Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

аванс по з.п

Відправлено користувачем Katya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
аванс по з.п
как правильно рассчитать аванс

1. Начислить сумму за первую половину месяца (не меньше фактически отработанному времени) и выплатить на руки за минусом удержаний (ЕСВ и НДФЛ)?

Если оклад за мес 1000 грн, в январе 19 раб.дней, с 1 по 15 число 8 раб. дней, значит сумма аванса 1000*8/19=421,05 грн.
удержания
ЕСВ 3,6%*421,05=15,16 грн
НДФЛ (421,05-15,16)*0,15=60,88 грн
начисление на аванс 37,16%*421,05=156,46 грн.
выплачиваю на руки 421,05-15,16-60,88=345,01 грн

2. определить сумму за первую половину месяца, накрутить на нее налоги и выплатить ее же на руки?

Если оклад за мес 1000 грн, в январе 19 раб.дней, с 1 по 15 число 8 раб. дней, значит сумма аванса 1000*8/19=421,05 грн.
округлить аванс до например 500 грн и накрутить налоги чтобы на руки человек получил 500 грн
500-81,4% (100%-3,6%-15%)
х-100%
х=614,25 грн
614,25*3,6%=22,11 грн
(614,25-22,11)*0,15=88,82
на руки 614,25-22,11-88,82=503,32 грн и тогда не получается круглая сумма 500 грн.

3. Можно просто начислить аванс 500 грн, заплатить с этой суммы налоги и ее же (500 грн) выдать на руки?
Re: аванс по з.п
я выбрала для себя третий вариант, выдаю на руки аванса 55% от зарплаты, налоги накручиваю сверху, плачу с денег фирмы, а на руки выдаю 550 грн. (55% от оклада 1000грн.). А когда буду выдавать зарплату погашу
Re: аванс по з.п
По моему мнению правильный первый вариант. Т.к. выдаем за первую половину месяца зарплату, а не аванс.


Re: аванс по з.п
Я тоже делаю по первому варианту
Re: аванс по з.п
И я по первому
Re: аванс по з.п
а я первый, но с применением НСЛ
Re: аванс по з.п
Люди, як правильно скласти призначення платежу по ЄСВ, коли вибираєм аванс?
В неті знайшла таке:
по начислениям ЕСВ: *;ЄДРПОУ;002; ЄСВ 36,77% - 2750 грн., Рег/№__; Нараховано та перераховано повністю. Термін сплати 23.01.2011 р.
По удержаниям ЕСВ: *;ЄДРПОУ;083; ЄСВ 3,6% - 270 грн. на зарплату за січень 2011 р., Рег/№__; Нараховано та перераховано повністю. Термін сплати 23.01.2011 р.
То якщо брати аванс, наприклад, 60%, замість "Нараховано та перераховано повністю." треба вказувати "Нараховано та перераховано частково." І замість "на зарплату за січень 2011 р." - "на аванс 60% за січень 2011 р."?
Re: аванс по з.п
*;Код ЄДРПОУ;Код програмної класифікації видатків(іншими словами-Клас ризику в свідоцтві нещас.випадків);Розмір тарифу єдиного внеску(%);Реєстраційний номер в Пенсійн.ф.;Єдиний соціал.внесок нарах.на зарплату(в іншому випадку-утриманий із зарплати) (Розмір тарифу єдиного внеску%)-...грн.за 1-половину січня 2011р.Нараховано та перераховано повністю.-мені продиктував інспектор Пенсійного фонду
Re: аванс по з.п
ТТІ, дуже дякую. А термін сплати не тре?
Re: аванс по з.п
І ще одне: а для чого двічі вказувати "Розмір тарифу єдиного внеску"?
Re: аванс по з.п
Без термину сплату у нас в банке не провели., так что нужно указывать
Re: аванс по з.п
1 - правильно
Re: аванс по з.п
"Форум газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ"
Цитата...
"Зверніть увагу! Хоч аванс і є заробітною платою, до його суми ПСП не застосовується. Адже вказана пільга повинна застосовуватися до нарахованої місячної зарплати, що не перевищує в 2010 році 1 220 грн. Тобто остаточно визначити працівників, які мають право на ПСП, можна буде тільки за зарплатою за весь місяць. При визначенні бази для обкладення ПДФО сума авансу не зменшується на суму утриманих страхових внесків.

