Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Податкова декларація з податку на доходи фізичних осіб

Відправлено користувачем IREN 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 93 з 106    Сторінки: ПершаПопередні8889909192939495969798НаступнаОстання
по поводу перечислю больше: штрафы и пени платятся на другие счета.
Дякую!!! В лютому щодо декларації в мене була халява - зарплату виплатили після 7-го, податки теж! Я вже говорила з директором - виплачувати зарплату 31-го. А не встигли - боронь Боже до 7-го сплатити. Це помоєму єдиний захист від маразму державних мужів. Ах, як би було просто, якби зв період ПДФО і 1ДФ як у решти прогресивного людства з 1-го числа по 31-ше, щоб звітний період не закінчувався 7-го числа наступного місяця!!!!
Quote
irina1510
Люди, скажіть мені, ставити в 04 рядок суму ПДФО, що перерахована протягом березня + ту, що я перерахувала до 7-го квітня, а р02 - зарплату по цьму ж принципу? Мені здається, що лише так, при р 06=0 і р.14=0 (вчасно виплачена з/п і ПДФО) виконається умова р.07=р.04. Мозок уже сплавився...
и рядок 05 повинен =0?


в мене рядок 05=пдфо за лютий, оскільки я його оплатила після 7-го березня і в лютневій декларації відобразила в р.06 (неперераховано у звязку з невиплатою). Якби оплатила його до цієї дати, то рядок 05 був би пустим. Виправіть, якщо шось не так.
Quote
irina1510
в мене рядок 05=пдфо за лютий, оскільки я його оплатила після 7-го березня і в лютневій декларації відобразила в р.06 (неперераховано у звязку з невиплатою). Якби оплатила його до цієї дати, то рядок 05 був би пустим. Виправіть, якщо шось не так.
все правильно - 05=0, если 06=0 с предыдущего месяца, а у вас 06 перешел в 05.
Quote
ArtemidaX
завышены обязательства по декларации, уплачены нормально, в результате недоимка
заполняю уточненку


ПОДСКАЖИТЕ, пожалуйста, как в строку 11,2 записать цифру, если там посредине стоит знак минуса, куда мне цифру притулить, под минусом?
мне туда цифру нужно с минусом записать...

скоріш за все в 11.2 ставить без мінуса. Мінус уже поставили за нас в дужках
Quote
ArtemidaX
а эту цифру из 11,2 подтягивать в 11 строчку???

в bestzvit for oracle автоматично розраховується по формулі
11=-(11.1+11.2)
Якщо в 11.2 поставити суму з плюсом, то в 11 попадає та сама сума, але з мінусом.
Quote
detektiv
К уточненке нужен еще и додаток сдавать? У меня за февраль задвоение, но еще никаких звонков не было, но готовлюсь к уточненке. Напишите какая у вас ошибка?

мені пояснили так:
додаток здається разом з звітною. Додатком уточнюється попередній звітній період. В цьому випадку штраф 5% від 10-9
якщо ж уточнювати самою декларацією, то штраф 3% від 10-9
Quote
ArtemidaX
а я сегодня забирала в налоговой податкову вимогу ,по неправильно заполненной январьской деке НДФЛ, понесу уточненку, еще и пеню теперь платить... (((((
на мой вопрос, почему сразу нельзя было четко людям объяснить как заполнить, сказали - инструкция есть, надо было читать! Можно подумать я ее десятки раз не перечитывала (((

инструкция есть, надо было читать! \\ налоговикам как всегда зачот

Артемида, так вы вроде по моему методу ж заполняли или вы передумали и по-другому сделали ?
уточніть ще раз
1) у 7 строчці шапки яку дату ставить:
- дату з договору (у разі відсутності договора 07.(хх+1).хххх)
- завжди 07.(хх+1) за виключенням бюджетних організацій
- фактичну дату виплати заробітної плати (якщо зарплата виплачена в звітному місяці, але не в останній день звітного місяця - то ставить дату, яка відповідає послідньому дню звітного місяця?)
2) 2 рядок з 08.хх по 07.(хх+1)? чи з 01.хх по 31.хх?
4 рядок з 08.хх по 07.(хх+1)? чи з 01.хх по 31.хх?
3) якщо податок перерахували наперед (наприклад за 1 квартал 300 грн. у січні)
у 4 рядку у січні показуєм 300 грн., а у березні і у лютому 0 грн.
чи в січні, лютому та березні по 100грн.
4) в 6 і 14 рядки заносимо, якщо перераховано податок та виплачено зарплату:
- після 31.хх
- після 07.(хх+1)
- після дати, указаної в колективному договорі (наприклад в колективому договорі указано до 04.(хх+1) виплатити, а виплатили 06.(хх+1))
Quote
Михаил
Quote
ArtemidaX
а я сегодня забирала в налоговой податкову вимогу ,по неправильно заполненной январьской деке НДФЛ, понесу уточненку, еще и пеню теперь платить... (((((
на мой вопрос, почему сразу нельзя было четко людям объяснить как заполнить, сказали - инструкция есть, надо было читать! Можно подумать я ее десятки раз не перечитывала (((

