Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

финансовая отчетность

Відправлено користувачем klyukva 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите пожалуйста, должно ли совпадать в форме № 2 значение рядка 225, с формой № 1 ( разница ряд.350 гр.4 и ряд.350 гр. 3 "нерозподілений прибуток"), если мы в первом квартале 2010 года делаем исправление за прошлый год и отдаем доход напрямую на 4 класс ( минуя 791). У меня " не пляшет" и я не знаю, нужно ли где-то это отражать...
Все правильно.
В этом случае оно и не должно плясать smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Так у вас же и в форме 4 должно поменяться сальдо на начало нераспределенной прибыли

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.


Спасибо большое!
Да, но форму № 4 мы делаем раз в год, у нас таких ситуаций ни разу не было, вот я и засомневалась...
Виправлення помилок, допущених при складанні фінансових звітів у попередніх роках, здійснюється шляхом коригування сальдо нерозподіленого прибутку на початок звітного року, якщо такі помилки впливають на величину нерозподіленого прибутку (непокритого збитку).

Виправлення помилок, які відносяться до попередніх періодів, вимагає повторного відображення відповідної порівняльної інформації у фінансовій звітності.

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033899999999998