При визначенні бази для обкладення ПДФО сума авансу не зменшується на суму утриманих страхових внесків"
а я утримала 3,6%

зовсім запуталась...confused smiley проконсультуйте!!!
Re: аванс по з.п
Я тоже читала нечто схожее, что при авансе 3,6% не удержавается!!!
Так кто-нибудь покажите, плиз, с 1000грн- оклада, как правильно удержавать и начислять при авансе и ЗП все-все налоги и удержания!!!!
Уже так эта тема надоела-сколько читаешь журналов -и везде разный подход, и приписочка-решайте сами!!!!
Люди, покажите на примере, раз и навсегда))))как правильно рассчитывать аванс и ЗП со всеми удержаниями!!!!
При визначенні бази для обкладення ПДФО сума авансу не зменшується на суму утриманих страхових внесків"

а где такое написано?
Re: аванс по з.п
ну не у меньшаете и льготу не применяете, что это новость? а в зарплату всё выравниваете
Re: аванс по з.п
Quote
Виктория-3
При визначенні бази для обкладення ПДФО сума авансу не зменшується на суму утриманих страхових внесків"

а где такое написано?

Налоговики ссылаются на пункт 164.6 и 169.2.1. НДФЛ с аванса считаем без НСЛ и уменьшения на сумму ЕСВ.
Re: аванс по з.п
Quote
Михаил
ну не у меньшаете и льготу не применяете, что это новость? а в зарплату всё выравниваете
согласна!
Re: аванс по з.п
Quote
Виктория-3
При визначенні бази для обкладення ПДФО сума авансу не зменшується на суму утриманих страхових внесків"

а где такое написано?

"Форум газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ
Re: аванс по з.п
А при уплате ЗП свыше 9410 но меньше 14115 где вычитается ЕСВ?
Тоже дробиться и тогда весь НДФЛ равен
(9410-9410*3,6%)*15%+(14115-9410-(14115-9410)*3,6%)*17%
???
Re: аванс по з.п
Quote
Marina D.
Quote
Виктория-3
При визначенні бази для обкладення ПДФО сума авансу не зменшується на суму утриманих страхових внесків"

а где такое написано?

Налоговики ссылаются на пункт 164.6 и 169.2.1. НДФЛ с аванса считаем без НСЛ и уменьшения на сумму ЕСВ.

Есть уже официальное разъяснение?
А координаты можно?
Re: аванс по з.п
Люди, а якщо не вистачає коштів, щоб вибрати аванс, можна достроково перерахувати утримання з нього (ЄСВ 3,6% і прибутковий под.), а через деякий час вибрати аванс?
Re: аванс по з.п
Почему у вас аванс? зарплата за первую половину согласно отработанному времени!!! я считаю как Денис.
удерживаю все, применяя соц.льготу.
Re: аванс по з.п
169.2.1. Податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати).
Re: аванс по з.п
А вообще при начислении з/пл теперь надо расчетную сумму для НДФЛ уменьшать на 3,6% ЕСВ????????
Re: аванс по з.п
Quote
MART
А при уплате ЗП свыше 9410 но меньше 14115 где вычитается ЕСВ?
Тоже дробиться и тогда весь НДФЛ равен
(9410-9410*3,6%)*15%+(14115-9410-(14115-9410)*3,6%)*17%
???
Я дроблю также!!!
Re: аванс по з.п
любаша
А вообще при начислении з/пл теперь надо расчетную сумму для НДФЛ уменьшать на 3,6% ЕСВ????????
А как вы преджде рассчитывали НДФЛ?

Всегда было: НДФЛ = 15% (начисленная зарплата - взносы из зарплаты работников - НСЛ)
Re: аванс по з.п
З 01.01.2011р. місяці звільнення застосовувати ПСП чи ні? підкажіть будь-ласка!
Re: аванс по з.п
Quote
Anna
З 01.01.2011р. місяці звільнення застосовувати ПСП чи ні? підкажіть будь-ласка!
Так, застосовується
Re: аванс по з.п
Считаю первый вариант верным.
И не понимаю откуда инфа от ом что при авансе ЕСВ не отнимают от зарплаты,ведь НДФЛ расчитывают с базы налогообложения, а база - это начисленная заработная плата за минусом взносов.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039699999999998