инструкция есть, надо было читать! \\ налоговикам как всегда зачот

Артемида, так вы вроде по моему методу ж заполняли или вы передумали и по-другому сделали ?
По-моему, Артемида с Вами разговоры разговаривала , а заполнила по-своему smiling smiley
SergeyKorotun, вже написано переписано 90 стор., там все є smiling smiley

Клотильда, тогда понятно smiling smiley
Quote
Михаил
SergeyKorotun, вже написано переписано 90 стор., там все є smiling smiley
на предыдущих постах можно найти подтверждение, что любой из перечисленных вариантов верный. На 93 станице хотел бы увидеть ваше мнение на даный момент.
У рядку „7” вказується дата виплати доходу за звітний період з врахуванням норм Закону України від 23.09.2010 №2559-VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати” (дата виплати заробітної плати за другу половину місяця).
При неодноразовій виплаті доходів у звітному місяці сплата податку здійснюється з дотриманням вимог пп. 168.1.2 п.168. ст.168 Кодексу

Этим всё сказано!
Quote
SergeyKorotun
Quote
Михаил
SergeyKorotun, вже написано переписано 90 стор., там все є smiling smiley
на предыдущих постах можно найти подтверждение, что любой из перечисленных вариантов верный. На 93 станице хотел бы увидеть ваше мнение на даный момент.

мое мнение было единственным и оно не поменялось smiling smiley
люди, что с кодом 133 в 1 дф: 3,6% или согласно классу риска?
и еще: в столбце 3 указывается сумма на руки или грязная?
Quote
SergeyKorotun
Quote
detektiv
К уточненке нужен еще и додаток сдавать? У меня за февраль задвоение, но еще никаких звонков не было, но готовлюсь к уточненке. Напишите какая у вас ошибка?

мені пояснили так:
додаток здається разом з звітною. Додатком уточнюється попередній звітній період. В цьому випадку штраф 5% від 10-9
якщо ж уточнювати самою декларацією, то штраф 3% від 10-9
Так как же мне подать уточнюючу:
1.можно вдекларации за март уточнить февраль т.е. снять задвоение у меня с минусом тогда же нет штрафа и я должна подать додаток?
2.можно подать отдельно уточнюючу за февраль и отчетную отдельно за март тогда додаток не нужен?
Какой вариант верный и лучший? Спасибо за совет.
люди, что с кодом 133 в 1 дф: 3,6% или согласно классу риска?
и еще: в столбце 3 указывается сумма на руки или грязная?
Quote
ladyN
люди, что с кодом 133 в 1 дф: 3,6% или согласно классу риска?
и еще: в столбце 3 указывается сумма на руки или грязная?
вопрос снят.smoking smiley
А может кто-то выложить статью из Дебета полностью о заполнении формы 1ДФ что там пишут о коде 133.
сумма ЕСВ, начисляемая работодателями на ФОТ. Странный признак! Аналогичная норма действовала раньше по признаку «27», вокруг которой долго велись споры, а впоследствии сама ГНАУ сказала, что по этому признаку не нужно пока (!) отчитываться (см. письмо ГНАУ от 09.06.2005 г. No5264/6/17-2116, от 29.04.2005 г. No3762/6/17-2116). Неужели время пришло?
Quote
Marina D.
У рядку „7” вказується дата виплати доходу за звітний період з врахуванням норм Закону України від 23.09.2010 №2559-VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати” (дата виплати заробітної плати за другу половину місяця).
При неодноразовій виплаті доходів у звітному місяці сплата податку здійснюється з дотриманням вимог пп. 168.1.2 п.168. ст.168 Кодексу
Этим всё сказано!

А якщо зарплата не виплачена до 20 числа, наступного після звітного місяця, поле для дати залишати незаповненим?
Quote

Так как же мне подать уточнюючу:
1.можно вдекларации за март уточнить февраль т.е. снять задвоение у меня с минусом тогда же нет штрафа и я должна подать додаток?
2.можно подать отдельно уточнюючу за февраль и отчетную отдельно за март тогда додаток не нужен?
Какой вариант верный и лучший? Спасибо за совет

Краще 2 варіантом. Тоді додаток не треба. В виправній заповнити шапку та показники з 9 по 13. Уточнюється тільки 7 показник. В 9-ту строчку поставити те що стояло в 7-мій у звітній декларації. В 10 - те що повинно бути насправді. 11-13 строчки - по формулах. Якщо штраф виходить, то начисляти 3%.
По першому варіанту штраф був би 5%
Quote
Михаил
Quote
SergeyKorotun
Quote
Михаил
SergeyKorotun, вже написано переписано 90 стор., там все є smiling smiley
на предыдущих постах можно найти подтверждение, что любой из перечисленных вариантов верный. На 93 станице хотел бы увидеть ваше мнение на даный момент.

