой деки, а следовательно, в 23 следующей, попала бы меньшая сумма и т.д. из деки в деку......со всеми штрафами..... Преценденты были. А додаток 3 означает, что БВ, Вы расчитали, но оно у Вас равно 0.

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
А Вам советую таки мовчать, но в будущем дод.3 подавать

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Дуже дякую..Втішного мало. Хоча є надія на краще.
ГалчёNek Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Значица так, ежели Вы ИМЕЕТЕ ПРАВО на БВ, но его
> не хотите, то дод.3 ОБЯЗАТЕЛЕН. В противном случае
> Вас будующем могут "наказать": убрать 26 строку,
> мотивируя тем, что ежели б Вы в прошлой деке
> расчитали бы БВ, то в 26 строку прошлой деки, а
> следовательно, в 23 следующей, попала бы меньшая
> сумма и т.д. из деки в деку......со всеми
> штрафами..... Преценденты были. А додаток 3
> означает, что БВ, Вы расчитали, но оно у Вас равно
> 0.

Ого!!! Я с мая 2009 г. сдаю стрки 24 и 26 и без додатка 3. И за январь так сдала
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00065699999999999