Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Корректировка к НН без подписи покупателя

Відправлено користувачем Инфузория 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Нам поставщик прислал корректировку НН в одном экземпляре. Т.е. себе он распишется за нас, я так понимаю. Хотя он не знает, какую дату я поставлю на этой корректировке, даже не просил выслать по факсу.
Я своих покупателей всегда прошу заверить печатью и подписью и пока не получу оригинал не включаю в деку.
Вопрос: А как поступаете вы?
Уже давно корректировки не заверяются.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Самое простое, позвонить , пообщаться с бухгалтероми все выяснить, .


kuzma Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Уже давно корректировки не заверяются.


да? а поподробней, а то Я чавот прозевал

**********************************************************
Верю в смерть после жизни, любовь после секса, крем после бритья
мне тоже интересено почему они "уже давно" не заверяются
"Самое простое, позвонить , пообщаться с бухгалтероми все выяснить"
Лимуррка, я столько нервов потратила, пока от них деньги получила, что звонить и общаться нет желания.

Kuzma, с какого времени не заверяют?
20. У разі здійснення коригування сум податкових зобов'язань відповідно до пункту 4.5 статті 4 Закону постачальник товарів (послуг) виписує розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної за формою згідно з додатком 2 до податкової накладної.



(пункт 20 із змінами, внесеними згідно з наказом

Державної податкової адміністрації України від 08.10.98 р. N 469,

в редакції наказу Державної

податкової адміністрації України від 30.06.2005 р. N 244)



21. Розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі в тексті - розрахунок коригування) може друкуватися поліграфічним способом, за допомогою комп'ютера або іншим методом.



22. Розрахунок коригування складається у двох примірниках.



(пункт 22 із змінами, внесеними згідно з наказом

Державної податкової адміністрації України від 08.10.98 р. N 469)



23. Оригінал розрахунку коригування надається покупцю товарів (послуг). Копія залишається у продавця.



(пункт 23 в редакції наказу Державної

податкової адміністрації України від 08.10.98 р. N 469)



24. Розрахунки коригування як покупцем, так і продавцем зберігаються в порядку, аналогічному порядку збереження податкових накладних.



25. На підставі вказаного розрахунку отримувач товарів (послуг) здійснює коригування податкового кредиту відповідно до пункту 4.5 статті 4 Закону (за умови дотримання законодавчих норм щодо віднесення сум до податкового кредиту) з обов'язковим відображенням зазначених коригувань у реєстрі отриманих та виданих податкових накладних (з від'ємним чи позитивним значенням).



(пункт 25 в редакції наказу Державної

податкової адміністрації України від 30.06.2005 р. N 244)



26. На титульному аркуші розрахунку коригування вказується, до якої податкової накладної та за яким договором вносяться зміни.



27. Розрахунок коригування складається виключно продавцем - особою, яка є платником податку, філією чи структурним підрозділом, якому делеговано право виписки податкової накладної (відповідно до пункту 2 цього Порядку), а також особою, яка веде облік результатів під час виконання договорів про спільну діяльність та відповідальна за утримання та внесення податку до бюджету, та покупцем - отримувачем послуги, наданої йому на митній території України нерезидентом, який виступає податковим агентом такого нерезидента, із обов'язковим включенням зазначених коригувань до зміни податкових зобов'язань та одночасним відображенням у реєстрі отриманих та виданих податкових накладних з від'ємним чи позитивним значенням.



(пункт 27 в редакції наказу Державної

податкової адміністрації України від 08.10.98 р. N 469,

із змінами, внесеними згідно з наказом Державної

податкової адміністрації України від 30.06.2005 р. N 244)



28. Розрахунку коригування присвоюється номер, який має вигляд дробу, чисельник якого відповідає порядковому номеру розрахунку, який реєструється у окремому журналі, а знаменник - номеру податкової накладної.



(абзац перший пункту 28 із змінами, внесеними згідно з наказом

Державної податкової адміністрації України від 30.06.2005 р. N 244)



Наприклад: 5/177, де:



5 - порядковий номер розрахунку;



177 - номер податкової накладної.



29. Показники у графах 6, 7, 9 - 15 розрахунку коригування заповнюються у вартісному виразі відповідно до правил ведення бухгалтерського обліку.



30. У графі 6 вказується фактична ціна без врахування податку на додану вартість, за якою раніше була здійснена поставка.



31. У графі 7 вказується сума різниці між ціною домовленості без податку на додану вартість та фактичною ціною без податку на додану вартість, за якою здійснена поставка.



Это все, что написано в Порядке выписки НН. Тут нигде не сказано об обязательности подписи покупателя.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Инфузория, прекрасно понимаю, У нас аналогичная ситуация - деньги через три месяца вернули, а в корректировке даже номера не было. Звонила буху, договорилась про номер.
Инфузория Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Нам поставщик прислал корректировку НН в одном
> экземпляре. Т.е. себе он распишется за нас, я так
> понимаю. Хотя он не знает, какую дату я поставлю
> на этой корректировке, даже не просил выслать по
> факсу.
> Я своих покупателей всегда прошу заверить печатью
> и подписью и пока не получу оригинал не включаю в
> деку.
> Вопрос: А как поступаете вы?

А как Вы можете в Деку не включать,как поставщик? А если они вообще не подпишут и не вышлют?Не включать в НО?
bnm Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Инфузория Автор рядків:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Нам поставщик прислал корректировку НН в одном
> > экземпляре. Т.е. себе он распишется за нас, я
> так
> > понимаю. Хотя он не знает, какую дату я
> поставлю
> > на этой корректировке, даже не просил выслать
> по
> > факсу.
> > Я своих покупателей всегда прошу заверить
> печатью
> > и подписью и пока не получу оригинал не включаю
> в
> > деку.
> > Вопрос: А как поступаете вы?
>
> А как Вы можете в Деку не включать,как поставщик?
> А если они вообще не подпишут и не вышлют?Не
> включать в НО?

Человек скорее всего имеет ввиду корректировку на уменьшение НО.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Непідписаний розрахунок - не є підставою для висунення претензій з боку перевіряючих органів.
Була стаття у "Все про БО". Номер не памятаю.
Так на уменьшение же.Не уменьшать НО,если не подписано покупателем? А первое событие?
Miko Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Непідписаний розрахунок - не є підставою для
> висунення претензій з боку перевіряючих органів.
> Була стаття у "Все про БО". Номер не памятаю./

Да, я при поиске тоже попала на эту статью в инете. Только у меня нет доступа к сайту ВоБУ.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
поставить левой задней подпись и забыть
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037600000000004