мое мнение было единственным и оно не поменялось smiling smiley

І озвучити його ще раз ну ні як
Може все ж таки хто то підкаже, як вірно. Всі ж знають відповіді, крім мене.
Quote
SergeyKorotun
Quote

Так как же мне подать уточнюючу:
1.можно вдекларации за март уточнить февраль т.е. снять задвоение у меня с минусом тогда же нет штрафа и я должна подать додаток?
2.можно подать отдельно уточнюючу за февраль и отчетную отдельно за март тогда додаток не нужен?
Какой вариант верный и лучший? Спасибо за совет

Краще 2 варіантом. Тоді додаток не треба. В виправній заповнити шапку та показники з 9 по 13. Уточнюється тільки 7 показник. В 9-ту строчку поставити те що стояло в 7-мій у звітній декларації. В 10 - те що повинно бути насправді. 11-13 строчки - по формулах. Якщо штраф виходить, то начисляти 3%.))))))))))))))))))))))))
По першому варіанту штраф був би 5%
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Не знаю как правильно, но я в понедельник сдала отдельно-самостоятельно март и "уточнюючу" за февраль(с минусом) и с додатком ! иначе не принимали. Инспектор при мне позвонила в консультацию ...007 и сказали с додатком. Так что тяжело его написать? просто повторить данные уточнюючей и прикрепить к ней. Я так т сделала. Это в Шевченк ДПА Киева.
Quote
SergeyKorotun
Quote
Marina D.
У рядку „7” вказується дата виплати доходу за звітний період з врахуванням норм Закону України від 23.09.2010 №2559-VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати” (дата виплати заробітної плати за другу половину місяця).
При неодноразовій виплаті доходів у звітному місяці сплата податку здійснюється з дотриманням вимог пп. 168.1.2 п.168. ст.168 Кодексу
Этим всё сказано!

А якщо зарплата не виплачена до 20 числа, наступного після звітного місяця, поле для дати залишати незаповненим?

Це поле потрібно все одно заповнити. Треба поставити встановлену дату виплати зар.плати за другу половину місяця, а якщо не виплачена по строку, тоді треба заповнити рядкі 06 та 14
Уважаемые бухгалтера!
Помогите, пожалуйста, разобраться.
Я заполняла по "Веснику податкової служби України" и по тел. консультации Департамента налоговой службы Украины. Заполнены были строки 03 и 05, 06=0(т.к. з/п выплачена была до 7-го числа след.м-ца). Теперь с-до по сверке в Налоговой "рвёт" на сумму налога 2-ой половины з-ты. Что теперь делать?
1. Ждать пока Налоговая переделает программу?
2. Подавать уточнёнку, изменяю на "0" рядок 05 (хотя была выплата за предыдущих м-ц до 7-го числа текущего м-ца)?
3. Подавать уточнёнку, изменяя показатели 06 и 14 рядка(показывать з-ту и налог, уплаченный до 7-го числа след. м-ца)?
И какие штрафы кроме 3-5% от завышенного обязательства ждать?
Спасибо.
И какие штрафы кроме 3-5% от завышенного обязательства ждать?
Спасибо.//

1 грн smoking smiley
Quote
Marina D.
Quote
SergeyKorotun
Quote
Marina D.
У рядку „7” вказується дата виплати доходу за звітний період з врахуванням норм Закону України від 23.09.2010 №2559-VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати” (дата виплати заробітної плати за другу половину місяця).
При неодноразовій виплаті доходів у звітному місяці сплата податку здійснюється з дотриманням вимог пп. 168.1.2 п.168. ст.168 Кодексу
Этим всё сказано!

А якщо зарплата не виплачена до 20 числа, наступного після звітного місяця, поле для дати залишати незаповненим?

Це поле потрібно все одно заповнити. Треба поставити встановлену дату виплати зар.плати за другу половину місяця, а якщо не виплачена по строку, тоді треба заповнити рядкі 06 та 14

Марина, ну там есть дыбильное разъяснение если ляляля, но не позже даты представления декларации, по идее можно сувать и 20е число smoking smiley
конечно дыбильное, они ж КЗОТ не читали, сами ж в инструкцию заложили какую дату надо ставить в декларации по закону 2275.
Михаил, сколько сыпится сообщений о штрафах кто по примеру "Вестника" заполнял. Хорошо что мы сами разобрались что правильно а что нет. smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 93 з 106    Сторінки: ПершаПопередні8889909192939495969798НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00058999999999998